Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

u staruszków zaobserwowałam szczegolnie tych z niewydolnoscia serca z sikaniem tak bywa,ze sie wstrzymuje potem wylewa a wyniki niedawno miał robione ale czekamy na odp.Pani doktor.

Isadora7 i jak byłaś w lecznicy doktor jest na urlopie moze czy co?

Link to comment
Share on other sites

zadzwoniłam dzis do przychodni dr.Garncarz,porozmawiac z doktorowa i dowiedziec sie czemu nie odpisuje na maile. Dowiedziałam sie ,ze Pani doktor jest na urlopie od 1.08 do konca miesiaca ...nie wiem czemu nie odpisywała do tej pory Isadora mowiła,ze wysłała kilka meili . Jesli mogłabym prosic o odesłanie zdjec rtg to pojde do mojego weta bo wybieram sie na szczepienie z Antkiem wiec przy okazji niechby rzucił okiem na wyniki.

Tony na fali wznoszacej tj czuje sie b.dobrze .

Link to comment
Share on other sites

koty ,ktore nie daja sie psom to jedno ale koty ,ktore gonia psa to trzeba widziec; pies ucieka piszczac niemiłosiernie za nim kot Madryt robiac susy jak sarna a za nim drepce kotka Lulka zaszokowana lekko,ze role sie odwrociły (to my gonimy psa) dodam ,ze ten pies od dawna znecal sie nad kotami w sasiednim bloku nawet sasiadka grozila jego włascicielce jak jeszcze raz poturbuje jej kota to poniesie konsekwencje.W sumie nie wiem kogo Madryt bronił Lulki czy zarcia ...Lu jadla sobi za garazem(maja tam wode i chrupki bo latem mało zgladaja do domu praktycznie tylko nocuja) kiedy wpadł pies zapiszczała na to wpadł Madryt i zaczą napierniczac psa a potem go gonic!!! koty zrobiły furore ta akcja; ide z Lodkiem i Antkiem a sasiad chyba nie zamkniesz ich razem w pokoju z tymi kotami;)zyskały respekt moje koty...wiecie jaki własciciel takie zwierzaki nie dadza se w kasze dmuchac a pozaty kotom sie w głowach pokreciło przez to,ze mieszkaja z 3 psami czuja sie bardziej jak psy własnie;)

Edited by rytka2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']koty bojowe Rytka masz na nie pozwolenie ?;)[/QUOTE]

Uwielbiam Ryteczko Ciebie, Twoje psiowate, kotowate i wątek po całości.....
Sama pozytywna energia, choć czasem jest to śmiech przez łzy....

Link to comment
Share on other sites

Atos nigdy nie spowaznieje taki charakter wiecznego szczeniaka;)
Tosinka dzis dla odmiany dzien gorszy słabszy nawet kolacji niedojadł chyba oko boli bo czerwiensze, wieksze dzis kupiłam mu krople bo tamte sie skonczyły znalazłam tanszy zamiennik 27 zł.(poprzednie ponad 40 zł.) i kupiłam tez Lotensin 20 mg. 34zł.( wystarczy na 4 miesiace boc wiartke bierze a jest 28 sztuk w opakowaniu)zarło kupowałam w zeszłym tyg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tosa był ma szczepieniu i obcieciu pazurków.Jak zawsze grzeczny u weta dalam doktorowi wyniki,zeby powiedział mi choc mniej wiecej czy wszystko ok.Powiedział,ze wyniki wporzo poza oczywiscie watrobowymi ale nie sa jakies masakryczne .Jak tylko Pani dr.Garncarz wroci z urlopu zadzwonie ,napisze do niej mimo wszystko.Pazatym z Tosa jak zawsze raz lepiej raz gorzej czasem postekuje czasem lapa pociera oczko a czasmi jak okaz zdrowia.Trochebyłam w strachu bo nie miał apetytu...okazało sie,ze to wina karmy .Nie wiem czemu znów eksperymentowam z karma i kupiłam cos niejadalnego ,pierwszy raz obaj z Lodkiem nie chca jesc wiec musze mieszac im z puszka ,zeby przełkneli swinstwo nie polecam karmy first mate.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Nasz Amik jak mu coś nie smakuje to dziadek pluje ma takie delikatesowe podniebienie.[/QUOTE]

moje nie maja delikatesowego podniebienia obaj z Lodkiem zjedli by wszystko tak myslałam przynajmniej do niedawna karma FIRST MATE jednak okazała sie nie do przełkniecia nawet przez tych zarłoków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='danka1234']Pozdrawiam,przesyłam mizianka dla całego zwierzyńca oraz informuje ze poszła moja deklaracja dla Atosa za lipiec.[/QUOTE]


dziekujemy bardzo .przepraszam ,ze tak długo b.rozliczen juz niebawem siadam do papirów na usprawiedliwienie powiem,ze jak zawsze mam sajgonik w domu;wakacje wiec przyjezdzaja ,odjezdzaja itd.psy chore oprócz o ironio Atosa ,ktory czuje sie wysmienicie ostatnio za to Lodek po zabiegu usuniecia guzka ,Mela z strasznym atakiem alergi a dopiero co opanowałam alergie u Madryta i tak wkoło... do tego moi rodzice jak zawsze raz z gorki raz pod mama miesiac na antybiotyku(nawracajace infekcje drog moczowych),zastrzyki 2 razy dziennie ,ojciec do swoich dolegliwosci dolaczył chroniczna czkawke..czka od 2 tyg prawie bez przerwy nawet przez sen oczywiscie sama czkawka niegrozna ale przy jego stanie zdrowia wpływa to na niego wyniszczajaco, słabnie ...
jak zrobie rozlicznia to i foty jakies Atosowe zrobie.

ps. mam prosbe do ciotki Isadory mimo,ze Tosa czuje sie dobrze oko duze mu zmalało odrobine nie boli wiec narazie nie martwimy sie o ew.zabieg ,sercowo tez ok. ale wyniki dr.Garncarz mimo wszystko bym pokazała,szczegolnie te rtg ze zmianami tylko nie posiadam ich(tj zdjec rtg) wysłałam do Isadory. ciotka przesli mi na meila ok. nie moge Ci wiadomosci wysłac bo masz pełna skrzynka a wiadomosc miala byc taka;

mogłabyc mi przesłac na meila z [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. tresc/kopie wiadomosci jakie wysłałas do dr. Garcarzowej z załacznikami tj badania i skany tego rtg co Ci wysłałam .a i jeszcze na jaki adres wysłałas dokładnie. chce do niej napisac ws. Atosa zeby obgladneła wreszcie te wyniki;)

Link to comment
Share on other sites

rytka Isadorze wlanął komputer, jest w trakcie naprawy, dzisiaj miał odezwać się komputerowiec do niej co dalej , ale z nią nie rozmawiałam. Zaraz zadzwonię i powiem jej o Twojej prośbie i napiszę ja lub ona jeśli komp w porzo.

Na razie kompa niet, Dorota powiedziała , że jak tylko dorwie kompa gdzieś to natychmiast Ci to wszystko wyśle (przeczytałam jej o co prosiłaś).

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']rytka Isadorze wlanął komputer, jest w trakcie naprawy, dzisiaj miał odezwać się komputerowiec do niej co dalej , ale z nią nie rozmawiałam. Zaraz zadzwonię i powiem jej o Twojej prośbie i napiszę ja lub ona jeśli komp w porzo.

Na razie kompa niet, Dorota powiedziała , że jak tylko dorwie kompa gdzieś to natychmiast Ci to wszystko wyśle (przeczytałam jej o co prosiłaś).[/QUOTE]

ok to czekam. podałam meila zlego [email][email protected][/email]

[quote name='margoth137']zaglądam do malutka:)[/QUOTE]
cieszymy sie,ze spodobał sie nasz przystojniak;)

[quote name='muza_51']Moja deklaracja za lipiec br. spózniona za co przepraszam poszła przed chwilą. Mizianki dla Atosa.[/QUOTE]'

dziekujemy bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...