Jump to content
Dogomania

bokser 8-tygodni pomocy


marglow

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

marglow rosi dostaje ryz (czasem ugotowany na skorce z boczku lub na rosolku), najczesciej serca bo bardzo jej smakuja i ma po nich najladniejsze kupki 8). serc rozne rodzaje drobiowe (zalezy z jakiego ptaka - roznia sie wielkoscia) czasem wieprzowe. czasem dostaje rybke i kurczaka. czasem daje jej tez jeden mozdzek jako dodatek (ponoc dobry na smarowanie stawow). je tez serki homogenizowane, jogurty, serek bialy. jogurt i serek homogenizowany uwielbia. czasem owocki (bardzo lubi gotowane gruszki i gotowane sliwki suszone - z komptu). jak nie chce jesc to moze to dla niej za suche jest. mozesz podlac rosolkiem troche - czasem tak robie. dodaje oleju i witaminki, lekarstwa :( i wit. C.

rosi w ogole nie nudzi sie jedzenie gotowane. za to suche zje ze dwa razy i tyle. ale naprawde wole jej gotowac niz isc na latwizne. jakos nie wierze w te wszytskie zpenienia ze niby karmy to taki 'cud miod.

nestor - ogladnelam zdjatka waszego psiaka. sueper :angel:. fajny macie park :D

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czesc Marglow :)

Nestor ma teraz 15 miesiecy albo 17 bo jest troche dziwny przypadek kupilismy go w sklepie w papierach przy sprzedazy wpisali 09.07.02 date urodzenia my go kupilismy 20 Pazdziernika 2002 czyli porownujac te dwie datymamy 3,5 miesiaca tylko ze on wazyl niecale 4,5kg czyli konsultujac sie ze znajomymi z forum stwierdzilismy ze blad w dacie jest i ze najpewniej chodzi o 07.09 i ze psiak ma 6 tygodni a nie 15 bo na 15 tygodni za malo by wazyl a on wygladal na dobrze odchowanego , wiec uznalismy to i dla nas ma on 15 miesiecy i wazy teraz cos okolo 30Kg +/-

Jesli sie myle poprawcie nas :)

Pozdrawiamy

- Asia & Artur - & - Nestor -

Link to comment
Share on other sites

Czy Nestor napewno ma tylko 30 kg? Na zdjęciach wyglądał na dość sporego.. Mój Graf ma 9 miesiecy i waży już ponod 30 kh a do grubych to on nie nalezy.. Ba! Powiedziałabym,zę nawet do lekko chudych.. :) Próbowałam go dziś ponownie wazyć ale pomiary nie były zbyt dokładne.. Jak tu utrzymac ponad 30 kg zywej wagi jak sie jest drobną dziewczyną? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Twój Graf to musi być kawał chłopa, Boro ma już ponad 12 miesięcy, wczoraj go zważyłem i wyszło mi tylko 28 kg. Co prawda przez ostatnie tygodnie spadł na wadze, bo przez cały tydzień przed Świętami nic nie jadł i nic nie pił - taki był chory. Teraz mu już przeszło i apetyt wrócił i - mam nadzieję - waga też wzrośnie.

Link to comment
Share on other sites

Od dwóch dni Beti dostaje jedzonko co 4 godzinki,wczesniej jej dawałam co 3 godz.i teraz z ochota zjada wszystko ,no prawie ,bo na suchy pokarm nie chce patrzec i zauwazyłam tez ,ze nie ma ochoty na ryż,to dostaje makaron,uwielbia takze surową marchewke i jabłko i to ma w codziennym jadłospisie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...