Jump to content
Dogomania

Biszkopt - słodszy od lizaka kudłacz z charakterem odszedl za TM w swoim domu [*]


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']Bardzo się cieszę, a miejsce na następnego tymczasowicza na pewno się przyda...:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Póki co muszę dać chwilę Nelce - te wszystkie zmiany też nie pozostają bez wpływu na osiołka...
Ale oczywiście miejsce na Nelsonową mamusię czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Zmień sobie podpis może....?;)[/QUOTE]

Wedle rozkazu ;)

[quote name='matrioszka2']O ja cie pierdziu...AndzikU.Bardzo się cieszę, że tak pięknie rok rozpoczęty.Pozdrawiam nową rodzinę Biszkopta i Ciebie , Andzike.[/QUOTE]

Biszkopta już w zasadzie mieliśmy zawieźć wczoraj, ale po sylwestrowej herbacie obydwoje z TZem nie nadawaliśmy się do prowadzenia samochodu:oops:, więc cieszyliśmy się Biszkoptem dzień dłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

Biszkopt nadal w nowym domu ;)
Absorbuje Panie kością - wczoraj wieczorem była odmiana "chowam pod szafkę i lamentuję, że nie mogę wyjąć":shake:
Nie pozwolił sobie założyć kubraczka:angryy: a Pani mu niestety odpuściła - dziś jej delikatnie acz stanowczo wytłumaczyłam,że jemu NIE WOLNO odpuszczać, bo im lada moment wejdzie na głowę... Myślę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.

PS. Kość czuje się super w nowym domu. Bardzo podobają jej się szafki pod które jest wciskana ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że sobie Pani z Kością poradziły, Biszkopt to tylko dodatek był do adopcji Kości tak? :evil_lol:

A tak szczerze - szacunek dla Pań, że przy pierwszych wybrykach Biszkopta się nie poddały - inni w takich przypadkach chwytają za telefon i mówią ten słynny tekst: "proszę natychmiast przyjechać po psa, już go nie chcemy..."

Czekamy na zdjęcia pięknego Biszkopta i Kości oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']No proszę, nie zaglądam dwa dni...i Biszkopt wyleciał w świat!
Brawa Andzike!
Nelce smutno?
Czy odetchnęła..od kości?[/QUOTE]

Nelka odetchnęła ;) znów jest najważniejsza, tzn ja się staram zawsze, żeby jej to pokazać, ale przy Biszkopcie było o tyle ciężko, że imię "Biszkopt" było wypowiadane tysiąc razy dziennie, on był tak absorbujący z tą swoją kością, że nie dało rady nie poświęcać mu więcej czasu... A Nelka, no cóż. Piesek idealny, czytający w myslach, który po spojrzeniu odczytuje co ma zrobić... Najdroższa moja dziewczynka :)

[quote name='Akrum']A tak szczerze - szacunek dla Pań, że przy pierwszych wybrykach Biszkopta się nie poddały - inni w takich przypadkach chwytają za telefon i mówią ten słynny tekst: "proszę natychmiast przyjechać po psa, już go nie chcemy..."[/QUOTE]

Ja z Panią baaardzo długo rozmawiałam nt wad Biszkopta, specjalnie dałam jej dwa dni na przemyślenie tego dokładnie, cały czas powtarzając, że może zrezygnować z adopcji. Szczerze mówiąc odradzałam im jak mogłam - chyba po prostu chciały adoptować kość;)
I chociaż zabrzmi to podle, to cieszę się, że on od początku pokazuje zęby i swój charakterek - Panie muszą się nastawić na pracę z nim i nie ustępowanie mu na każdym kroku. Pod zębami i warczeniem niedługo znajdą "mojego" kochanego przytulaska.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Biszkopta i kość :D
Myślę, że panie już przy tym dwupaku na wieki zostaną, skoro wiedząc wszystko co najgorsze o Biszkopcie i co najlepsze o kości zdecydowały się dać serce takiemu kombo :D
Nela odpoczywa ?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam ten wątek, czytam (i wszystkie odnośniki oczywiście :D), i jestem szczęśliwa!!!
Szczęśliwa, że Kość i Jej Przyjaciel znaleźli dom, a także że spełniła się przepowiednia mamanabank [B]z 20 grudnia ub. roku (!)[/B] no i Andzike będzie sobie mogła spokojnie wyjechać:
[quote name='mamanabank']Do 6 stycznia znajdzie dom, nie ma wyboru...[/QUOTE]

mamanabank, oby takich szczęśliwych proroctw było w tym Nowy Roku więcej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...