Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

Guest papillonek

[url]http://img515.imageshack.us/img515/2563/dsc01766o.jpg[/url] Czyżby stójka?:razz:
Ja mialam miec 4 lekcje,ale okazalo sie ze w szkole była jakaś ,,awaria''( oczywiscie była wersja że bomba,saperzy przyjadą,potem ze pożar,wyciek gazu zaraz wybuchnie itp.:evil_lol:) ale chyba rzeczyiście bylo cos poważniejszego bo skończylam nie po 4 ,a 7 lekcjach tyle nas trzymali :roll:

A czy to są smaczki z maceda??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='deer_1987']Jak zawsze sliczna :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy :)))

[quote name='Aleksandra95']Nelcia.:loveu:

Jak to dzisiejszy spacer ?:mad: a w szkole to nie byłaś ?:mad::D:D:[/QUOTE]

Dzisiejszy, dzisiejszy i nie byłam :cool3: :evil_lol:

[quote name='papillonek'][URL]http://img515.imageshack.us/img515/2563/dsc01766o.jpg[/URL] Czyżby stójka?:razz:
Ja mialam miec 4 lekcje,ale okazalo sie ze w szkole była jakaś ,,awaria''( oczywiscie była wersja że bomba,saperzy przyjadą,potem ze pożar,wyciek gazu zaraz wybuchnie itp.:evil_lol:) ale chyba rzeczyiście bylo cos poważniejszego bo skończylam nie po 4 ,a 7 lekcjach tyle nas trzymali :roll:

A czy to są smaczki z maceda??[/QUOTE]
Tak, stójka była, bo coś wypatrzyła. Haha to z jednej strony dobrze, a wiadomo o co w końcu chodziło ?:diabloti:
Przysmaki z Maceda, mięsne kosteczki z łososiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Witam :)
Nela jest cudna, będziemy wpadać :D[/QUOTE]
Witamy i dziękujemy ;)

[quote name='Aleksandra95']nie wolno opuszczać szkoly.:mad::p[/QUOTE]

''Nie wolno'' to pojęcie względne :diabloti:

[quote name='Misia&Ruby']Uwielbiam szeleczki Neli :) Z jakiej są firmy?;)[/QUOTE]
Mi też się spodobały, z Julius K-9 ;)

[quote name='Paula03']Nareszcie jakieś zdjęcia :)
Idę na bloga :)[/QUOTE]
Czas najwyższy :D

[quote name='westie_justa']a ja tez nie bylam:P i jutro tez nie bede chyba :P a potem ferie![/QUOTE]
Zazdroszczę już ferii :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Ferie?My jeszcze tydzień...ale za to wcześniej skończymy :D
Już wiadomo co było fałszywy alarm mój kolega dostał sprawę w sądzie za to i coś z prokuraturą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Super fotki, ja też zawsze Maceda kupuje Scoobowi, łatwo się je dzieli i smaczne ( dla psa oczywiście. :D ) :smile:[/QUOTE]
Dokładnie w sam raz do szkolenia :D

[quote name='papillonek']Ferie?My jeszcze tydzień...ale za to wcześniej skończymy :D
Już wiadomo co było fałszywy alarm mój kolega dostał sprawę w sądzie za to i coś z prokuraturą...[/QUOTE]
A ja za dwa tygodnie :/
A to kolega nie zaciekawię będzie miał :cool3:

[quote name='Silky123']Nela! :loveu: :D
My mamy ferie dopiero od 13 lutego...:([/QUOTE]

Tak to ona :eviltong:
Współczuję :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']a ja dzisiaj ferie zaczęłam.;)[/QUOTE]
W tej chwili zazdroszczę :eviltong:


Wciąż ćwiczymy komendę 'do mnie' na spacerach i w końcu Nela wraca jak np. coś wącha, jeszcze tylko podczas obecności innych psów musimy wyćwiczyć :multi:

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dzisiaj u weta, na kontroli i ze stawami będziemy chodzić średnio co miesiąc, wolimy uważać ;)
Na koniec weterynarz chciał jej dać smakołyka, ale ta się obraziła to dopiero ode mnie zjadła :evil_lol:
Kupiłyśmy tez preparat na stawy, polecił, bo sam stosował u swojego psa, więc trochę o tym rozmawialiśmy, akurat na czas treningów też starczy.
[CENTER]
60 tabletek-77 zł
Arthroscan plus
[IMG]http://www.agamat-sklep.pl/Img.ashx?Id=348&w=300&h=300[/IMG]

Oraz karmę RC specjalistyczną na stawy

[IMG]http://sklepwet.outcom.i8p.eu/uploads/1267785769mobility_support_diet.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']z ta karma to tak sobie jest, bo za malo glukozaminy zeby dzialalo :razz: zobaczysz czy ten suplement dziala, ja jak to bywa polecam z doswiadczenia cetylM :)[/QUOTE]
Zobaczymy, na razie na próbę jest i może jak się skończy kupimy właśnie cetyl M ;)
Dzięki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']zdrówka dla Neli !!:loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy baardzo :loveu:

[quote name='paulaa.']A Nela ma problemy ze stawami, czy chcecie sie zabezpieczyć ze względu na agility ? Bo też myślałam nad jakimś suplementem dla Scooba na stawy.. :smile:[/QUOTE]
Nela w październiku 2011 roku naderwała wiązadło i wypadła jej rzepka w prawej, tylnej łapie, reagowała jakby traciła kompletnie czucie w tylnych łapach. Wet jej nastawił rzepke i prze 3 tygodnie musiała nie brać udziału w treningach + nie brać udziału w żadnych fizycznych obciążeniach, nawet zeskakiwać z łóżka. Początkowo był brany pod guawę zabieg, ale polegałoby to na otworzeniu łapy i później 2 miesiące w gipsie, wet odradził go w Nelki przypadku. Na szczęście teraz praktycznie ma się dobrze, czasami kuleje z rana<aktualnie to się już nie zdarza>, ale wtedy masaż trzeba jej zrobić ;)
My przetestujemy ten preparat, weterynarz mówił, że jego pies w ogóle 3 dni nie mógł chodzić, a wyszedł z tego dzięki tym tabletką :)

edit. Pod agility też go kupiliśmy, bo od wiosny zaczynamy i wolimy uważać

Edited by Collie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...