Jump to content
Dogomania

Biszkopt - słodszy od lizaka kudłacz z charakterem odszedl za TM w swoim domu [*]


Andzike

Recommended Posts

[quote name='mamanabank']Pies ten pięknie ostrzyżony
według nomenklatury Żony
Lepsze byłyby tu słowa:
[B]To golonka Biszkoptowa![/B][/QUOTE]
Mamonabank - to jest chyba najpaskudniejsza perwersja kulinarna jaką sobie można wyobrazić.
Andzike - mówisz, że Nelka lubi brutali? Cóż, de gustibus...
Biszkoptowi trzeba dać parę dni - on dopiero po chwili zacznie pokazywać jaki jest naprawdę, na razie się za dużo w życiu biedaka dzieje - wyrzucili, znaleźli, jaja ucięli, osadzili w obcym miejscu, ostrzygli, kubrak założyli - każdy by chyba gryzł w takiej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florentynka']Mamonabank - to jest chyba najpaskudniejsza perwersja kulinarna jaką sobie można wyobrazić.
Andzike - mówisz, że Nelka lubi brutali? Cóż, de gustibus...
Biszkoptowi trzeba dać parę dni - on dopiero po chwili zacznie pokazywać jaki jest naprawdę, na razie się za dużo w życiu biedaka dzieje - wyrzucili, znaleźli, jaja ucięli, osadzili w obcym miejscu, ostrzygli, kubrak założyli - każdy by chyba gryzł w takiej sytuacji.[/QUOTE]


Co? Golonka nie pasuje?
źle z Biszkoptem konweniuje?
Nelki pytaj :-)
Bierz z niej przykład!
Ona niech Ci zrobi wykład.
:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Romka, podaj mi wymiary Kory - moja mama właśnie siedzi nad całą kupą kubraczków i obszywa lamówką.[/QUOTE]

Mam jeden pożyczony od Madalleny, a zaraz jadę do babci zobaczyć co zostało po Zuzce, wiec dam znać ;)
A właśnie miałam Cię do Florentynki i Dzikiej_Figi kierować, bo proponowały Biszkoptowi kubraczek (jak się uda zmierzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Co? Golonka nie pasuje?
źle z Biszkoptem konweniuje?
Nelki pytaj :-)
Bierz z niej przykład!
Ona niech Ci zrobi wykład.
:cool1:[/QUOTE]

[LEFT][LEFT]Choć tolerancja dla perwersji[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]To chyba moja mocna strona[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]Jednak golonka – i to w tej wersji,[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]Słodkim biszkoptem doprawiona[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]Ten mariaż tłuszczu, szczeciny i ciasta[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]To jednak coś co mnie przerasta[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]Więc ja się wypisuję z tego, [/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]Powodowana falą mdłości[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]A Nelce – cóż – życzę smacznego[/LEFT][/LEFT]
[LEFT][LEFT]W konsumowaniu tej miłości.[/LEFT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'][LEFT][LEFT]Choć tolerancja dla perwersji[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]To chyba moja mocna strona[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Jednak golonka – i to w tej wersji,[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Słodkim biszkoptem doprawiona[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Ten mariaż tłuszczu, szczeciny i ciasta[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]To jednak coś co mnie przerasta[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Więc ja się wypisuję z tego, [/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Powodowana falą mdłości[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]A Nelce – cóż – życzę smacznego[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]W konsumowaniu tej miłości.[/LEFT]
[/LEFT]
[/QUOTE]
Super!Czekamy na Mamanabank...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'][LEFT][LEFT]Choć tolerancja dla perwersji[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]To chyba moja mocna strona[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Jednak golonka – i to w tej wersji,[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Słodkim biszkoptem doprawiona[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Ten mariaż tłuszczu, szczeciny i ciasta[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]To jednak coś co mnie przerasta[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Więc ja się wypisuję z tego, [/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]Powodowana falą mdłości[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]A Nelce – cóż – życzę smacznego[/LEFT]
[/LEFT]
[LEFT][LEFT]W konsumowaniu tej miłości.[/LEFT]
[/LEFT]
[/QUOTE]

I choć my dostajem mdłości
Musim sprzyjać tej miłości
W rymie, rytmie, wprost do taktu
Stajem wzdłuż ślubnego traktu
Szczęścia, szczęścia młodej parze!
(a Andzike już przy garze)

UBOCZE niech się tłumaczy
pierwszy wierszem nas uraczył
Ten niech kończy, kto zaczyna
Prowokacja to jest wina!

Umysł podatny i młody
rymuje bez żadnej przeszkody
Choć sens jest w tym może niewielki
Jest hołdem dla Bisza i Nelki

(Ukłon)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Nie "ciepłe kluchy"tylko osiołka!
Poczekajcie jak mały ściepnie klosz.
Jeszcze będzie z niego słodziak. Nela się na nim poznała....[/QUOTE]

Do osiołka to mu trochę brakuje, ale słodziak już z niego jest :) Wczoraj była tylko jedna próba odgryzienia mi ręki i to przy zakładaniu kubraczka (niestety przez głowę...) - nie wiem czemu on strasznie się boi jak się ogranicza jego widzenie - to samo jest przy zakładaniu kołnierza. Nawet mi się nie chce myśleć co się z nim działo:angryy: W weekend zdjęcie szwów i całkiem pozbędziemy się kołnierza :multi:
Biszkopt to pies domowy pełną gębą - narożnik już zaanektował całkowicie, a jego największą życiową pasją jest zabawa kosteczką - jest w tym równie namolny jak Mopik [B]mamanabank[/B];) wczoraj przez 2h filmu TZ rzucał mu co chwila kostkę - Biszkopt przynosi, kładzie obok, ale jak nie rzucasz znów to zaczepia lapą, że on tu jest i czeka. Poza incydentem z kubraczkiem Biszkopt wczoraj był zupełnie normalny super psiakiem :) A jakim przystojnym:loveu::loveu::loveu: chodzi w granatowym kubraczku od mojej babci i w bardzo męskiej obroży z diamencikami :evil_lol:
Dziś porobię mu jeszcze trochę zdjęć, tekst już mam i możemy startować z ogłoszeniami. Oczywiście wszystkim będę mówić jak on się potrafi zachować, ale że jest cudny, to mam nadzieję, że z tłumu dzwoniących uda się wyłuskać ten jeden idealny, wyrozumiały dom;)
Na spacerku kita w górze i zwiedzamy - przez całe pięć minut, potem bolą wszystkie łapki i jest piszczenie i chce do mamusi na rączki:roll:
Naprawdę pod tą kupą dredów kryje się fajny ciapek :)

PS. Wczoraj po wejściu do domu od progu uderzył mnie smród... Oczywiście KUPA i to oczywiście na dywaniku bo gdzieżby inaczej. Oczywiście rzadka:angryy: Posądziłam o to wstrętne zachowanie Biszkopta, ale na spacerze załatwił się normalnie więc trochę mnie to zdziwiło... Po posprzątaniu mieszkania zasiadłam na narożniku i nadal mi coś wali...:cool3: obejrzałam kitę Biszkopta - czysto, nachylam się do księżniczki Nelki... a ta obesrana od góry do dołu :crazyeye: [B]Majuska[/B], mam za swoje za domaganie się wieści o łobsrywaniu się Poldzia. :roll:
Nelka do kąpieli, futrzaki z narożnika do prania.
Co ja bym robiła, gdybym nie miałam psów... ;) Zanudziłabym się chyba :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Do osiołka to mu trochę brakuje, ale słodziak już z niego jest :) Wczoraj była tylko jedna próba odgryzienia mi ręki i to przy zakładaniu kubraczka (niestety przez głowę...) - nie wiem czemu on strasznie się boi jak się ogranicza jego widzenie - to samo jest przy zakładaniu kołnierza. Nawet mi się nie chce myśleć co się z nim działo:angryy: W weekend zdjęcie szwów i całkiem pozbędziemy się kołnierza :multi:
Biszkopt to pies domowy pełną gębą - narożnik już zaanektował całkowicie, a jego największą życiową pasją jest zabawa kosteczką - jest w tym równie namolny jak Mopik [B]mamanabank[/B];) wczoraj przez 2h filmu TZ rzucał mu co chwila kostkę - Biszkopt przynosi, kładzie obok, ale jak nie rzucasz znów to zaczepia lapą, że on tu jest i czeka. Poza incydentem z kubraczkiem Biszkopt wczoraj był zupełnie normalny super psiakiem :) A jakim przystojnym:loveu::loveu::loveu: chodzi w granatowym kubraczku od mojej babci i w bardzo męskiej obroży z diamencikami :evil_lol:
Dziś porobię mu jeszcze trochę zdjęć, tekst już mam i możemy startować z ogłoszeniami. Oczywiście wszystkim będę mówić jak on się potrafi zachować, ale że jest cudny, to mam nadzieję, że z tłumu dzwoniących uda się wyłuskać ten jeden idealny, wyrozumiały dom;)
Na spacerku kita w górze i zwiedzamy - przez całe pięć minut, potem bolą wszystkie łapki i jest piszczenie i chce do mamusi na rączki:roll:
Naprawdę pod tą kupą dredów kryje się fajny ciapek :)

PS. Wczoraj po wejściu do domu od progu uderzył mnie smród... Oczywiście KUPA i to oczywiście na dywaniku bo gdzieżby inaczej. Oczywiście rzadka:angryy: Posądziłam o to wstrętne zachowanie Biszkopta, ale na spacerze załatwił się normalnie więc trochę mnie to zdziwiło... Po posprzątaniu mieszkania zasiadłam na narożniku i nadal mi coś wali...:cool3: obejrzałam kitę Biszkopta - czysto, nachylam się do księżniczki Nelki... a ta obesrana od góry do dołu :crazyeye: [B]Majuska[/B], mam za swoje za domaganie się wieści o łobsrywaniu się Poldzia. :roll:
Nelka do kąpieli, futrzaki z narożnika do prania.
Co ja bym robiła, gdybym nie miałam psów... ;) Zanudziłabym się chyba :lol:[/QUOTE]
Jak tylko siadam do komputera to czytam najpierw wieści o Biszkopciku:lol:...dzisiejszy odcinek super...:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Biszkopt to prawdziwy diament:loveu::loveu::loveu: z dnia na dzień jest coraz lepiej ;) Dziś ręce ani żadna inna część mojego ciała nie została zaatakowana. Powoli zaczynamy się "tarmosić" bez strachu;) dziś też hitem dnia jest kosteczka, jest mega namolny, trzeba się z nim bawić i koniec.
Zauważyłam, że jak przychodzę do domu, to on się cieszy, ale po wyjściu z domu, w windzie strasznie się trzęsie :( Na spacerze już jest ok, to samo po powrocie do domu, ale mój powrót, pomimo radości chyba wzbudza w nim jakiś lęk:(
Wrzuciłam tekst do drugiego postu, mam jakieś nowe zdjęcia to zaraz przejrzę i też tam dorzucę. [B]Biszkopt baaardzo prosi o ogloszenia [/B]!!!
Tradycyjnie nie chcę, żeby się ode mnie oddalał, więc szukamy domu w Warszawie i okolicach. Najlepiej na Ochocie :evil_lol:

[quote name='majuska']dobra rzadka kupa nie jest zła:eviltong: witaj w klubie :)[/QUOTE]
majuska, nooo ;)
wiecie, jaka Nelka była zawstydzona...:oops: się przytrafilo księzniczce... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Andzike ja Wam zrobię allegro. Nocą albo jutro. Obiecywam.
A uroki namolnego zwierza napalonego na aportowanie znam jak nic. Moje dwa kocury oba aportują. Jeden słomki do napojów a drugi myszki z futerka...
Czasem oba równocześnie... Siedzę przy komputerze i co chwilę ląduje mi na klawiaturze kot z zabawką w paszczy. ;-) Rozumeim, że Biszkopt tylko skrobie łapką... Doceń to!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...