Jump to content
Dogomania

5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH


idusiek

Recommended Posts

[quote name='idusiek']Tego lata- przy okazji łapania bezdomnej suczki Śnieżki dowiedziałam się od ludzi, że niedawno obok nich oszczeniła się suczka, miała 5 maluchów, już jadły, mogły szukać domów. Ktoś zawiadomił gminę- poprosił o pomoc.[COLOR=red][B] „Pomoc” przyjechała... rozwaliła prowizoryczną budę suczki, zebrała maluchy do worka po kartoflach i odjechała nad rzekę Bug...[/QUOTE]

takie same rzeczy dzieją się np. gminie położonej jakieś 50 km od Wwy, której główną atrakcją z resztą są zakłady mięsne... władze co mogą same zabiją - to się nazywa samozaradnosć!

szukam, pytam, cholera...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludwa']Tylko hotelu brak. Nigdzie nie ma miejsc...[/QUOTE]
zadzwońcie do Brzyścia do Hotel terier, najwspanialszy jaki znam hotelik do Pani Joasi
606612957.

nadal szukam, a kiedy zabieracie szczeniaki? Kiedy te ostatnie dwa byłyby do wzięcia i jak logistycznie to jest zorganizowane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']ale ja klatki nie mam :(

awaryjnie 1 malucha wezmie jeszcze dycha.


to zostaje nam 1 do oddania............

Nutusia- podejmiesz się DT?[/QUOTE]

Ale naprawdę bardzo awaryjnie - tylko dlatego, żeby nie został ten biduś jeden pod cmentarzem, z jeszcze biedniejszą mamusią. Bo mój dom to jednak nie jest miejsce dla takiego brzdąca, którego trzeba socjalizować, uczyć wszystkiego, zanim do domku pójdzie... No i najbardziej mnie martwi, że jak rano dostanie śniadanie ok. 7.30, to następne karmienie mogę mu zapewnić dopiero ok. 17-tej:shake: Mogę go przetrzymać na zasadzie, że nadal będziecie szukać bardzo intensywnie DT, bo rozumiem, że czasu mało i do niedzieli po prostu się ten ostatni wybawca może nie znaleźć...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Tymczasem nie wspomogę, ale jeśli się przydam, mogę pomóc w łapaniu maluchów.[/QUOTE]

ooo dokładnie.
pamietajmy, że małe miały mało kontaktu z człowiekiem- nie są dzikie i nie gryzą ;) ale socjalizacji na full nie miały.

To jedziesz z nami koosiek ?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']nutusia- ja mam szczerą nadzieję, że jednak będzie dobrze;)

A ja mam nadzieję, że się do niedzieli lepszy DT dla malca znajdzie... W końcu to jeszcze prawie całe 2 dni! Kuuuupa czasu, jak dla takich cudotwórczyń jak Wy! :)
I uwaga - jeśli o mnie chodzi, to tylko niedziela w grę wchodzi, bo na całą sobotę wyjeżdżam do Łodzi (wrócę ok. północy). Nie wiem też czy będę miała czym podjechać ewentualnie po malucha do Wwy... Jak sobie wyobrażacie "dystrybucję"?... Mega skomplikowana organizacyjnie akcja, kurza girka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']hehe ;) jamnik klatkę rozniesie ;)[/QUOTE]

No mój - z całą pewnością! To jest szczur przemieszczający się z prędkością światła - po uwięzieniu jej w klatce... mogłabym źle skończyć :)
O matko, tylko jeden jedyny nieawaryjny jeszcze potrzebny - musi się znaleźć! Ida, jesteś WIELKA i więcej się nie odgrażaj, proszę Cię...

Link to comment
Share on other sites

nie odgrażam się, to moje ostatnie takie działanie na dogo.

[B]nie mam samochodu, wynajmuję mieszkanie, nie jestem milionerem, nie działam w żadnej organizacji, która mogłaby mi pomoc[/B]...
nie mogę nic zdziałać, bo ogłupieję i osiwieję i sobie zyły podetnę...

Do dupy takie pomaganie :(

CIOTKI I WUJKOWIE- BEDE POTRZEBOWAŁA BARDZO POMOCY TRANSPORTOWEJ ( JAKBY SIĘ COŚ DZIAŁO , TFU TFU.. ) I FINANSOWEJ ( KARMA, SZCZEPIENIA)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']nie odgrażam się, to moje ostatnie takie działanie na dogo.

[B]nie mam samochodu, wynajmuję mieszkanie, nie jestem milionerem, nie działam w żadnej organizacji, która mogłaby mi pomoc[/B]...
nie mogę nic zdziałać, bo ogłupieję i osiwieję i sobie zyły podetnę...

Do dupy takie pomaganie :(

CIOTKI I WUJKOWIE- BEDE POTRZEBOWAŁA BARDZO POMOCY TRANSPORTOWEJ ( JAKBY SIĘ COŚ DZIAŁO , TFU TFU.. ) I FINANSOWEJ ( KARMA, SZCZEPIENIA)[/QUOTE]

z finansami krucho ale mam samochód

Link to comment
Share on other sites

OK.

plan jest taki:

Kaas, koosiek i ja
wyjeżdzamy w niedzielę o 9 do Broku.

łapiemy maluchy i wracamy...

pod drodze:
- [B]Saska Kępa[/B] - [B]mariolka[/B] sztuk 1
-[B]Mokotów[/B]- [B]Tora&Faro[/B] - sztuk 1.
- [B]Ursynów[/B] - [B]Paulina78[/B] sztuk 2
- [B]Ursus[/B]- Monika na chwilę potem [B]Ewa[/B]- sztuk 1.

Dzisiaj jedzie tam też [B]Marlena-[/B] która ma zabrać 2 maluchy i zrobić zdjecia.

Alarmowe DT to : [B]dycha i Nutusia.[/B]
Bedzie potrzebny jeden z nich - jeżeli w ciagu 1,5 tygodnia z Ursusa nie wyadoptuje się psiak od Ewy....

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam być awaryjnym miejscem dla awaryjnych ale widzę, że Idusiek wszystko ogarnęła:) Super:)
Jak bedziecie miały fotki Suni to może znalazłoby sie dla niej miejsce w hotelu ale została mi już tylko mała buda - taka dla psiaka wielkości jamnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Ja miałam być awaryjnym miejscem dla awaryjnych ale widzę, że Idusiek wszystko ogarnęła:) Super:)
Jak bedziecie miały fotki Suni to może znalazłoby sie dla niej miejsce w hotelu ale została mi już tylko mała buda - taka dla psiaka wielkości jamnika.[/QUOTE]
Musisz ją jakoś upchnąć:evil_lol::eviltong: stałym klientkom się nie odmawia. Ścieśniaj tam, pól budy na psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...