Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

[quote name='Ajula']Żaneta Krzysiek zadzwoni jutro do Ciebie i może coś wymyślicie, chociaż na jakimś odcinku trasy pomoże, bo wozić Atosa autobusem, taksówką itp to się biedak umęczy.... a jeszcze z tymi chorymi oczami w mróz, a ma sypać mocno śnieg, no dla Atosa może to być przykre :roll:[/QUOTE]


ja do pks mam ze 300metrow autobusy jada bezposrednio do Poznania i tam odrazu zadzwonila bym po taksi i spowrotem tak samo ...umeczona to raczej ja bede dzwigajac gada i trzymajac bo on cala droga sie kreci;)powaznie to troche meczące ale jak nie ma wyjscia .nie chciałam zawracac Krzyskowi znow glowy stracił juz dwa dni na nas...nie wiem jak sie odwdziecze Wam.Ustalilisy z Krzysztofem,ze pojade autobusem a on odbierze nas z dworca i odwiezie(gdyby pasowal mi powroty pks to tylko na dworzec) jak powiada przysłowie prawdziwych przyjaciół poznajesz w biedzie:)

Link to comment
Share on other sites

niestety musiałam znow przelozy wizyte kontrolna:(tym razem mi nie pasuje poniedzialek ,nie mam z kim tego dnia zostawic towarzystwa od miesiaca jestem sama praktycznie bo siora w Tychach .Opiekuna na na cały dzien dla 2 sparalizowanych dziadkow i 5 zwierzakow ciezko znalesc...nie ma takiego hardkora.We wtorek siora bedzie i prawdopodobnie pojade w srode jesli dr. D.bedzie w lecznicy.


obiecane foty;)
[IMG]http://images33.fotosik.pl/501/eb0112b8d0ef9b64med.jpg[/IMG]
bardzo gupia mina;)
[IMG]http://images40.fotosik.pl/1885/54936111bdc99499med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1746/0272b5250455367cmed.jpg[/IMG]

tu wyszedl bardzo mlodziutko....
[IMG]http://images42.fotosik.pl/706/812d9313a731658fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dzieki staram sie ,zeby psy byly zadowolone(co w zacznej mierze ogranicza sie do nie przeszkadzania im;)) ale bledow popelniam mase chocby choroba Atosa .zla/brak diagnozy naraził go na cierpienie zastanowaiam sie jak długo, ile razy oslabienie,ktore zrzucałam na stan serca spowodowane bylo bolem głowy od jaskry.Nie moge sobie darowac bo od poczatku podejrzewalam,ze cos nie tak(galki duze)ale mial diagnoze postawiona zespoł suchego oka inny wet nie zakwestionowal jej wrecz podtrzymal przypominajac o koniecznnosci podawania cyklosporyny i tak zostało:(

Siora dzwoniła dałam na głosno ;Mela olała ją a jak zaczeła sie bardzo 'wydzierac' podeszła szybko dwa razy liznac słuchawke i wrociła molestowac Lodka natomiast Tosiek oszałał robił i miny szukał Pani.Mela rozpieszczana pprzez wszystkich kazdy ja kocha psy ludzie u mnie czuje sie u siebie natomiast Tosiek teskni za siora .Kupiec na mieszkanie znalazł sie w 2 tyg w cenie jaka chciała siora jak tylko zfinalizuje sprawe mam nadzieje kupi ten dom na wsi głownie ze wzg. na psy .Wiadomo nie nowy dom bedzie wymagał wiecznie nakładów ale jaka przestrzen i wlasne podworko dla piesów;)

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki za dom nie ma jak własne podwórko :lol: a remont powoli zrobicie po swojemu .A co do Atosa nikt nie jest alfą i omegą mój Kacperek by żył jak bym nie słuchała weta i jego bzdurnego leczenia to samo Pik lekarz upierał się przy fortekorze co 2 tygodnie miał wodobrzusze i zabieg wkułam się dostaje lotensin i mamy już 6 miesięcy spokoju

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj na kontroli u dr.Dabrowskiego na jedno oko trzeba zabieg powtórzyc:(
Antoni w autobusie bardzo grzeczny pks inowrocław nie kasuje za pieski na kolanka wiec jechał za darmo;) .Krzysztof za worzenie nas po Poznaniu nie chcial nic,dziekujemy:) takze transport nie kosztowal nas nic bo ja za swoj bilet nie licze;)wizyta znow na FV Fundacji Animalia,zeby nie mieszac.Wczoraj napisałam do supergogi czy ma juz poprzednia FV za zabieg ,zebysmy mogli zaplacic.kolejny zabieg na jedno oko powinnien byc tanszy.
Ciocie trzeba by Toskowi kupic szelki bo z poprzednich 'wyrosł'za cisne sie zrobiły puki byl u siory mial swoje podworko to uszlo ale ja mam wspolne z sasiadami wiec wychodze na smyczy z nim a Tosiek jest psem uparciuchem jak cos chce to ciagnie jak lokomotywa kladzie sie i nie pojdzie trzeba pociagna a slyszalam,ze nie fajnie przy jaskrze ciagnac jak ma obroze.

Link to comment
Share on other sites

nie chcę zaśmiecać wątku Atosa, ale skoro już zaczęłam temat, to powiem, że właśnie przyszedł wynik badania kortyzolu w moczu i endokrynolog stwierdziła, że wszystko ok - z jej punktu widzenia nie ma powodu podejrzewać, że Hexi ma zespół Cushinga :)
no ale coś jednak ma, trzeba szukać dalej

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Kochani najserdeczniejsze życzenia - Zdrowych i Pogodnych Świąt, dobrej zabawy w Sylwestra, życzy Fundacja SOS dla Jamników.
Do życzeń dołącza [SIZE=4]Ferka z Harutkiem i rudzielce z Gangą.[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2788/jamsos11111111111111164.jpg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...