Jump to content
Dogomania

Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!


idusiek

Recommended Posts

Każdy ma inne poczucie wielkości. Dla mnie duże są powyzej owczarka, okolice onka to srednie a reszta małe;) Jorki są dla mnie ponizej kotka;) Więc to kwestia indywidualna:) Ale szkoda....A moze Panią przekonać, że on mały? Wyprowadzić do z jakim dogiem albo cós;)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlaśnie Państwo chcieli moją rezydentkę Nelkę - z głową do kolana - taki jamnik szorstkowłosy wielkości basseta, ale na trochę dłuższych łapkach... Wypisz, wymaluj Gufi... :(

Szkoda, że nie zauroczył ich od razu, miałam nadzieję, że Gufikowi się powiedzie... :(

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam do Gufiego,bo wyczytałam u Biszkopta,że ten cudny - prześwietlony przez Andzike domek- szuka psiuka Nelkopodobnego...Jakby co ,BłAGAM,nie zapominajcie o mojej [U]wysterylizowanej[/U]Sarze...[url]http://www.dogomania.pl/threads/193042-Bia%C5%82a-Podlaska.Delikatna-wra%C5%BCliwa-Sara-wci%C4%85%C5%BC-czeka-...Mo%C5%BCe-na-Ciebie[/url]...

A Gufi-świetny!:) Powodzenia,chłopaku! I zdrowiej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Gufi na razie zadomowił się w lecznicy i jakoś go nie wypędzają;) (pewnie do czasu wyników badań). Ale potem będzie rachunek....[/QUOTE]

Uff, dobrze, że on nie marznie... a gdzie pójdzie, jeśli będzie go trzeba zabrać z kliniki?
Qrcze, ale mi przykro, że nic nie wyszło z tego DT... :(

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie do hotelu, na zewnątrz...Generalnie ja nie mam nic przeciwko budom i leki też dostanie, tylko, kurcze mrozy zapowiadają soludne a to przy leczeniu uszu i prawdopodobieństwie potrzeb kąpieli nie wróży kolorowo...., jest nieco pod górę chyba:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Prawdopodobnie do hotelu, na zewnątrz...Generalnie ja nie mam nic przeciwko budom i leki też dostanie, tylko, kurcze mrozy zapowiadają soludne a to przy leczeniu uszu i prawdopodobieństwie potrzeb kąpieli nie wróży kolorowo...., jest nieco pod górę chyba:([/QUOTE]

Qrde, qrde, qrde ... :( :( :(
co tu zrobić z tym slodziakiem, no... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']Bezpłatne, domowe, niesprawdzone,
z małą suczką, w bloku.
Za karmę i pokrycie kosztów weta.[/QUOTE]

To przynajmniej dwa ważne warunki są spełnione... Można poprosić kogoś o sprawdzenie - prześlij mi jakieś namiary na pw (czy dom jest na dogo?) - mogę napisac do joanny83.
Jeśli dom by się okazał w porządku, to jeśli dorzuci mi się ktoś do benzyny zawiozę tam Gufiego. Niech on tylko nie siedzi w tym mrozie w kojcu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']To przynajmniej dwa ważne warunki są spełnione... Można poprosić kogoś o sprawdzenie - prześlij mi jakieś namiary na pw (czy dom jest na dogo?) - mogę napisac do joanny83.
Jeśli dom by się okazał w porządku, to jeśli dorzuci mi się ktoś do benzyny zawiozę tam Gufiego. Niech on tylko nie siedzi w tym mrozie w kojcu...[/QUOTE]

ooo super by było ! dam ci znac na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...