Jump to content
Dogomania

Bezdomny teriererowaty szczeniak z ulicy nie ma nic oprócz długu 400zł. BŁAGA O POMOC


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fufurek']...Tak bazarek pierwszy zakończony już nie długo zakupy będą dostarczone osobiście, albo też wysłane :)
I może drugi bazarek ruszy i też trochę pieniążka będzie na spłatę długu :)[/QUOTE]
Zakupu wysyłaj dopiero jak pieniądze będą na koncie - powiadom na wątku, że wpłynęły.
Ja odbiorę osobiście, jeśli mieszkamy niedaleko siebie :) Podaj mi adres na PW.

[CENTER][B]Drugi bazarek już funkcjonuje. [/B]
[/CENTER]

[quote name='Jo37']Poszukam kogoś do wizyty w Łomiankach. Mieszkam po drugiej stronie miasta niestety .[/QUOTE]
Dziękujemy, wizyta już zaklepana :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Ciotki !
Wynikła bardzo dziwna sytuacja, przed świętami umówiłam sie Lavinia na wizytę przed adopcyjna dla Bena. Dziś do niej dzwonię co i jak a ona mi odpowiedziała, że jest na dziś z Panem umówiona i do mnie wieczorem zadzwoni. Przed chwilą dzwoni do mnie Pan chętny zaadoptować Bena i pyta się co z tą wizytą bo nikt do niego NIE DZWONIŁ!!!??? Lavinia na razie nie odbiera tel, ciekawa jestem co jest grane. Bardzo Pana przeprosiłam za nieporozumienie.

Edit: sprawa wyjaśniona, chyba Pani która sprząta w domu tych Państwa powiedziała Lavinii że może przyjechać dziś bo Pan będzie ale nic Panu nie powiedziała. Także Lavinia już bezpośrednio umówiła się z Panem na juto na 17 :) trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie :) Sprawa ma się następująco: Pan jest człowiekiem dość ekscentrycznym, raczej nie przepada za ludźmi taki typ samotnika, żona przyjeżdża do niego tylko w weekendy. Ma dom mieszkalny na terenie ogródków działkowych ale teren jest ogrodzony tylko, że niskim ogrodzeniem :/ poza tym wszędzie były zdjęcia poprzedniego psiaka, nawet jego grób ze świeczką jest w ogrodzie, także jeżeli chodzi o zwierzaki to widać, że Pan ma ogromne serce. Mieszka tam też kotek, wypieszczony, zadbany. Koleżanka Lavinii jest weterynarzem, i zajmowała się poprzednim psiakiem Pana więc Lavinia do niej przedzwoni i wypyta się jeszcze o wszystko. Zapytałam ją czy oddała by swojego psiaka temu Panu i powiedziała, że tak jak najbardziej. Co wy o tym myślicie? Ja jedynie się martwię tym ogrodzeniem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']ja jestem jak najbardziej za lecz to do Ciebie należy decyzja :) A może jak już bedzie po ptokach to się tak nieśmiało zapytasz czy by Pan się dorzucił do długu za hotelik?[/QUOTE]

Na pewno nie nieśmiało :P będę pytać prosto z mostu :) Czyli Ben jedzie do Łomianek :) jutro zadzwonię do Pana i wszystko ustalimy
Weszka dzwoniłam do Ciebie ale teraz mi bateria padła i się ładuje.

Link to comment
Share on other sites

A do Warszawy ewentualnie by mógł być ten transport? Znalazłam takie ogłoszenie na FB:
[B]Basia oferuje transport, choć pociągiem, na trasie Warszawa - Kraków, Kraków - Warszawa. Niemal w każdy weekend. Dla każdego potworka - psa, kota czy myszy. Tel. 530-478-470[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...