Jump to content
Dogomania

5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po serii ogłoszen w necie i w metrze było 8 telefonów i 4 smsy... Bardzo bardzo dziekuje za pomoc
Jestem umowiona jeszcze z jedna osobą na kontakt (miała z mezem rozmawiac kiedy mogą podjechac). I ta osoba z suczką rezydentką.

Kaas jak najbardziej nadal przyda się osoba, która moglaby np jutro przyjechac po Żabę na Saską Kępe i zawiezc ją do domu (ktory trzeba jeszcze przeswietlic), zobaczyc jak bedzie sie zachowywała z suczką rezydentką. Trochę się zaczynam obawiać bo mała ma charakter. Jak ma dosyc zabawy to gryzie i warczy. A tamta suczka tez sobie w kasze nie da dmuchac.
Kaas będziesz mogła? To dam Ci kontakt do babki.

Co do samej Żaby. Mocno się ożywiła. Gryzie zabawki, wyciąga skarpetki ;) Szczeka, obcałowywuje się z psami. Wczoraj sąsiadka ją wziela na czas mojej pracy. Rozbawiła się co nie miara... Ale tez np właśnie jak Zaba miała dosyc to malo się nie pogryzła z Sorą.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie zajrzałam wieczorem i musiałam nieźle nadrabiać;)

Nemo jest super:loveu: śliczny psiak, jak zaczniemy go ogłaszać to myślę że szybciutko znajdzie domek:)

Jeśli chodzi o Moltona to się chłopak rozkręca powoli;) zaczyna rozrabiać i odkrył że zabaweczki są fajne:) ale najlepsza zabawa póki co to łapanie Tory za ogon (do tego stopnia że jeździ za nią uczepiony do tego ogona;)), albo podgryzanie Farcia w brodę, tylko że Faro się nie daje, zwiewa gdzie pieprz rośnie:evil_lol:
Apetyt się Moltusiowi unormował, je tyle ile potrzebuje i zostawia, robali nie stwierdziłam. Generalnie chłopaczyna jest baaardzo ok:loveu: Dzisiaj go wykapię i może uda mi się zrobić jakieś ładne fotki do ogłoszeń.

Aha, nie dopisałam bardzo ważnej informacji. Wczoraj Molti dostał przesyłkę od Cioci Myszy:loveu:: 7,5 kg karmy, puszki dla juniorków, obróżkę i zabaweczkę:) Moltonek pięknie dziękuje:loveu: myslę że trzeba to ująć w Moltonkowych kosztach.

Link to comment
Share on other sites

Nemo to mój faworyt urodowy nr 2 :)

Dziewczynki, ja też mam kilka ciuszków dzieckowych (takich na chłopca 4-5 lat). Nie wystarczająco dużo, żeby wystawić osobny bazarek, ale może do Waszego się przyda. I kilka zabawek. Jeśli jesteście zainteresowane - dajcie znać. Dla ułatwienia mogę przesłać zdjęcia i jeśli moje fanty się sprzedadzą - sama się zajmę wysyłką paczek, żeby nie trzeba było rzeczy wozić, przewozić czy angażować Gusi... ;)

Jeśli chodzi o miejsce na fanty - ostatnio przerobiłam pokój wybyłego Dziecka na bazarkownię. W razie draki - przyjmę i Wasze rzeczy "na magazyn":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nemo to mój faworyt urodowy nr 2 :)

Dziewczynki, ja też mam kilka ciuszków dzieckowych (takich na chłopca 4-5 lat). Nie wystarczająco dużo, żeby wystawić osobny bazarek, ale może do Waszego się przyda. I kilka zabawek. Jeśli jesteście zainteresowane - dajcie znać. Dla ułatwienia mogę przesłać zdjęcia i jeśli moje fanty się sprzedadzą - sama się zajmę wysyłką paczek, żeby nie trzeba było rzeczy wozić, przewozić czy angażować Gusi... ;)

Jeśli chodzi o miejsce na fanty - ostatnio przerobiłam pokój wybyłego Dziecka na bazarkownię. W razie draki - przyjmę i Wasze rzeczy "na magazyn":evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki, bardzo chętnie. Jeśli będziesz mogła przesłać na [email][email protected][/email] to super. Jak się sprzeda, będziemy mysleć co z wysyłką.
U mnie na razie jest miejsce na fanty ale kto wie co będzie dalej ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Który? Może u nich zostać? Wiesz, co to za ludzie?

A co z tym z budy? Siedzi tam?[/QUOTE]

tamten siedzi w budzie, z tego co wiem.
nie mam dla niego DT :( moja mama obiecała, ze go przetrzyma- mogłabym go przywieżć ze sobą jak bede wracała z Broku po świetach- ale co z nim potem?:(


podobno go zabrali, nie wiem kto i nie wiem gdzie- powiedziano tak mojej mamie- bo cały czas chodzi i pyta ludzi czy czegoś nie widzieli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']po serii ogłoszen w necie i w metrze było 8 telefonów i 4 smsy... Bardzo bardzo dziekuje za pomoc
jestem umowiona jeszcze z jedna osobą na kontakt (miała z mezem rozmawiac kiedy mogą podjechac). I ta osoba z suczką rezydentką.

Kaas jak najbardziej nadal przyda się osoba, która moglaby np jutro przyjechac po żabę na saską kępe i zawiezc ją do domu (ktory trzeba jeszcze przeswietlic), zobaczyc jak bedzie sie zachowywała z suczką rezydentką. Trochę się zaczynam obawiać bo mała ma charakter. Jak ma dosyc zabawy to gryzie i warczy. A tamta suczka tez sobie w kasze nie da dmuchac.
Kaas będziesz mogła? To dam ci kontakt do babki.

Co do samej żaby. Mocno się ożywiła. Gryzie zabawki, wyciąga skarpetki ;) szczeka, obcałowywuje się z psami. Wczoraj sąsiadka ją wziela na czas mojej pracy. Rozbawiła się co nie miara... Ale tez np właśnie jak zaba miała dosyc to malo się nie pogryzła z sorą.[/quote]

kobietka z charakterem powiadasz....

Link to comment
Share on other sites

Sunia u Ewy ma się dobrze. Została dzisiaj sama na 2 godziny i nic nie nabroiła. Z Nuką olewają się kompletnie a Kaja tylko przesiada się z jednej kapany na drugą...czuje sie jak w raju:)
jedyna niepokojąca rzecz to to, ze dzisiaj wcale nie sikała....

****, zeby z tego nic nie było:(

Kaas- dzieki wielkie za pomoc ! ja nie dam rady do końca tygodnia być nigdzie po pracy:/ jestem zawalona z lekka innymi obowiązkami :(

Link to comment
Share on other sites

bannerki:

cioteczki, prosimy o pomoc :(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194977-7MALUCHÓW-KOCZUJE-POD-CMENTARZEM-W-BOKRU-błagam-o-pomoc-ONE-ZGINĄ-TRAGICZNIE"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/1889/67484120341722260417438.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194977-7MALUCHÓW-KOCZUJE-POD-CMENTARZEM-W-BOKRU-błagam-o-pomoc-ONE-ZGINĄ-TRAGICZNIE"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/5581/49767891.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194977-7MALUCHÓW-KOCZUJE-POD-CMENTARZEM-W-BOKRU-błagam-o-pomoc-ONE-ZGINĄ-TRAGICZNIE"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4300/68850765.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...