Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

zabieg Atosa ablacji w wtorek o 14.oo.
nakupilam Tonikowi probiotykow na bazaru moze przestanie wreszcie interesowac sie zawartoscia kuwety
przy okazji zapraszam po probiotyki korzyssc dla naszych psow a dochod dla podopiecznych fundacji Animalia;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238533-Maced-suszone-mięso-z-probiotykami-PROMOCJA-dla-psów-z-Animalii-do-28-02-2013[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Atos już po zabiegu zniósł go lepiej niz poprzednio tj.mniej popiskiwał.zalecenia są przez tydz.kropelki p.zapalne z antybiotykiem tobradex ciocia KB podarowała nam buteleczke oraz poprowadziła mnie do lecznicy (robila za gps)bo inaczej musialabym rano wyjechac,zeby trafic w tym wielkim mieście do celu.Wielkie dzieki Kasiu.
Jednak schudł ostatnio ważył 17,5 dziś 16,20 kg czyli kilo mniej.bidulek zasnął na wadze po zastrzyku;)
ja z bazarku mialam 50 zl wiec przeznaczylam je na benzyne ile za zabieg nie wiem dowiem sie jak pod koniec miesiąca do Fundacjidotrze FV ale ok 200zł musze a ten cel zarezerwowac zjutro zamowie cardisure(miałam dzis w leczicy kupic ale zapomniałam).

ps.cisienie w oku duzym mial 49 czyli jak poprzednio a w malym 29 czyli wieksze niz ostatnio.dr. nie mowił nic o kontroli tylko wrazie gdyby cos sie działo.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Fajnei ze Atosek już po zabiegu i wszystko w porządku.To jednak troszkę mu sie schudło.
rytka,chyba musisz nam teraz podać swoje konto do wpłat dla Atosa[/QUOTE]

jednak mam oko;)
Juz wysylam .

[quote name='Sarunia-Niunia']Fajnie, że Atosik dobrze zniósł zabieg, to bardzo dobra wiadomość!!!
No i następna dobra, że chłopak wraca do nienagannej sylwetki 1,30kg na takim ciałku to całkiem sporo:)
Rytko, przesyłamy głaski dla Atoska:loveu:!!![/QUOTE]

glaskamy, głaskamy, calujemy nawet wetki w Poznaniu tez go wycmokaly w pychola;)
nienaganna sylwetke bedzie ciezko uzyskac
raz siora mi sie wtranca,ze psy glodne i,ze za chude sie robia;)
dwa apetyt ma Toni nieziemski .
trzyToni jak schudl ten kilogram to faktycznie widac mu juz nawet zeberka patrzac z gory a wielki brzuch to efekt choroby no i jak to u staruszkow tu wystaje tam za duzo .Kiedy przyjechał dwa lata temu ze schronu mial 13 kg i wlasnie oblrzymi brzuch i wystajace zebra i kregosłup.

[quote name='Isadora7']Atosku dzielny byłeś i tak trzymaj[/QUOTE]

nie wiem skad on bierze siły i energie ale naprawde jest wszedzie zawsze ostatni sie kladzie i pierwszy do wszystkego;)

[quote name='bric-a-brac']Poproszę nr konta do wpłat na tego psa. Dziękuję ;)[/QUOTE]

dziekujemy zaraz wysylam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Przelewam na konto Rytki 506,60 zł.[/QUOTE]

kasa jest nie na moim koncie tylko siory:) ale nie problem bo ja mam dostep do kont prawie wszystkich czlonkow rodziny takze se przeleje zaraz bo ja im nie ufam wole mniec u siebie bo do mojego nie ma nikt dostepu ale jestem zolza;)

[quote name='muza_51']Ja tez poproszę o nowy numer konta. Dzisiaj przelałam swoja deklarację za grudzień i styczeń na stare konto. Przepraszam za zwłokę. Wiele czynników się na to złożyło o których nie mogę pisać.Pozdrawiam.[/QUOTE]

juz wysyłam:)

Link to comment
Share on other sites

Tosiek ok.nadal rozsadza go energia.krwiak jaki mu sie zrobił po zabiegu wchłonął sie bardzo szybko slepko wyglada dobrze.
odebralam dzis cardisure . oczywiscie zamiast 5 mg zamowilam 2,5 mg. 100 tabl.150zł.czyli wet policzyl jak za vetmedin .następym razem poszukam taniej przepraszam teraz na szybko najprosciej , najwygodniej u najblizszego weta mi było.
rach.wkleje niebawem i rozliczenie bo dzis myle sie jeszcze czesciej niz zwykle 'przeczekam' do jutra;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muza_51']Ja tez poproszę o nowy numer konta. Dzisiaj przelałam swoja deklarację za grudzień i styczeń na stare konto. Przepraszam za zwłokę. Wiele czynników się na to złożyło o których nie mogę pisać.Pozdrawiam.[/QUOTE]

Na moje konto wpłynęło 40 zł od Ciebie.
Bardzo dziękuję.
Przeleję je Rytce razem z moją deklaracją za luty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Cześć Atos,

będę cichutko kibicować Tobie i Twojemu Domkowi, przepraszam, ale wspomóc na razie nie mam czym :([/QUOTE]

bedziemy wdzieczni za kibicowanie:)


Z Toskiem ok. jak zwykle ale u mnie ...nie wiem czy nie porwałam sie z motyką na słonce z tym skarbnikowaniem.ciotki prosze jeszcze o chwile cierpliwości bo znow mam 'awarie'.siora pojechała na śląsk podpisać umowe u notariusza a tam... klijentka dostała histeri,że nie jest gotowana na takie zobwiązanie(kredyt hipoteczny) i wycofała sie z umowy w biurze u notariusza!Gdyby miala odrobine przyzwoitości i wycofała sie wcześniej ale gdzie tam... 3 dni temu dzwoniła,żeby siora przyjechała wymeldować sie i na termin do notariusza...dorosła kobieta a taka dziecinada .zawracanie dupy siorze,administracji(skad trza było mase papierów)bankowi(załatwianie kredytu-załapali sie na koszystny kredyt rodzina na swoim),notariuszowi itd.teraz cała zabawa ze sprzedazą od nowa....siora wściekła.oczywiście jak tylko siora wyjechała stan ojca sie pogorszył biegunka ,odwodnienie, spadek ciścienia bradykardia dzis wylądował w szpitalu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']Ludzie są idiotami .... Rytka przytulam[/QUOTE]

rozpieszczonymi ,egoistami .

[quote name='Sarunia-Niunia']Rytko, tak niestety bywa - jak się wali, to na całej linii....
Przytulam walentynkowo Atoska [IMG]http://www.beruska8.cz/laska/kvalentynovi2/64.gif[/IMG]!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

no juz by mogło przestać sie walić czas cos zbudować ;)ale siore pocieszam ,ze mogło byc gorzej tfu tfu ludzie padaja ofiara oszustów,a tato tez czuje sie lepiej pod kroplówkami..wiec tak trzymać:)

Antoni ma Walentynki od 3 dni bo jak siora wyjechala przyjechal brat i podkarmia Toniego i Lodka chyba przytyli po kilogram przez te 3 dni.

jednak rozliczam dzis i tak nie moge spać z nerw....

Link to comment
Share on other sites

wpłaty rozliczenie (od 1.02.12 do 14.02.12 )

506,60zł. Magda222(01.02.12)
50zł z mojego poprzedniego bazarku(akcesoria psie)....aktualny bazarek jeszcze w trakcie rozliczania.(01.02.12)
20zł. BRIC-A-BRAC jednorazowa wpłata(7.02.12)
10zł.Misiadg jednorazowa wplata(pozabazarkowa sprzedaz;))(8.02.12)
20zl. Ajula jednorazowa wpłata(12.02.12)
60zł.Magda222 20 od Magda deklaracja za luty 40 od Muza_51 deklaracje za grudzien i styczen (13.02.12)
15zł. Mika deklaracja za luty.(14.02.12)

razem.681,60

wydatki
113zł. karma
60 paliwo do Poznania na zbieg(160km.)
150 cardisure

razem.323

saldo +358,60

aktualizacja 13.02.2013

wpłaty
danka123 20zł. deklaracja za luty(18.02)
tanitka 45zł.deklaracja za styczen ,luty,marzec(28.02)
Mika31 15zł.deklaracja za marzec(13.03)
z mojego bazarku( dla Atosa i Madryta) 23zł.
razem.
103zł.

saldo +461,60zł.

aktualizacja 15.04.2013

wplaty

danka1234 20zł.za marzec(18.03)
magda222 40zł.za marzec i kwiecien(18.03)
Muza_51 20zł. za luty(28.03)
Mika31 15zł.za kwiecien(15.04)

razem 556,60

wydatki
248 drugi zabieg ablacji
140 cardisure
108 karma

razem 496,00

saldo +60,60zł.

aktualizacja 21.05.2013.

wpłaty;
danka123 20zł za kwiecien(16.04)
tanitka za kwiecien ,maj ,czerwiec (24.04)
muza_51 za marzec (06.05)
Mika31 za maj (15.05)
danka123 za maj(17.05)

razem wpłaty;
120zl.

wydatki
0zł.

saldo;
+180,60

Edited by rytka
zgubione 60gr.;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Ryteczko[/B], rok Twojego życia wystarczyłby na 3 scenariusze filmowe...
Lodka wytul i Atoska bo to w końcu jego wątek...[/QUOTE]

Toś mnie togaa rozbawila moje życie jest nudne jak flaki z olejem;) a sie tak rozgaduje na watku Atosa bo moje problemy staja sie jego i odwrotnie ;)Toska dom na wsi z własnym podworkiem sie oddala w czasie przez te przeboje min.
Lodku wytulony choc mniej niz kiedys..konkurencja ;)

Link to comment
Share on other sites

tak raz na 2 tyg bede uaktualniac jak nic mi nie wypadnie.
teraz wkleje rach. bo dorwalam sie do aparatu
1)rachunek za vetmedin
180- 30zł bo to za Lodka leki 2 listki forthyronu;)
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1961/563094caca4543ffmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/772/3941172189f3114bmed.jpg[/IMG]

2)za karme.
[COLOR=#333333][FONT=Trebuchet MS]Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Trebuchet MS]Poniżej znajduje się lista zamówionych towarów.
W przypadku nieprawidłowości prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

[/FONT][/COLOR]


[TABLE="class: tabela, width: 500"]
[TR]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: left"][/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: left"]Produkt[/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: center"]Cena[/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: center"]Rabat[/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: center"]Cena po rabacie[/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: center"]Ilość[/TH]
[TH="bgcolor: #EBEBEB, align: center"]Wartość[/TH]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"][IMG]http://zalacznik.wp.pl/d636/m_1700_1283581528.jpg?p=2&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=6679&POD=1&type=&zalf=Nowe&tsn=136122649662874240&sid=763e3b8b07840c797ec0e081692c0b29[/IMG][/TD]
[TD]JOSERA Balance Light & Senior 15kg[/TD]
[TD="align: center"]119.00zł[/TD]
[TD="align: center"][COLOR=#0000FF][B]5%[/B][/COLOR][/TD]
[TD="align: center"]113.05zł[/TD]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]113.05zł[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[TABLE="class: tabela, width: 100%"]
[TR]
[TD][B]Nr zamówienia:[/B] 83665
Forma wysyłki: Przesyłka za pobraniem
Wartość zamówienia: 119zł
Transport: 0.00zł

[B]Suma zamówienia: 113.05zł[/B]

[B]Dane rejestracyjne:[/B]
Zaneta Drzazga[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...