Jump to content
Dogomania

Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim


giselle4

Recommended Posts

[quote name='Jasza']Przepraszam, że nie zaglądałam.:oops::oops:
Zrobię Nesce jeszcze cafe z nowymi zdjęciami.

[SIZE=1]Przepraszam, że jestem upierdliwa, ale na plakacie jest [I][B]w spawie[/B][/I] zamiast [I][B]w sprawie[/B][/I]...[/SIZE][/QUOTE]

Jaszka, nie masz za co przepraszać, masz swoje zamieszanie ;)
Dziwi mnie, że kto inny do Neski nie zagląda, ale widocznie tak to jest ...

Odzew z ogłoszeń - ŻADEN pomimo ogłoszenia na stronie fundacyjnej, oplakatowania Warszawy, mojej działki i mojego samochodu (zamiast "sprzedam" na szybie "szukam domu"). Przestałam już wierzyć w fakt, że znajdzie dom przed moim wyjazdem - na szczęście dzięki nieocenionej pomocy osoby, która już nie raz mnie uratowała "z opresji" mam wyjście awaryjne.
Co do literówki - zauważyłam, ale nie sądzę, żeby to było przyczyną braku odzewu ;)

A Neska czuje sie wyśmienicie, coraz pewniej, powarkuje na Nelkę jak jej się coś nie podoba, na spacerach coraz częściej przychodzi od razu na wołanie (średnio na trzy Neski - przychodzi;) ), zdrowa, zakroplona, ma apetyt itp itd...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nie wiem co znów ostatnio się dzieje - jak tylko widzę, że dzwoni do mnie telefon, to sobie myślę żeby to było w sprawie adopcji któregoś z naszych podopiecznych, a tu dupa, wręcz na odwrót - tylko dzwonią ludzie że mają psy/szczeniaki do oddania.
A co do będzie dopiero w wakacje, aż strach się bać :(

Link to comment
Share on other sites

Neska nie jest maleńka - mimo tego co jest napisane w pierwszym poście:roll: - ma z 40-45cm w kłębie, waży ok. 17kg i powinna nieco przytyć.
U mnie siedzi w tygodniu ok.9h dziennie sama i odpukać jeszcze nie narobiła żadnych szkód, ale jej się nudzi - lepiej dla niej byłoby, żeby miała dla siebie człowieka dłużej w ciągu dnia. Spuszczona ze smyczy jest przeszczęśliwa, szaleje jak mały źrebak w trawie-najchętniej z innym psem.
W Nesce zupełnie nie ma agresji - dziecka się raczej przestraszy niż zrobi coś innego, ale zachęcona smakołykiem i pieszczotliwym słowem staje się przyjacielem każdego.

[B]Marz [/B]- ale Ty wiesz, że ja oddaję swoich tymczasowiczów tylko w miejsca w których ich mogę mieć na oku? Czyli w grę wchodzi Warszawa i okolice?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie pomyślałam o Tobie, bo to rozsądne małżeństwo z 7-letnią córką (wie, co to zwierzątko w domu, do niedawna miała królika, którym się opiekowała), mieszkające tuż za Warszawą.

Nie wiem, czy Neska nie będzie dla nich za duża, ale o ile Ząbki Ci odpowiadają, to zapytam :)

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jakby poznali Neskę osobiście - ostatnio była sytuacja, że Państwo dzwonili do Madalleny po mikroMuszkę (4kg), a finałowo na Dniu Ziemi zachwyciła ich mix-labradorka Dejzi ;)
Jak najbardziej podeślij Neskę - jeśli Państwo byliby zainteresowani poznaniem się to podaj im mój nr telefonu (w banerku).
Ew. mogę Ci podesłać na maila ładne zdjęcia Neski :)

Link to comment
Share on other sites

Mail poleci na PW, o zdjęcia bardzo proszę. A nóż widelec im Neska wpadnie w oko. Co prawda chcieli psa maksymalnie do 14-15 kilogramów, ale te 5 kilo w tę czy w tamtą nie robi chyba różnicy? ;) Podesłać im zawsze mogę. Twój numer telefonu to nawet zapisałam u siebie w komórce, bo jakby dzwonili, a ja nie mogłabym się dostać do neta, to podesłałabym im kontakt do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marz']Mail poleci na PW, o zdjęcia bardzo proszę. A nóż widelec im Neska wpadnie w oko. Co prawda chcieli psa maksymalnie do 14-15 kilogramów, ale te 5 kilo w tę czy w tamtą nie robi chyba różnicy? ;) Podesłać im zawsze mogę. Twój numer telefonu to nawet zapisałam u siebie w komórce, bo jakby dzwonili, a ja nie mogłabym się dostać do neta, to podesłałabym im kontakt do Ciebie :)[/QUOTE]

Zdjęcia wysłałam. Neska byla dziś ze mną na wizycie dla koleżanki Sary z Białej Podlaskiej - gdyby nie to, że Państwo już mega zakochali się w Lu, to miałabym dom dla Neski ;)
Dom rewelacja, a Neska szybko to wyczuła, była bardzo odważna, przychodziła na głaski i bardzo jej się tam podobało ... Takiego domu szukamy :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że nasza bialska Lu / Luizka będzie miała taki rewelacyjne domek. :multi:

A Neska też w końcu znajdzie swoją rodzinkę. Równie rewelacyjną jak Lu, bo przecież Ty tylko takie znajdujesz ;)

Edit. Mam nadzieję, że nie pogniewasz się jak wykorzystam Twój pomysł zamieszczenia ogłoszenia o piesku do adopcji na szybie samochodu :oops: . Moi tymczasowicze też się trochę zasiedzieli, więc chwytam się każdego sposobu, żeby jak najwięcej osób się o nich dowiedziało.
Jeszcze muszę sobie taką super adopcyjną chusteczkę wyprodukować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavani']
Edit. Mam nadzieję, że nie pogniewasz się jak wykorzystam Twój pomysł zamieszczenia ogłoszenia o piesku do adopcji na szybie samochodu :oops: . Moi tymczasowicze też się trochę zasiedzieli, więc chwytam się każdego sposobu, żeby jak najwięcej osób się o nich dowiedziało.
Jeszcze muszę sobie taką super adopcyjną chusteczkę wyprodukować.[/QUOTE]

Jasne, że się nie obrażę :) Ja też szukam łapię się wszystkich możliwych sposobów - póki co bezskutecznie, ale znajdzie dom dla Neski - taki jak dla Sary i dla Lu :)

Link to comment
Share on other sites

Państwo i owszem, byli zachwyceni Neską, jednak pani Monika stwierdziła, że suczynka za duża dla nich.
Zakochani, powiedzieli, że popytają wśród znajomych, ale oni szukają kurdupla, góra do 14 kilogramów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marz']Państwo i owszem, byli zachwyceni Neską, jednak pani Monika stwierdziła, że suczynka za duża dla nich.
Zakochani, powiedzieli, że popytają wśród znajomych, ale oni szukają kurdupla, góra do 14 kilogramów.[/QUOTE]

Rozumiem, dzięki za chęć pomocy :) Niech pytają, a nu(ó)ż widelec ;)

[quote name='Cleo2008']Dolaczam. Poczytam watek pozniej i zobaczymy na czym stoimy...[/QUOTE]

Witamy :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie - to nie podobne do Andzike...
Hm, a może to taka cisza przed burzą??
Może jakiś fajny domek się znalazł i nikt nic nie pisze, by nie zapeszać??

Gadajcie ciotki, co się dzieje :)


[SIZE=1]A przy okazji zapraszam na nasze aukcje allegro, z których ewentualny dochód będzie przeznaczony na nowotomyski bidy:
Książka z autografem wielkiego Woody Allena - o sobie samym
[URL]http://allegro.pl/z-autografem-woody-allen-o-sobie-samym-i1624106209.html[/URL]
Rękawice bramkarskie polskiego piłkarza Wojciecha Kowalewskiego
[URL]http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-wojciecha-kowalewskiego-i1624104834.html[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że chociaż Wy zaglądacie, bo osoby, które ulokowały psa w BDT już się przestały przejmować Neską. Fajnie, nie ma co...

Nikt nie dzwoni :(
Pakujemy się Neską - ja na tygodniowy wyjazd (przed którym Neska miała znaleźć dom... :( ), a Neska na tydzień do koleżanki. Nie jest to dobre rozwiązanie, bo mąci Nesce w głowie, ale innego nie mam.

Po powrocie ruszamy z nowymi zdjęciami i ogłoszeniami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...