Jump to content
Dogomania

VANILIA MA NOWOTWÓR...tylko jej nikt nie chce:((( odeszła maleńka <*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaaaa ... dyplom :evil_lol: widzę że p. kacha jest prezyzyjna, najpiewr pisała, że p. Janda otrzymał też tą nagrodę, co p. Orzechowski, a teraz pokazuje dympol "wewnętrzny" TOZ-u (myślę że wszyscy inspektorzy TOZ-u otrzymali takie dyplomy). Ja też kiedyś otrzymałem kilka dyplomów, na kolonii. Za pierwsze miejsce w biegu przełajowym :evil_lol: (serio). Dobranoc ciotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']O, dyplom.

Miałam napisać więcej, ale uświadomiłam sobie jedno - karmimy trolla.
Dajmy sobie spokój.[/quote]

Dabrowka, jesli ona ma miec kontakt bezposredni z Olafkiem,psem po przejsciach, to niech Pan Bog ma go w swojej opiece...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aligator']Aaaaaa ... dyplom :evil_lol: widzę że p. kacha jest prezyzyjna, najpiewr pisała, że p. Janda otrzymał też tą nagrodę, co p. Orzechowski, a teraz pokazuje dympol "wewnętrzny" TOZ-u (myślę że wszyscy inspektorzy TOZ-u otrzymali takie dyplomy). Ja też kiedyś otrzymałem kilka dyplomów, na kolonii. Za pierwsze miejsce w biegu przełajowym :evil_lol: (serio). Dobranoc ciotki[/quote]

I już wszystko jasne TOZ tu działa, dzięki za informację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Dabrowka, jesli ona ma miec kontakt bezposredni z Olafkiem,psem po przejsciach, to niech Pan Bog ma go w swojej opiece...[/quote] Może ma więcej serca dla zwierząt niż rozumu ;)

Dla tych, którzy mają dość dyskusji z panią kacha_wawa jedna przydatna informacja: wystarczy kliknąć w profil użytkownika, a potem zaznaczyć opcję "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/profile.php?do=addlist&userlist=ignore&u=7892"]Dodaj kacha_wawa do Listy Ignorowanych[/URL]". Jedno kliknięcie, a ile przyjemności :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']O to mi chodziło, żeby Was sprowokować :)
Widać jak działa TOZ, a cierpią na tym zwierzaki...[/quote]

Daj sobie spokoj, Twoje opinie nikogo tu ani ziebia ani grzeja.

I z szacunkiem do TOZ, jak do matki! To TOZ wychowal Ci Pana Jande:cool1:

Mnie tez, dla jasnosci ale nie jestem juz dawno w TOZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Może ma więcej serca dla zwierząt niż rozumu ;)

Dla tych, którzy mają dość dyskusji z panią kacha_wawa jedna przydatna informacja: wystarczy kliknąć w profil użytkownika, a potem zaznaczyć opcję "blokuj posty". Jedno kliknięcie, a ile przyjemności :evil_lol:[/quote]

Wystarczy być osobą, która naprawdę działa i kliknąć opcję blokuj posty Dabrowka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'][B][COLOR=red]Art. 6.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a w szczególności:[/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]11) porzucanie zwierzęcia, a w szczególności psa lub kota, przez właściciela bądź przez inną osobę, pod której opieką zwierzę pozostaje,[/B][/COLOR][/quote]

---------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Fifa ok. 6 letnia sunia
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img287.imageshack.us/img287/1772/fifa11rp.jpg[/IMG][/URL]

Puszek ...łaciaty ok 3-4 lata
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img287.imageshack.us/img287/9673/puszekpsilos6lh.jpg[/IMG][/URL]

Wojtuś...uszasty
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8011/13002ej.jpg[/IMG][/URL]

i Czaruś nasz z Wegrowa...czekający na spacerek na własnych nóżkach?

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/675/czaru4sf.jpg[/IMG][/URL]

Dobrze, ze Wojtulek ma dom, mam sentyment do królików, 13 czerwca Kubulka straciłam :(

Link to comment
Share on other sites

>kacha_wawa

Czytam, czytam i oczom nie wierzę!!!
Ale po kolei:
Po pierwsze nie ma ludzi idealnych, nieomylnych itd.
Bez wątpienia dotyczy to wszystkich dogomaniaków wliczając w to mnie, Pana Janusza Orzechowskiego i Ciebie.
Dalsza, niemerytoryczna pyskówka na ten gorący temat, jest bezsensowna.
Ponieważ jesteś z Warszawy, proponuję Ci wizję lokalną w dniu dzisiejszym w Psim Losie (oczywiście jeśli dysponujesz czasem).
Będę tam między 13-tą a 15-tą i zapraszam serdecznie na rekonesans. Koniecznie zabierz ze sobą wspomnianą dokumentację (jeśli to możliwe), która pozwoli w końcu wyjaśnić poruszoną kwestię.
Sądząc po Twoich wpisach, odwagi nie powinno Ci zabraknąć.
Chciałbym żeby wszystko było jasne - nie jestem adwokatem czy rzecznikiem prasowym Pana Orzechowskiego, ale nie mogę niezareagować na (moim zdaniem) bezpodstawne pomówienia.
Zapraszam tylko i wyłącznie do rzeczowej wymiany informacji.
Nie mam czasu i ochoty na pyskówkę-mierzi mnie to!

Daj Boże jak najwięcej takich "ułomnych" Panów Januszów - to mówiłyśmy my, biedne i schorowane zwierzęta.


P.S. Twoje uwagi z wpisów 143 i 144 to pospolite chamstwo:

Cytuję: "O Tobie nie wspomnę, brak słow..
Zajmij się dziecmi, a nie siedzeniem po nocach na necie, chyba, ze blizniaki to Twoj wymysl :smile:"

Cytuję: "O tej porze przyszła matka dwójki dzieci powinna spać i dbać o siebie, ale skoro Ci nie zależy to nie moja sprawa.
Ważne, żebyś miała jak najwięcej postów :diabloti: :diabloti: :diabloti:"

W ten sposób sama wystawiłaś sobie opinię...

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę napisać tyle.

W Psim Losie byłam już kilka razy. Bywałam też w innych lecznicach dla psów. O Psim Losie mam zdanie bardzo dobre. Chętnie zabiorę tam mojego psa na konsultację i wtedy pewnie albo utwierdzę się w dobrym zdaniu, albo je zmienię. Wiem napewno, że zwierzęta bezdomne tam przebywające mają dobre warunki, są zadbane i pod stałym nadzorem. Gdyby tak było wszędzie, mój pies miałby dziś sprawne 4 łapy.
Co do dalszej pyskówki uwagi na temat Agi z Mazur uważam za delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']>kacha_wawa

Czytam, czytam i oczom nie wierzę!!!
Ale po kolei:
Po pierwsze nie ma ludzi idealnych, nieomylnych itd.
Bez wątpienia dotyczy to wszystkich dogomaniaków wliczając w to mnie, Pana Janusza Orzechowskiego i Ciebie.
Dalsza, niemerytoryczna pyskówka na ten gorący temat, jest bezsensowna.
Ponieważ jesteś z Warszawy, proponuję Ci wizję lokalną w dniu dzisiejszym w Psim Losie (oczywiście jeśli dysponujesz czasem).
Będę tam między 13-tą a 15-tą i zapraszam serdecznie na rekonesans. Koniecznie zabierz ze sobą wspomnianą dokumentację (jeśli to możliwe), która pozwoli w końcu wyjaśnić poruszoną kwestię.
Sądząc po Twoich wpisach, odwagi nie powinno Ci zabraknąć.
Chciałbym żeby wszystko było jasne - nie jestem adwokatem czy rzecznikiem prasowym Pana Orzechowskiego, ale nie mogę niezareagować na (moim zdaniem) bezpodstawne pomówienia.
Zapraszam tylko i wyłącznie do rzeczowej wymiany informacji.
Nie mam czasu i ochoty na pyskówkę-mierzi mnie to!

Daj Boże jak najwięcej takich "ułomnych" Panów Januszów - to mówiłyśmy my, biedne i schorowane zwierzęta.


P.S. Twoje uwagi z wpisów 143 i 144 to pospolite chamstwo:

Cytuję: "O Tobie nie wspomnę, brak słow..
Zajmij się dziecmi, a nie siedzeniem po nocach na necie, chyba, ze blizniaki to Twoj wymysl :smile:"

Cytuję: "O tej porze przyszła matka dwójki dzieci powinna spać i dbać o siebie, ale skoro Ci nie zależy to nie moja sprawa.
Ważne, żebyś miała jak najwięcej postów :diabloti: :diabloti: :diabloti:"

W ten sposób sama wystawiłaś sobie opinię...[/quote]

Prawdę mówiąc opinie na moj temat nie wiele mnie obchodzą, wolę działać niż dużo mówić.
Cały czas przewija się na dogo wątek Ognika, prosiłam Agę, żeby sprawdziła dokumentację, rozumiem, ma daleko i nie może się tu pojawić.
Ale jest wiele osób z Warszawy, które mogłyby to zrobić, a mimo to ciężko im się ruszyć.
I to mnie wkurza, że każdy wydaje wyroki i osądy bezpodstawnie, nie mając jakichkolwiek dowodów, a na ul. Puławską nikt się nie może przejechać, chociaż dojazd jest tam rewelacyjny.
A co Psiego Losu to nie mogę dzisiaj pojechać, jadę do Olafka na Paluch, przynajmniej przez dwa tygodnie będę tam jeździć, niestety mam też obowiązki domowe i jestem osobą pracującą, więc nie mam dużo wolnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Wyznacz proszę dogodny dla Ciebie termin, a ja mimo nawału obowiązków, pofatyguję się osobiście żeby ostatecznie wyjaśnić całe zamieszanie.
Błagam Cię tylko o jedno - do tego momentu nie pisz na ten temat więcej na forum. Mam nadzieję, że przynajmniej tyle możesz zrobić "od ręki".

P.S. Mam nadzieję że Olafek nie jest Twoim "alibi" na dzisiaj. Wystarczyłoby pół godziny i sprawa byłaby jasna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Prawdę mówiąc opinie na moj temat nie wiele mnie obchodzą, wolę działać niż dużo mówić..[/quote]
poki co ty sama gadasz i gadasz i mlesz ozorem i g... z tego wynika.

[quote name='kacha_wawa']
Cały czas przewija się na dogo wątek Ognika, prosiłam Agę, żeby sprawdziła dokumentację, rozumiem, ma daleko i nie może się tu pojawić.
Ale jest wiele osób z Warszawy, które mogłyby to zrobić, a mimo to ciężko im się ruszyć..[/quote]

a czemu niby ona ma cos sprawdzac? Bo ty jej kazesz? Kobiecie przed rozwiazaniem?? A moze komu innemu?? A kto ty jestes? mamie od cycka ucieklas i doroslych pouczasz???
:angryy:

[quote name='kacha_wawa']
I to mnie wkurza, że każdy wydaje wyroki i osądy bezpodstawnie, nie mając jakichkolwiek dowodów, a na ul. Puławską nikt się nie może przejechać, chociaż dojazd jest tam rewelacyjny.
.[/quote]

to sie tam przejedz i przedstaw nam dowody, kopie dokumenotw, itd skoro ci tak na tym zalezy.
kazdy sobie ma prawo wydawac wyrok i osądy na podstawie wlasnych obserwacji, to jest wolny kraj, panuje wolnosc slowa, wolnosc wypowiedzi, i instytucje uzytku publicznego podlegaja osobistym osądom ludzi tak samo jak piekarnia za rogiem, tyle ze tu chodzi o zycie, o psie zycie, kocie zycie, kazde inne ktorym te instytucje sie zajmuja, stad tez sa oone szczegolnie narazone na obserwacje swoich dzialan, co jak widac wielu panom Jandom i innym jest nie na reke.


[quote name='kacha_wawa']
A co Psiego Losu to nie mogę dzisiaj pojechać, jadę do Olafka na Paluch, przynajmniej przez dwa tygodnie będę tam jeździć, niestety mam też obowiązki domowe i jestem osobą pracującą, więc nie mam dużo wolnego czasu.[/quote]


popatrz, a ja odnioslam wrazenie ze jestes niegrzeczna nastolatka, ktora obraza innych, obraza kobiety w ciazy pomagajace psom, pyskuje, ma pusto w glowie i mowi zanim pomysli.

biedna nie mozesz dzisiaj pojechac masz obowiazki, za to my nie mamy, siadamy dzis w pociag/autobus/samochod/samolot i lecimy zbiorowo na zyczenie Kasi do warszawy na Pulawska.

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shantara']A nie da się tej dokumentacji zeskanować i jeśli nawet nie wstawić do sieci to wysłać mailem?
Ja tam zgadzam się z tym co napisała Arka ( chyba, że cos pomyliłam i był to ktoś inny ). Papier przyjmie wszystko.[/quote]

Shantaro, to forum też przyjmie wszystko.
Co do dokumentacji to w wolnej chwili przejadę się na Puławską i jeśli da radę wezmę kserokopie dokumentów, a później je tutaj zeskanuję.
Co do wypowiedzi Dorothy, to nie jestem głupią nastolatką, ale miło, ze ktoś mnie odmładza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...