Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

[quote name='rytka']wpłaty rozliczenie (od 1.02.12 do 14.02.12 )

506,60zł. Magda222(01.02.12)
50zł z mojego poprzedniego bazarku(akcesoria psie)....aktualny bazarek jeszcze w trakcie rozliczania.(01.02.12)
20zł. BRIC-A-BRAC jednorazowa wpłata(7.02.12)
10zł.Misiadg jednorazowa wplata(pozabazarkowa sprzedaz;))(8.02.12)
20zl. Ajula jednorazowa wpłata(12.02.12)
60zł.Magda222 20 od Magda deklaracja za luty 40 od Muza_51 deklaracje za grudzien i styczen (13.02.12)
15zł. Mika deklaracja za luty.(14.02.12)

razem.681,60

wydatki
113zł. karma
60 paliwo do Poznania na zbieg(160km.)
150 cardisure

razem.323

saldo +358,60

aktualizacja 13.02.2013

wpłaty
danka123 20zł. deklaracja za luty(18.02)
tanitka 45zł.deklaracja za styczen ,luty,marzec(28.02)
Mika31 15zł.deklaracja za marzec(13.03)
z mojego bazarku( dla Atosa i Madryta) 23zł.
razem.
103zł.

saldo +461,60zł.

aktualizacja 15.04.2013

wplaty

danka1234 20zł.za marzec(18.03)
magda222 40zł.za marzec i kwiecien(18.03)
Muza_51 20zł. za luty(28.03)
Mika31 15zł.za kwiecien(15.04)

razem 556,60

wydatki
248 drugi zabieg ablacji
140 cardisure
108 karma

razem 496,00

saldo +60,60zł.

aktualizacja 21.05.2013.

wpłaty;
danka123 20zł za kwiecien(16.04)
tanitka za kwiecien ,maj ,czerwiec (24.04)
muza_51 za marzec (06.05)
Mika31 za maj (15.05)
danka123 za maj(17.05)

razem wpłaty;
120zl.

wydatki
0zł.

saldo;
+180,60[/QUOTE]
ws.formalnych;
zalegam z wklejeniem rach.za vetmedin i za karme- oczywiscie nie moge znalesc ale teraz na dniach musze isc po kolejne opakowanie to wezme wyciag z komputra od weta za poprzedni rach i zaraz odrazu wkleje oba plus za karme mam w histori zamowien wiec tez tu wkleje i bedzie porzadek z papiurami;)karme tez bede zamawiac na dniach ale jak juz wspomnialam teraz lodkowa kolej wiec nie obciazymy budzetu Toska.Tosiek tez jest zabezpieczony p.pchlowo kleszczowo obroza i odrobaczony.
sie zacytuje ,zeby było widać stan konta +180,60 na dzis.jak cos nie pasuje prosze dawac znać poszukam;)

ps.ciotki poradzcie wiesc Antka na badanie oczu?nie widze zeby go bolaly ale ladne nie sa moze tak ma byc nie wiem jedno wielkie oko drugie male zapadniete...nie wiem. napewno to mus sercowo go osluchac dopisac jaki lek ,sprawdzic jak z watroba(hepatil oczwiscie zaywa caly czas ale nie ujmuje go w kosztach to niecałe 10 zl.)

ps.2 Toskowe oczka
[IMG]http://images36.fotosik.pl/486/37b1d22a8bc09410med.jpg[/IMG]

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

Mam dla Atosika Vetmedin 2,5 całe zapieczetowane opakowanie.Poproszę adres na PW to podeślę.
A z oczkiem chyba jednak trzeba podejść do kontroli bo nie wygląda dobrze- opłace tę wizytę tylko tez poprosze o namiary do przelewu na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Mam dla Atosika Vetmedin 2,5 całe zapieczetowane opakowanie.Poproszę adres na PW to podeślę.
A z oczkiem chyba jednak trzeba podejść do kontroli bo nie wygląda dobrze- opłace tę wizytę tylko tez poprosze o namiary do przelewu na PW[/QUOTE]

taks jestes Aniołem stróżem Atosa bardzo dziekujemy,zaraz wysle adres.nie chce generowac niepotrzebnych kosztow mysle,ze z okiem nic juz sie nie da zrobic ale sprawdzic jeszcze by mozna czy napewno nic sie nie dzieje bo wygladaja brzydko.we wtorek jade do Poznania z Madrytem troche mi Toska szkoda zarmosic taki kawal(w Gnieznie dzwonilam nie ma aparatu do mierzenia cisnienia) ale mysle,ze wytrzyma a czlowiek bedzie spokojniejszy,ze nic sie nie dzieje.nich go obadaja sercowo tez i badania krwi zrobia .paliwo biore na siebie i do badan tez sie doloze.raz jeszcze dziekujemy.

[quote name='Sarunia-Niunia']AnTosik fajnym chłopaczkiem jest:)
Miło i fajnie, że taks daje lek dla Niuńka i wizytę jeszcze... to piękny gest!!!!
Mizianka dla całej gromadki psio-kociej:)[/QUOTE]

Antek jest bardzo fajnym chłopakiem;)

ps.przepraszam,ze tak malo ostatnio pisze i fot wklejam ale nie za bardzo czasowo-wiadomo rodzice coraz bardziej chorzy .niestety mam tez powazny konflikt sasiedzki o psy i koty mozna powiedziec z osobami o powaznych problemach psychicznych.oblewaja moje dzwi olejkami twierdzac,ze smierdzi szykanuja,strasza pelna psychoza wesoło jest;)

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']To masz problem,tacy sąsiedzi potrafią bardzo uprzykrzyć życie.[/QUOTE]

o potrafia ale z takim charakterem sami maja ciezkie zycie bo co to za zycie jak zzera ich złosc zawisc;)najlepsze ,ze ugruntowałam swoja pozycje czarownicy .wiecie na wsi wierza w takie gusła a mi w to graj;)pare razy zdarzyło sie,ze przewidziałam cos..wiecie dodajesz dwa do dwoch wychodzi ,ze w konsekwencji stanie sie to i to...ale dla niektorych to czary były bo skad wiedziałam:)teraz kiedy sasiadka zalazla mi za skore juz mocno przy najwiekszej plotkarce mowie; kuzwa rzucam na nia czar...wiecie od tej pory kazde zdarzenie 'zle' bedzie na mnie(one by sie wydarzyły bez tego ale gupki nie wiedza tego) zwiednieta roslina,złamany paznokiec bedzie ,ze to od czaru:)mam ubaw bo kobieta tydz. pozniej trafiła do szpitala stach padl na sasiadow ino patrzec jak mnie na taczkach wywioza:)kurcze kota czarnego potrzebuje pilnie....

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']Poproszę dane do przelewu.
Atos dostanie 100 zł z [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿"]JAMNICZEJ SKARPETY[/URL][/B] na swoje potrzeby[/QUOTE]

bardzo dziekujemy Tosiek to skarbonka napewno sie przdadza.

[quote name='magda222']Przelałam 20 zł majowej deklaracji i 30 zł jednorazowo, żeby też troszkę chociaż wspomóc Atosowy budżet.
Rytka, pięknie Ci dziękuję za opiekę i serce dla Atoska.[/QUOTE]

to ja dziekuje Tobie i wszystkim ciotką co pamietaja o Tosku , dzieki wam ma nalezyta opieke i stac go na leczenie.


ps.jutro bede miec kopie rach. to wkleje zeby juz byly na czysto papiery i przy okazji wgram filmik ,ktory dzis nagralam ;Tosiek z krainy deszczowców...on ma zakaz przebywania w pokoju jak dziadek je kolacje(oczywiscie na haslo kolacja jest pierwszy u dziadka)jak go wyrzuce posiedzi chwile w innym pokoju po czym skrada sie...jak Tosiek sie skrada to mozna boki zrywac:)wyglada jakby chodził po lodzie nogi mu sie rozjezdzaja a dzwieki jakie wydaja jego pazury)(bo on stara sie nie halasowac) to masakra .

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

zalegle rach.za tabl. plus za karme.

[IMG]http://images44.fotosik.pl/707/d66baae340fdfb5bmed.jpg[/IMG]
[B]Historia zamówień[/B]

[TABLE="class: historiazamowien, width: 585"]
[TR]
[TH]Lp.[/TH]
[TH]Nr zamówienia[/TH]
[TH]Transport[/TH]
[TH]Status[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 4"][URL="http://www.swiatkarm.pl/Profile.html#"][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TH]1.[/TH]
[TH][COLOR=#000000]88113[/COLOR]
[COLOR=#6A6A6A]15-04-2013 21:55:09[/COLOR][/TH]
[TH="class: wysylka"][COLOR=#6A6A6A]Płacę przelewem
0.00zł[/COLOR][/TH]
[TH="class: status"][COLOR=#FF0000]Zrealizowane[/COLOR]
[URL="http://www.swiatkarm.pl/Profile.html#"][IMG]http://www.swiatkarm.pl/public/gfx/pdf.png[/IMG] paragon[/URL][/TH]
[/TR]
[/TABLE]
[/URL][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TH]Lp.[/TH]
[TH]Produkt[/TH]
[TH]Cena[/TH]
[TH]Rabat[/TH]
[TH]Cena po rabacie[/TH]
[TH]Ilość[/TH]
[TH][URL="http://www.swiatkarm.pl/Profile.html#"][IMG]http://www.swiatkarm.pl/public/gfx/close_gfx.png[/IMG][/URL]Wartość[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD][B]1.[/B]
[IMG]http://www.swiatkarm.pl/public/foto/products/m_2080_1283581976.jpg[/IMG][/TD]
[TD="class: produkt"][B]ROYAL CANIN Club CC Adult 15kg[/B]
[COLOR=#9A9A9A]Producent:[/COLOR] ROYAL CANIN[/TD]
[TD]114.00zł[/TD]
[TD]5%[/TD]
[TD]108.3zł[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]108.3zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 7"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ps.wstyd ale nie wiem jak paragon w pdf wstawic tu:oops:

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

Fajnie opisujesz swoich sąsiadów byle jakich:diabloti: czarownico :eviltong::megagrin::megagrin::megagrin:. Antoś i reszta towarzystwa super a Mela jak przystało na panienkę delikatnie chrupała ciasteczka :) . Skradanie Antośka powaliło mnie, rechoczę jak wariatka :megagrin::megagrin::megagrin:. On jest uroczy :megagrin::grins:

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Fajnie opisujesz swoich sąsiadów byle jakich:diabloti: czarownico :eviltong::megagrin::megagrin::megagrin:. Antoś i reszta towarzystwa super a Mela jak przystało na panienkę delikatnie chrupała ciasteczka :) . Skradanie Antośka powaliło mnie, rechoczę jak wariatka :megagrin::megagrin::megagrin:. On jest uroczy :megagrin::grins:[/QUOTE]

no sasiedzi to miszcze:)sasiadka lata od oka do okna sprawdzac gdzie piesie sikaja(koopy zawsze sprzatam od dawna dawnosci)siora sie smieje ja ide z psami od wschodu ty idz z jednym od zachodu kobieta oszaleje gdzie patrzec i jak tu powaznie traktowac takich ludzi no zal ich poprostu;)
jesli chodzi o zarcie to masakra jamniki moje jedza jak sepy...chyba gdzies mam film tez jak jedza to normalnie bidule jakby nie jadly tydz.a one piszacza bo 17- ta a one od rana nie jadly...

ps.Tosiu nosi obroze sabunol. zawsze była skuteczna (psy nie lapaly kleszczy)tania a długodziałajaca do tego kupuje jedna dluzsza i dziele na 2 psy(Mela ma kropelki ze wzg. na dluga siersc),nie wiem czy to dlatego,ze dzis rano go kapałam(po kapaniu zalozylam obroze spowrotem) działanie bylo slabsze ale po 17 tej bylam z nim na spacerze zazwyczaj nie pozwalam mu wchodzic w wyzsza trawa ale tak ciagną ,ze uległam.teraz go głaszcze a on na szyji czyli gdzie teoretycznie dzialanie obrozy najsilniejsze miał wielkiego kleszcza .usunęłam chyba calego byl na skorze ok. 4 godz, nie był mocno opity wiec mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.zastanawia mnie tylko czy kapanie psa rano oslabilo dzialanie obrozy?

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']no sasiedzi to miszcze:)sasiadka lata od oka do okna sprawdzac gdzie piesie sikaja(koopy zawsze sprzatam od dawna dawnosci)siora sie smieje ja ide z psami od wschodu ty idz z jednym od zachodu kobieta oszaleje gdzie patrzec i jak tu powaznie traktowac takich ludzi no zal ich poprostu;)
jesli chodzi o zarcie to masakra jamniki moje jedza jak sepy...chyba gdzies mam film tez jak jedza to normalnie bidule jakby nie jadly tydz.a one piszacza bo 17- ta a one od rana nie jadly...

ps.Tosiu nosi obroze sabunol. zawsze była skuteczna (psy nie lapaly kleszczy)tania a długodziałajaca do tego kupuje jedna dluzsza i dziele na 2 psy(Mela ma kropelki ze wzg. na dluga siersc),nie wiem czy to dlatego,ze dzis rano go kapałam(po kapaniu zalozylam obroze spowrotem) działanie bylo slabsze ale po 17 tej bylam z nim na spacerze zazwyczaj nie pozwalam mu wchodzic w wyzsza trawa ale tak ciagną ,ze uległam.teraz go głaszcze a on na szyji czyli gdzie teoretycznie dzialanie obrozy najsilniejsze miał wielkiego kleszcza .usunęłam chyba calego byl na skorze ok. 4 godz, nie był mocno opity wiec mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.zastanawia mnie tylko czy kapanie psa rano oslabilo dzialanie obrozy?[/QUOTE]

[B]Tak trzeba przyznać że fajnie opisujesz, aż sie chce czytać.

[SIZE=3]Na potrzeby Atosa zostało przelane 100 zł - bardzo prosimy o potwierdzenie jak się zaksięguje na wątku SKARPETY tutaj link:[/SIZE][/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿?p=20895177#post20895177[/url]

Link to comment
Share on other sites

złe wieści cisnienie w oku 'duzym'pow 55 w oku małym jeszcze wiecej!dr. Dabrowski powiedział,ze jeszcze się nie spotkał z takim przypadkiem.Powniewaz cisnienie na tym poziomie to nadal duzy ból trza cos zrobic dr.zaproponował kolejna 3 ablacja z duzo wieksza iloscia leku..jednak ja sobie przypominam ,ze przy 2 zabiegu mowił,ze dal wiecej leku juz niz trzeba dla pewnosci i ...nic jak widac.przypadek jest naprawde dziwny pamietam jak dr.Garcarz mówił,ze zabieg jest skuteczny w 90% a powtórzony to juz 100% a tu nic.dziwne jest tez to ,ze w oku malutkim jak szpileczka 'w zaniku' jak to dr.okreslił, cisnienie b.wysokie dr. nie mógł uwierzyc sprawdzał kilkakrotnie myslac,ze to pomyłka...nie wiem co robic ?Dr dopisł Atosowi fotrekor na serducho choc teraz mysle czy znów sie pomyliłam sie i to co brałam za sercowe pogorszenie nie było bolem oczu przypadkiem-tkliwosc przy dotyku, osowiałosc.

ps.chodzi mi po głowie,zeby napisac do Garcarza co on na to moze trzeba by jakies usg/rtg moze ma jakiegos guza który powduje wzrost cisnienia ,ze krople i zabiegi nieskuteczne?

ps.2 za wizyte wziela fv przelewowa na fundacje Animalia wiec cene wizyty poznamy jak dr. przesle fv do fundacji i wtedy zapłacimy.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][B]

[SIZE=3]Na potrzeby Atosa zostało przelane 100 zł - bardzo prosimy o potwierdzenie jak się zaksięguje na wątku SKARPETY tutaj link:[/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240920-✿-JAMNICZA-SKARPETA-REAKTYWACJA-Jamniki-Jamnikom-z-prawdziwą-pomocą-✿?p=20895177#post20895177[/URL][/QUOTE]

Ja mam nadzieję że to wpłyneło, to prrosze o potwiedzenie na ww wątku

[quote name='rytka']złe wieści cisnienie w oku 'duzym'pow 55 w oku małym jeszcze wiecej!dr. Dabrowski powiedział,ze jeszcze się nie spotkał z takim przypadkiem.Powniewaz cisnienie na tym poziomie to nadal duzy ból trza cos zrobic dr.zaproponował kolejna 3 ablacja z duzo wieksza iloscia leku..jednak ja sobie przypominam ,ze przy 2 zabiegu mowił,ze dal wiecej leku juz niz trzeba dla pewnosci i ...nic jak widac.przypadek jest naprawde dziwny pamietam jak dr.Garcarz mówił,ze zabieg jest skuteczny w 90% a powtórzony to juz 100% a tu nic.dziwne jest tez to ,ze w oku malutkim jak szpileczka 'w zaniku' jak to dr.okreslił, cisnienie b.wysokie dr. nie mógł uwierzyc sprawdzał kilkakrotnie myslac,ze to pomyłka...nie wiem co robic ?Dr dopisł Atosowi fotrekor na serducho choc teraz mysle czy znów sie pomyliłam sie i to co brałam za sercowe pogorszenie nie było bolem oczu przypadkiem-tkliwosc przy dotyku, osowiałosc.

ps.chodzi mi po głowie,zeby napisac do Garcarza co on na to moze trzeba by jakies usg/rtg moze ma jakiegos guza który powduje wzrost cisnienia ,ze krople i zabiegi nieskuteczne?

ps.2 za wizyte wziela fv przelewowa na fundacje Animalia wiec cene wizyty poznamy jak dr. przesle fv do fundacji i wtedy zapłacimy.[/QUOTE]

To czekamy na informacje i postaramy się jeszcze wrzucić Atosowi grosz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Masz rację Rytko, myślę że skoro dr Garncarz mówił że zabieg jest skuteczny w 90% a nie widać poprawy najlepiej zapytać dr Garncarza czemu zabieg u Atosika nie zadziałał, czy ma może jakies pomysły gdzie tkwi przyczyna i jak to sprawdzić.[/QUOTE]

dokładnie bo to naprawde dziwna sprawa 2 zabiegi i zero efektu.


jesli chodzi o sprawdzenie stanu konta podam w poniedziałek musze udac sie do oddziału pko bo telefonicznie przechodze meczarnie z konsultatami infolini mam zablokowane konto nie wiem czemu a odblokowac nie moge bo mam ostatni kod na karcie.

Link to comment
Share on other sites

Boże, on taki potworny stres przeszedł i cały czas teraz za nim ciągnie się jakaś cholera. Koniecznie trzeba porozmawiać z Garncarzem skoro miało być lepiej a jest gorzej :( , jakaś przyczyna musi być.
Robaczku Atosiku trzymamy kciuki żebyś nie cierpiał , żeby szybko udało znaleźć się przyczynę i zlikwidować ją :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

napisałam w sobote do dr.Garncarza jeszcze nie odpisał,szczerze nie wiem co zrobić?napisać jeszcze raz?czy poprostu zapisac Atosa na kolejna ablacje w Poznaniu?

sa nastepujace wpłaty od 22.05. bardzo dziekujemy:)

magda222 50zł.
muza 20zł.
jamnicza skarpeta 100zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...