Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

zawaliłam,spoznilam sie,wracałam sie spod samego Rybnika..szkoda gadac.
ze wzg. na stan oka po konsultacji z Magda postanowilismy,ze musi jeszcze dzis isc do weta bo kolejna wizyta byla by po swietach.
zaliczył wiec wizyte w swojej lecznicy mieli aparat do mierzenia cisnienia( w czerwcu zakupiony) lampe do badania dna oka testy(cos jak ciązowe:)) itd.
testy wyszly ok. dna oka nie wdac bo rogowka całkowicie zamglona wiec nic nie wiadomo co sie dzieje,w oku gdzie ma przekrwione bardziej i zylki na wierzchu cisnienie dobre 14 w oku teoretycznie zdrowym 35 wiec złe.)nadostawal kropli .teraz ma 5 rodzai w sumie kropli po 2 do 4 razy dziennie kazdy ,wkraplac osobno co 15 min.masakra!

Rozlicznie
Magda przeslała mi
125 na vetmedin
100 na okuliste
razem 225

wydalam
za benzyne-wycieczka bezcelowa i wkur**ca do Rybnika gratis moja wina:(
wizyta w Tychach plus badania 70zł
10 zl.krople na pchły.
104 w aptece krople
razem 184

zostalo wiec 41 plus 40 z zeszłego miesiaca razem 81..ale jeszcze trzeba by kupic vetmedin, krople z cyklosporyna i hepatil.
krople jutro zadzwonie dowiedziec sie co dodaja w tym nowym miejscu gdzie ostatnio kupywalam czyli Fauna bo moze one zaszkodziły, uczuliły i trza kupowac jednak w Bieruniu tak czy siak koszt to 40 zł. plus hepatil 10-20 zalezy jaka apteka na vet zostaje 20 zł.a trza 125 wiec ,zeby nie wykonczyc budzetu Tosy....siora ma vetmedin na czarna godzina kupiony dawno temu za wlasna kasa jak Tosie brakowalo kiedys zuzyła kilka sztuk.chyba mamy czarna godzine zreszta niedługo sie przeterminuja wiec nie ma co ich kisic . przerazaja mnie koszty leczenia Tosy nie wiem co bedzie leki na jaskre kontrola cisnienia..my na wies gdzie weta znajde co ma aparat do cisnienia... przerastac mnie to zaczyna.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

rachunki
u weta wizyta 70 zł. plus 10 zl czesc Atosowa odpchlenia/ zp.kleszczowego czyli 80zł.za atosa 20zl moje prywatne psy.(30 zaplacilam za srodek na pchly 4 ml. ,ktory podzieliłam na 3 szuki psa Atos i Lodek po 1,5 ml Mea 1 ml na lepka po 10 zł.napewno taniej niz kazdy osobno:))
[IMG]http://images35.fotosik.pl/1683/a7d077be0ce045eemed.jpg[/IMG]
apteka
[IMG]http://images43.fotosik.pl/1608/061959da4c1069c4med.jpg[/IMG]

leki
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1830/3bbef9f36c8364bcmed.jpg[/IMG]

oko lepsze

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1613/3ed394c17ca0a82bmed.jpg[/IMG]
gorsze
gose[IMG]http://images49.fotosik.pl/1674/005b348fdaeb46ffmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']To kto mi poda nr konta?:mad:;)[/QUOTE]

Magda poda Atosowe konto;)b.dziekuje za wsparcie ten pies jak stwierdzil wet ma same 'najdrozsze' choroby. niesamowite,ze on czuje sie dobrze przy tym wszystkim ma apetyt, humor.Wet zbadał go tez ogolnie i serce bez zmian(ani lepiej ani gorzej)węzły chłonne nie powiekszone -kulki pod pachami jakie wyczułam to prawdopodobnie tłuszczaki.

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

nasz 'schorowany dziadek' tak sie zachowuje gwizdzac sobie na stan zdrowia...
[video=youtube;I34Uq-R3Js8]http://www.youtube.com/watch?v=I34Uq-R3Js8&feature=youtu.be[/video]
a tak slodko spi...
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1675/fc2b1aad0ca452femed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']To kto mi poda nr konta?:mad:;)[/QUOTE]

[quote name='taks']OK
juz dostałam konto Magdy od JamniczejRodziny
poszło 400 zł[/QUOTE]


Ogromne, przeogromne podziękowania :loveu: :loveu: :loveu:

EDIT. Pieniążki wpłynęły :)

Edited by magda222
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rytka narazie nie ma neta.

Atoskowe oko wygląda bardzo źle i go boli.
Zadzwoniłam dzisiaj do dr Garncarza, bo będzie w najbliższy piątek i sobotę przyjmował w Poznaniu-Borówcu i umówiłam go na wizytę na sobotę na godzinę 13:35.

Tylko jest problem.
Rytka nie ma auta. Czy ktoś mógłby pomóc i zawieźć ją z Atosem na tą wizytę?
Znacie może kogoś kto ewentualnie za zwrot kosztów pomógłby?
Rytka mieszka w Marcinkowicach, więc są to okolice Żnina,Gniezna.
Bardzo proszę o pomoc.
Będę na necie dopiero wieczorem, bo mi padł laptop i w tym momencie korzystam grzecznościowo z czyjegoś kompa.

Link to comment
Share on other sites

neta juz mam wczoraj mi naprawili niestety auto mam do kasacji .siostrzeniec rozbil je dokumentnie(zasnal za kierownica )na autostradzie i nadaje sie teraz tylko do kasacji:(
zla pasaa trwa w najlepsze:(na wsi bez auta to masakra wiec bede musiała cos kupic jakos .

Tosiek mial kilka slabych dni zanim przyjechal do mnie jednak przed podroza juz doszedl do siebie i umnie teraz tez narazie sercowo ok.niestety oko fatalne gorsze niz bylo i do tego bolesne w dotyku .dostaje caly czas krople z antybiotykiem ,p.bolowe i nic bardzo niepokojace.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Założyłam wątek na transportowym. Rozgłaszam też na FB.
Może ktoś pomoże... Atosa musi obejrzeć specjalista.[/QUOTE]

jest kiepsko bo nikogo nie moge znalesc nadal szukam. pozostaje ew.opcja autobusem do Poznania ale to męczace dla Toska mogłoby byc czasowo ,pozatym bezposrednio nie pasuje akurat godzinowo musialabym sie przesiadac w Gnieznie.

[quote name='kaja555']bardzo niedobre wieści i o Atosku i o jego opiekunach, trzymam kciuki żeby szło ku lepszemu :([/QUOTE]

malo mu chorob jeszcze jakies nowe dziadostwo:(
oko wyglada tak jakby martwica sie wdała tj. zarasta czerwona blonka.mialam kiedys kociaka z kk,ktoremu trzeba byo usuwac oko wygladalo troche podobnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Jejku, ale się u Ciebie porobiło,[B] Ryteczko![/B]

Gdyby to były Tychy, to bym pomogła .[/QUOTE]

szczescie w nieszczesciu siostrzencowi nic sie nie stało mały wstrzas mózgu nawet siniaka nie miał zadnego choc jeden na dup*ie by sie przydał mu;)wrak stoi we Wrocku udało i sie znalesc kogos kto go kupi za 1200 to troche wiecej niz za złomowanie .
jak na ironie Garncarz bedzie tez w Tychach 27 bodajze...niech to .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']rytka a może ktoś z sąsiadów by Ci pożyczył auto albo odpłatnie pojechał z Tobą
jak trzeba będzie kasy to pomogę[/QUOTE]

sąsiedzi ze wsi to psa do domu nie wpuszcza a co dopiero do auta;)jest ciezko mi znalesc kogos to poł dnia praktycznie.Gdybym miala auto to takie proste by było... jezdzilam czesto do Poznania z psiakami i kotami do weta ,odwozac do ds . moge liczyc jedynie na psiarzy a u mnie takich nie ma:(dzwoniłam do KB ale ona jest z Poznania w ostatecznosci podjade do niej autobusem z Antkiem(wysiadam praktycznie przy jej domu) ona nas zawiezie do Garcarza i odwiezie spowrotem do domu po kosztach benzyny jakies 60-70 zł . na autobus strace 20zł. nie wiem ile za psa kiedys jechałam pksem z psem ale nigdy nie kasowali kierowcy.

Link to comment
Share on other sites

juz po wizycie/konsultacji dr.postawił diagnoze przepraszam jak cos przekrece; zaawansowana jaskra z wlooczem .kazał odstawic wszystkie krople bo nic nie daja podawac tyko obnizajace cisnienie czyli duotrav 2 razy dziennie i jak najszybciej zrobic zabieg albacji ciala rzeskowego.dr.garncarz pytal weta z przychodni czy ktos w Poznaniu robi taki zabieg uslyszal,ze nie ale moze znacie kogos?
dzis cisnienie w obu oczach pow.45.
napisze jeszcze do dr. meila czy dobrze go zrozumialam,ze cyklosporyne tez odstawic.zaskoczenie bo dr.skojarzyl Atosa !okazalo sie ,ze dr.Lipowski z przychodni w Tychach dzwonił do niego ws.Atosa podpytujac jak wyglada zabieg i jak to okreslil przyslal swoja narzeczona ,zeby obejzala jak to sie robi .czyli juz wet na Mlodziezowej musial podobnie myslec po ostatniej wizycie jestem tylko wsciekla,ze wielka szkoda,ze wczesniej nie wpadl zaden wet na to,ze terzba cisnienie zbadac bo oczy Atos od poczatku miał podejzanie duze . zwiodla nas wszystkich ta diagnoza zesp.suchego oka i na to wszystko zwalalismy:(
koszt wizyty 170zł.bardzo duzo:(
koszty transportu 120zł.bo Maz Ajuli zrobil grubo ponad 300km.Bardzo dziekuje Julicie za pożyczenie męża i zwolnienie go z zajec domowych:Rose:

Edited by rytka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...