Jump to content
Dogomania

Baron i Batalia, bokserowo-corsiakowo :)


awaria

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam takie głupie laickie pytanie... Czy te jaszczurki poznają człowieka, mają z nim jakąś więź czy to jednak odbywa się na zasadzie "ale o co chodzi?" ;) Bardzo podobają mi się gady, szczególnie węże, ale jeszcze bardziej lubię gryzonie, szczególnie myszy, więc to jakoś by się "gryzło" wszystko :D

Link to comment
Share on other sites

terra miałam 150x70x70 :) czyli stanowiło główny element mojego pokoju :D

Amber, moje mnie lubiły za to, że je karmiłam :diabloti: brodacze chyba najłatwiej się oswajają, pozwalają brać na ręce itp :) szybko się uczą, że np jakieś pudełko oznacza obiad :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hm... Na zawołanie jaszczurka na pewno nie przyleci :evil_lol: Ale moja się nauczyła, że pudełko ze świerszczami oznacza wyżerkę, że człowieki są spoko i nie ma co się na nich stroszyć, a jak chce wyjść (elegantka nie załatwia się w terra :razz:) to wali w przednią szybę dopóki jej nie wypuszczę ;)

Natomiast o głębszą więź z jakimkolwiek gadem jest raczej trudno ;)

Link to comment
Share on other sites

tak mi się przypomniało, mój tata ma ogromne akwarium i kupił do niego małego żółwia. i słuchajcie, idę sobie przez pokój,patrzę kot się na coś czai, coś leży na podłodze, myślę jakiś wielki robal i już chciałam zacząć panikę, a tu się okazało, że sobie Maurycy drepta :D wylazł z akwarium i jeszcze zeskoczył z całkiem sporej wysokości :D ale że mu rybki zaczęły smakować, to mój tata oddał go z powrotem do zoologa i... kupił raka :evil_lol:

a tak przy okazji, awaria, masz jedną sukę, więc mi powiedz... skąd leci krew podczas rui? tam skąd siku? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] a tak przy okazji, awaria, masz jedną sukę, więc mi powiedz... skąd leci krew podczas rui? tam skąd siku? :lol: [/QUOTE]
Tak i pipka się powiększa :lol: Pierwszym objawem jest też to, że suka częściej oddaje mocz. W trakcie cieczki siusia z dużo większą częstotliwością ;).

Link to comment
Share on other sites

Etna i tak sika z dużą częstotliwością :D niedługo pewnie będzie miała tą cieczkę, ma już te 7 miesięcy, a właściwie to 7,5, nie wiem jak to będzie, bo w łóżku z nami śpi :evil_lol:
ojej, dopiero do mnie dotarło, że masz Amber jeszcze dwie jamnice i też wiesz jak to jest ;)

Link to comment
Share on other sites

No wiem, niestety jak to jest ;). Finka już po sterylce i Cortina też idzie. Tak to bym może i nie wycinała, bo ogólnie nie jestem za tym aby sukom wycinać ważny narząd, ale raz, że Cortina po każdej cieczce miała ciąże urojone, a dwa, że teraz jest Jari i może być sajgon ;) Jeżeli chodzi o krwawienie to ja zakładałam majtki [url]http://allegro.pl/trixie-majtki-na-cieczke-xs-xxl-czarny-lub-bezowy-i1624680803.html[/url] tylko zamiast tych wkładek co oni tam dają, przyklejałam normalne ludzkie i wymieniałam jak się brudziły. Oczywiście suki sobie zdejmują te majty, ale zawsze to coś dawało.

Mam nadzieję, że awaria nam wybaczy ten offtop ;)

Link to comment
Share on other sites

Nooo pipka się powiększa do niewyobrażalnych rozmiarów czasami - więc jakby co - nie panikuj :P
Batalia też z nami spała, ale ona podczas pierwszej cieczki minimalnie plamiła, raz znalazłam na pościeli plamę, resztę sama sprzątała chyba ;)

Batalia dupodajka nam się pod płotem wystawiała do owczarka sąsiadów, więc pilnuj Etny :P

Link to comment
Share on other sites

Haha największa dupodajka to z Finki była, ogonem kręciła i tyłkiem do jamnika teścia, nie wiedziałam, że psy tak potrafią :lol:... Cale szczęście z jamnika był frajer totalny i jak się zabrał to nie od tej strony co trzeba i chciał to robić z uchem :evil_lol: Cortina za to równo goniła wszystkie psy niezależnie od momentu, bardziej się szanowała, zdecydowanie ;).

Link to comment
Share on other sites

Batalia na co dzień chodzi jak pokrak, a kiedy próbuję ustawić ją w pozycje wystawowej, to o losie :placz::placz::placz: Za to w czasie cieczki prężyła się jak głupia przy płocie:evil_lol:

Podobno dobre efekty daje podawanie tabletek chlorofilowych w czasie cieczki - niwelują zapach niemalże całkowicie i ma się adoratorów z głowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Baron przede wszystkim jest mistrzem długiego języka ;)
[IMG]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMG_1586-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMG_1592.jpg[/IMG]
Mamusiowy syneczek :D
[IMG]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMG_1583-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/IMG_1577-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ta obroża... Zaczyna mi się coraz bardziej podobać... Była by wprost idealna na psie spotkanka :evil_lol: Chociaż, może jednak lepsza na samotne wyprawy nad Wisłę, gdzie często chodzą również łysi panowie z piwkiem, ale jakoś na widok Jariego zawsze schodzą na bok ścieżki i jakoś nie czynią niestosownych komentarzy na mój temat :evil_lol: Szkoda tylko, że nie robią zielonych ;)

Link to comment
Share on other sites

Obrożę polecam, ale na psie wypady średnio się nadaje - ćwieki są dość długie i mogą zrobić kuku ;)
Natomiast na samotne spacery - jak najbardziej. Od przypadkowego przechodnia pies dostaje + 100 do agresji co przekłada się na omijanie szerszym łukiem ;)

Ogólnie jestem zakochana w akcesoriach pitmana ehhh ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ale na psie wypady średnio się nadaje - ćwieki są dość długie i mogą zrobić kuku [/QUOTE]No wiem, to był żarcik dlatego dlatego ikonka była z różkami ;). Już sobie wyobrażam, co ta obroża mogłaby uczynić na psim spotkanku, szczególnie na karku Jariego :lol:

Ale drugi człon był na serio i jeszcze chyba faktycznie kupię tę obrożę choćby i dlatego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja też, ale chyba mam zbyt delikatnego psa :([/QUOTE]

Na pewno znajdziesz coś dla Etny wśród pitmanowego asortymentu :) Np. Obrożę z ciężarkami :evil_lol:

Ile Etna teraz waży?

Amber, obroża, w której aktualnie chodzi Jari to jest zacisk? Zastanawiam się nad takim gadżetem dla Balerona, bo się ostatnio chłopak wyrywny zrobił :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...