Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

Ja bym zaklepywała jednak termin w Poznaniu - najwyżej odwołasz

I może napisz jeszcze do Jagielskiego - może on coś podpowie, ponoć jest dobry w te klocki
[url]http://weterynarz-okulista.pl/pl/kontakt[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']napisałam w sobote do dr.Garncarza jeszcze nie odpisał,szczerze nie wiem co zrobić?napisać jeszcze raz?czy poprostu zapisac Atosa na kolejna ablacje w Poznaniu?

sa nastepujace wpłaty od 22.05. bardzo dziekujemy:)

magda222 50zł.
muza 20zł.
jamnicza skarpeta 100zł.[/QUOTE]

Może uderzę do Garncarza tutaj z Warszawy bedzie łatwiej? Opłacilibyśmy wizyte wtedy z Jamniczej Skarpety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Ja bym zaklepywała jednak termin w Poznaniu - najwyżej odwołasz

I może napisz jeszcze do Jagielskiego - może on coś podpowie, ponoć jest dobry w te klocki
[URL]http://weterynarz-okulista.pl/pl/kontakt[/URL][/QUOTE]

terminow odległych w Poznaniu nie ma dzwonie i za 2 -3 dni zabieg dla pewnosci wolałabym jednak zasięgnoac opini innego weta bo naprawde niezwykły jest ten Atosa przypadek.


[quote name='Isadora7']Może uderzę do Garncarza tutaj z Warszawy bedzie łatwiej? Opłacilibyśmy wizyte wtedy z Jamniczej Skarpety.[/QUOTE]

chyba to dobry pomysł ja mam nadzieje,ze dr. nie wezmie nic za konsultacje a my mielibysmy pewnosc ,ze wlasciwie leczony jest Atos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Może uderzę do Garncarza tutaj z Warszawy bedzie łatwiej? Opłacilibyśmy wizyte wtedy z Jamniczej Skarpety.[/QUOTE]

i jak ciotka udało Ci sie umowic/skontaktować z dr.Garcarzem?

moze ja w skrocie opisze przebieg choroby tu;
od 2010r.pies miał zdiagnozowane w schronisku suche zap.rogowek przyjmował krople z cyklosporyna do 10.2012r.Poczatek pazdziernika 2012 oko prawe zaczeło robic sie mocno przekrwione białka a nawet czesc ciemna oka. Na wizycie w Tychach u dr.Lipowskiego w badaniu cisnienie w oku prawym 35 oko lewe 14 zapisano Duotrav, dodatkowo oko prawe zaczelo sie 'zmniejszac' systematycznie.Pies zmienił miejsce zamieszkania(i w zw. z tym lekarza) i w listopadzie udał sie na konsultacje do dr. Garncarza w Poznan-Borówiec gdzie dr. stwierdził jaskre woloocze i zalecil ablacje ciala rzeskowego,na wizycie cisnienie w obu oczach ok.45-50. pod koniec listopada odbyl sie zabieg ablacji u dr. Dabrowskiego w Poznaniu w lutym ponownie na oko prawe cisnienie nadal pow.50,oko lewe bylo juz w zaniku.W maju kolejna wizyta kontrolna i cisnienie w oczch OP 60 OL 50 prawa galka oczna w zaniku ,podwiniecie powieki. zalecono powowny 3 zabieg ablacji na oba czy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']i jak ciotka udało Ci sie umowic/skontaktować z dr.Garcarzem?

moze ja w skrocie opisze przebieg choroby tu;
od 2010r.pies miał zdiagnozowane w schronisku suche zap.rogowek przyjmował krople z cyklosporyna do 10.2012r.Poczatek pazdziernika 2012 oko prawe zaczeło robic sie mocno przekrwione białka a nawet czesc ciemna oka. Na wizycie w Tychach u dr.Lipowskiego w badaniu cisnienie w oku prawym 35 oko lewe 14 zapisano Duotrav, dodatkowo oko prawe zaczelo sie 'zmniejszac' systematycznie.Pies zmienił miejsce zamieszkania(i w zw. z tym lekarza) i w listopadzie udał sie na konsultacje do dr. Garncarza w Poznan-Borówiec gdzie dr. stwierdził jaskre woloocze i zalecil ablacje ciala rzeskowego,na wizycie cisnienie w obu oczach ok.45-50. pod koniec listopada odbyl sie zabieg ablacji u dr. Dabrowskiego w Poznaniu w lutym ponownie na oko prawe cisnienie nadal pow.50,oko lewe bylo juz w zaniku.W maju kolejna wizyta kontrolna i cisnienie w oczch OP 60 OL 50 prawa galka oczna w zaniku ,podwiniecie powieki. zalecono powowny 3 zabieg ablacji na oba czy.[/QUOTE]

[SIZE=4]Dr Garncarz aktualnie na urlopie
w związku z tym Atos jest zapisany na 13 czerwca (czwartek) na godzine 11[SUP]30[/SUP][/SIZE]
na pierwszy wolny po urlopie termin

Fakturę opłacona bedzie z Jamniczej Skarpety. Ja postaram się być też na miejscu. Gdyby okazało się że potrzebny np zabieg tez Skarpeta sfinansuje.

Link to comment
Share on other sites

a to dlatego pewnie nie odpisał.
owkors pomylilam sie opisie pod koniec; drugi zabieg byl na oko lewe a oko prawe cały czas w zaniku .

ps.to ja mam z Antkiem przyjechac,sama ,czy ciotka pojdzie sama na wywiad czy jak?
dopiero doczytałam ,ze skarpeta oplaci wizyte i zabieg DZIEKUJE:loveu:

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']a to dlatego pewnie nie odpisał.
owkors pomylilam sie opisie pod koniec; drugi zabieg byl na oko lewe a oko prawe cały czas w zaniku .

ps.to ja mam z Antkiem przyjechac,sama ,czy ciotka pojdzie sama na wywiad czy jak?
dopiero doczytałam ,ze skarpeta oplaci wizyte i zabieg DZIEKUJE:loveu:[/QUOTE]

Sens ma wtedy jak przyjedziesz z chłopakiem, Garncarz go obejrzy, zbada - ja tam tylko do kasy będę potrzebna :) jakbyś potrzebowała jakiegoś "postoju" w Warszawie daj znać coś się pomyśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Sens ma wtedy jak przyjedziesz z chłopakiem, Garncarz go obejrzy, zbada - ja tam tylko do kasy będę potrzebna :) jakbyś potrzebowała jakiegoś "postoju" w Warszawie daj znać coś się pomyśli.[/QUOTE]

[quote name='taks']na benzynkę też się kasa znajdzie;)[/QUOTE]

No to wszystko jasne, rytka bierze chłopaka i przyjeżdżają, a my to kombinujemy komitecik powitalny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Sens ma wtedy jak przyjedziesz z chłopakiem, Garncarz go obejrzy, zbada - ja tam tylko do kasy będę potrzebna :) jakbyś potrzebowała jakiegoś "postoju" w Warszawie daj znać coś się pomyśli.[/QUOTE]

[quote name='taks']na benzynkę też się kasa znajdzie;)[/QUOTE]

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']No to wszystko jasne, rytka bierze chłopaka i przyjeżdżają, a my to kombinujemy komitecik powitalny :)[/QUOTE]


ok.odemnie do W-wy ok 160km. czyli w sumie dosc blisko wyjdzie jakies ok.150zl. na paliwo. auto mi siostrzeniec odkupił więc nie ma problemu tylko problemem moga byc umiejętnosci kierowcy czyli mnie;)Jak jade do Poznania podjeżdzam po ciotke KateBono i ona robi mi za GPS jak sie wybrałam tydz. temu do Wrocka odebrac kogos z dworca to 2 godz. jazdy po miescie az sie rozpłakalam i jeden gosciu ,ktorego pytalam o droge wsiadł do mnie i poprowadził mnie inaczej pewnie nadal bym jezdziła tam w kolko. jezeli zgodzi sie ze mna jechac jeden taki typ co pracował w W-wie to no problem jak nie to W-Wy dojade i my ze wsi tak robimy zostawiamy auto na przedmiesciach i bierzemy taksówke w takich sytuacjach.

ps.kuska na mapach tez sie nie znam do W-wy jest więcej odemnieniz 150km.najkrotsza trasa ponad 250km.:)

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']Przelejemy Ci jeszcze 100 zł będziesz miala na to aby komfortowo sie poruszać czyli jakby zaszła potrzeba taksówki też[/QUOTE]


rozpieszczacie mnie normalnie,postaram sie dotrzec jak najblizej ale opcja z taksowka to nie zart ;)

ciotki dr.Garncarz odpisał nie zaleca kolejnego zabiegu ablacji pisze,ze w sytuacji kiedy jest nieskuteczny a oko boli usuwa sie oko w całosci. Natomiast pomiar w małym oku z tak zmiejszona rogowka czesto bywa błedny.Napewno kolejna abacja nie ma sensu.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']rozpieszczacie mnie normalnie,postaram sie dotrzec jak najblizej ale opcja z taksowka to nie zart ;)

ciotki dr.Garncarz odpisał nie zaleca kolejnego zabiegu ablacji pisze,ze w sytuacji kiedy jest nieskuteczny a oko boli usuwa sie oko w całosci. Natomiast pomiar w małym oku z tak zmiejszona rogowka czesto bywa błedny.Napewno kolejna abacja nie ma sensu.[/QUOTE]

My też nie żartujemy, jak potrzeba taksi to potrzeba i tyle. A to co piszesz utwierdza w tym że dr Garncarz powinien go zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

no własnie nie boli go az tak jak poprzednio(lewe w pazdzierniku) to pewne . w skali od 1 do 10 wtedy bylo jakies 7-8 teraz 3-4 kwestia tez czy te dni kiedy czuje sie gorzej to ból oka czy sercowo gorzej.Siora uwaza ,ze tym razem to jednak serce poprzednio wyraznie przy dotyku nawet bolała go glowa-okolice oczu.Operacja usuniecia oka wiaze sie z pelna narkoza (a operacja dosc dluga) u Toska to ryzyko duze z zw. z jego serduchem.Ja bym chyba jednak poczekała, az bedzie to absolutnie mus.napewno jak go doktor obejrzy to tez pomoze podjac decyzje.

Chcialam jeszcze raz podziękowac za wsparcie finasowe ,porady i poprostu pamieć o Tosku, nas nie byloby stac na zapewnienie mu nalezytej opieki(leki/zabiegi /wizyty))kamien z serca,ze nie jestesmy z siora same z jego choroba.Dziekuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ogarniemy jakos Toska w tej Warszawie;)
a Tosiek tymczasem ....

spal tak przed chwila .
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1924/5b3bd94d4433a3e0med.jpg[/IMG]

[video=youtube;W1IuWejEydw]http://www.youtube.com/watch?v=W1IuWejEydw&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...