Jump to content
Dogomania

Biszkopt - słodszy od lizaka kudłacz z charakterem odszedl za TM w swoim domu [*]


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymać, trzymać. Ja też trzymam. Jeśli Andzike się sprawdza jako magiczny tymczas błyskawiczny to ja w tym upatruję szanse na pozbycie się mojego tymczasa, któren ma wirtualny specjalny patronat Andzike, żeby mu szybciej poszło.
A poza tym jak Biszkopt znajdzie dom, to pewnie następna bida trafi do Andzike - na mgnienie oka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']W tym rzecz...
Biszkopt w DS i kolejna bida u Andzike.[/QUOTE]

Jak Biszkopt trafi do DS to nowa bida przyjedzie dopiero w Nowym Roku i będzie to Nelsonowa mamuśka - wiec Akrum - rozlądaj się powoli za sterylką, fryzjerem i transportem ;)
Ale póki co to Biszkopt jeszcze nigdzie nie trafił - napaliłam się przed weekendem i nic z tego nie wyszło, więc teraz nie będę się entuzjazmować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Domek Biszkopta już gdzieś jest,ale nie wie jeszcze,że Biszkopt to TEN pies.:)Podesłałam go rodzinie,która chciała "mojego" Mailusia-też był z niego kawałek gryzącej cholery,a znalazł świetny,cierpliwy dom ![/QUOTE]

Jostel, dziękuję baaaardzo!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']DOBRANOC BISZKOPCIUKU :) śnij o nowym domku :)[/QUOTE]

Nie wiem o czym śni, ale grunt, że w końcu zasnął. On się tak nie może nacieszyć, że jesteśmy w domu, że nic nie można zrobić - masz mu rzucać kość i rzucać. Więc opanowałam już prawie wszystkie czynności domowe rzucając kość. Zmywam rzucając kość, gotuję psom rzucając kość, wieszam pranie rzucając kość. Nawet z łazienki mu rzucam kość.
Fajnie jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']A wiesz, że wg Twojego ulubionego Cesara jest to natręctwo nerwicowe i próba dominacji? :-D Mopik ma to samo :-D[/QUOTE]

Wiem, wiem - pisałam gdzieś, że popełniam wszystkie możliwe błędy i kompletnie się nie nadaję do wychowywania psów? ;)
Wczoraj mieliśmy super nocny spacer z kością i aparatem, ale po powrocie nie chciało mi się już wklejać fotek....

Mamanabank - upojona wizją poznania Balbiny, zupełnie nie ogarnęłam, że Ty dziś poznasz Biszkopta !!!! :D

[quote name='Jasza']Witamy Biszkopta i [B]Tą Która Rzuca Kość[/B] z ranka![/QUOTE]

Zdecydowanie to moje indiańskie imię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Tylko nie przesadzajcie z tym rzucaniem, bo Biszkopt niedługo uzna, że ludzie dzielą się na Tych-którzy-rzucają-kość i innych, zupełnie nieprzydatnych, ktrórych można conajwyżje użreć dla zabawy. ;)[/QUOTE]

Biszkopt dzieli ludzi na tych co ich już poznał i polubił i na tych co ich jeszcze nie poznał i nie polubił ;)
Porcelanowa się nie liczy - ja Biszkopt poznał w zbyt stresujących okolicznościach, żeby mógł ją od razu polubić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...