Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

wysłałam zapytanie do dr.garcarza,zeby sie upewnic czy zalecenie; odstawic ( z wyjatkiem duotrav) wszystkie krople obejmuje takze cyklosporyne.Musimy pomyslec o zabiegu jak najszybciej bo patrząc na stan oka i to,ze mimo podawania leku cisnienie mu wzrosło od poprzedniego badania znaczy oko slabo reaguje na lek:(zabieg jest podobno bardzo prosty trwa 5 min. i polega na podaniu leku do galki ocznej(zastrzyk w oko)robi sie to w znieczuleniu nie narkozie.skutecznosc wg.doktora to 99% po zabiegu nie potrzeba juz zadnych kropli.
pytanie gdzie taki zabieg przeprowadzic ?

Link to comment
Share on other sites

Kiełbowicz chyba też robi albację
mam w starych notatkach namiary , nie wiem czy jeszcze aktualne
Kiełbowicz Zdzisław, Wrocław, ul. Karłowicza 36 Tel.(0-71) 348 39 58
i
[url]http://eyevet.pl/zakres_uslug.html[/url]

a może Kraków , tylko że to już koszmarnie daleko
[url]http://weterynarz-okulista.pl/pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

jutro podzwonie dowiem sie ile zabieg.doktor Garcarz odpisał,ze cyklosporyne tez odstawic .

najblizej i najdogodniejszy dojazd do Wrocka ale z drugiej strony Garncarz zaczął juz poniekąd leczenie/postawił dizgnoze moze warto ,zeby skonczył.
jutro policze koszty orientacyne zabiegu dojazdow i napisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Wpłynęło:

400 zł taks
10 zł ihabe (VII)
15 zł Mika31 (XI)

Bardzo dziękujemy :)

[B]AKTUALNE SALDO: 391,60 ZŁ [/B]:loveu:

Rytka, czy mam coś dopłacić do leków?[/QUOTE]

Wpłaty:

20 zł magda222 (XI)

Wydatki:

- 250 zł wizyta u dr Garncarza + krople na jaskrę
- 120 zł paliwo

[U][B]Saldo: 41,60 zł

[/B][/U][SIZE=1].[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się, jak niedawno narzekałam do znajomego weta, że nie ma okulistów psich w Poznaniu - on wtedy mi powiedział, że owszem, teraz już jest okulista, jego dobry kolega, który się specjalizuje w okulistyce, zakupił odpowiedni sprzęt i właśnie jest godny polecenia.
Tak więc zadzwoniłam do mojego weta z pytaniem, jak się ten wet nazywa.
[B]Okazało się, że dr Piotr Dąbrowski - znany dogomaniakom z Poznania, mający bardzo dobrą opinię, np. GoniaP wielokrotnie go wspominała i dziękowała na wątkach za pomoc bezdomniakom.[/B]
[B]Zadzwoniłam więc do gabinetu dr Dąbrowskiego i rozmawiałam z panią w rejestracji, otóż dr Dąbrowski wykonuje zabieg ablacji ciała rzęskowego![/B] :lol:
Nie pytałam o ceny, nie ustalałam nic - myślę, że lepiej będzie ustalać wszystko bezpośrednio, czyli niech zadzwoni Rytka :)
Jakakolwiek by nie była cena zabiegu, to i tak będzie łatwiej (i taniej) dojechać do Poznania, niż do Warszawy czy Wrocławia.

dr Piotr Dąbrowski
telefon: 61 843 45 83

Link to comment
Share on other sites

[B]Ajula bardzo dziękujemy :loveu:

Bardzo proszę wszystkich deklarowiczów, którzy mogą uzupełnić zaległości we wpłatach o pomoc dla Atosa i wpłacenie chociaż tyle ile możecie. Na 1 stronie jest zaktualizowana lista kto i do kiedy ma uregulowane.
Czekają nas spore wydatki... [/B]

Edited by magda222
Link to comment
Share on other sites

dzieki:)

a wiec w Poznaniu koszty zabiegu to ok. 350zl,Garncarz ok.400zl,Wroclaw ok.215zl
u Garncarza fajnie bo zana Atosa i to sprawdzony specjalista ale drogo i daleko , Wrocław najtaniej ale do Wrocka mam 200km do Poznania 80km.wiec koszty transportu za to mniejsze.nie bez znacznia jest tez czas podrozy.wiec wybor najrozsadniejszy chyba Poznan.Umawiam Tose na przyszla srode, kmk zgodzil sie jechac na transport mam bo zostalo mi 80zl(40 doloze z swoich pieniedzy) z tych 250 co Madzia przyslala na wizyte bo jeszcze nie kupilam kropli . w butelce starej na 2-3 dni moze cosik jeszcze wykapie a szkoda nowa kupowac bo butelka 60zl.a g*wno dziala. kase na zabieg 'probuje pozyczyc' bo Atos nie moze czekac.wieczorem wgram filmik/zdjecia jak wygladaja jego slepia:(od ok.1,5 miesiaca jest z tygdnia na tydzien gorzej poprostu boje sie co bedzie jak to idzie w tym tepie nie mozemy czekac...

Link to comment
Share on other sites

to nie jest tak,ze lezy i jeczy ale zdecydowanie cierpi postekuje ,nie dojadl posilku(pierwszy raz chyba sie zdarzylo mu normalnie nie wyciagal nawet nos z miski az dna nie bylo dopiero podnosil leb)ja gotuje w kuchni a go nie ma-tez niespotykane.chyba skorzystam z okazji jak bedzie na czczo do zabiegu i dam zbadac mu przy okazji krew morfologia /biochemia czy przy tym stanie zapalnym teraz nie ma sesu i poczekac?

Link to comment
Share on other sites

Nie będę się wymądrzać i dawać rady, ale tak sobie myślę, że najlepiej zapytać weta przed zabiegiem na ile wyniki będą wiarygodne i wtedy decydować...
Dobrze by było, gdyby można zrobić, bo przy jednym stresie byłyby dodatkowe wiadomości...
Atosku, patrzę na Ciebie i w te Twoje oczęta - kochany jesteś i taki dzielny i cierpliwy...

Link to comment
Share on other sites

obie macie racje zapytam weta ale pewno tak bedzie,ze teraz wyniki nie beda dobre .tez tak kombinowalam ,zeby mu stresu zaoszczedzic za jednym razem ale pewnie i tak na kontrole trzeba bedzie jechac jeszcze...

zapraszam na szybki bazarek Lodek ,Lulka i Melaela wyprzedaja swoje akcesoria dla Atosa w koncu rodzina musi sie wspierac .
Fanty osobiscie wybierala Lulka;)
[IMG]http://images33.fotosik.pl/475/024f25703c6a22f8med.jpg[/IMG]
bazarek ;[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236285-Dla-psa-i-kota-min-smycze-obroże-tunel-pluszowy-ubranka?p=20026197#post20026197[/URL]


ps.i bo zapomne lub zgubie rach.za wizyte u Garncarza
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1873/fd650770a24fdd4fmed.jpg[/IMG]

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

Rytka czy w środę przyjeżdżasz do Poznania do weta z Atoskiem?
Od jednego pana ( jego piesek odszedł za TM) dostałyśmy dla Dyziolka tabletki na serduszko [B]Vetmedin 5 mg 52 szt[/B].
Termin przydatności Vetmedinu to styczeń 2015 r.
Dyzio nie bierze takich tabletek (bierze Karsivan).
Chętnie przekażemy je Atosowi.
Jak będziesz mogła to wpadnij do nas po lek i po karmę do Madryta.

Edited by KateBono
Link to comment
Share on other sites

Tak bedziemy w srode na 13.00 u Dąbrowskiego rozważałam czy nie jechac do Garncarza ale nawet jesli udalo by sie uzyskac znizke na zabieg to transportowo nie dalabym rady:shake:bardzo dziekuje :loveu:chetnie wezmiemy dla Atosa vetmedin i karme dla M.M dziś zapomnialam wpuscic na noc do domu.... z rana obudzil mnie takim waleniem do drzwi,ze myslalam,ze to antyterrorysci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...