Jump to content
Dogomania

5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam do pożyczenia na czas bliżej nieokreślony budę, która jest w Serocku. Jest dość fajna, mój przyjaciel dostał ją w prezencie i na potrzeby suczki absolutnie by wystarczyła. Jest jednak dość ciężka i sami nie damy rady jej przytargać a do mojego pojazdu się nie zmieści. A może macie jakieś pomysły?. Mogłaby posłużyć u Megi na okoliczność przetrzymania suni :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaas1']Mam do pożyczenia na czas bliżej nieokreślony budę, która jest w Serocku. Jest dość fajna, mój przyjaciel dostał ją w prezencie i na potrzeby suczki absolutnie by wystarczyła. Jest jednak dość ciężka i sami nie damy rady jej przytargać a do mojego pojazdu się nie zmieści. A może macie jakieś pomysły?. Mogłaby posłużyć u Megi na okoliczność przetrzymania suni :)[/QUOTE]

No i co sie dzieje ???

Link to comment
Share on other sites

dzieje sie tyle,ze jutro maluchy przyjeżdzają do Warszawy.

jeden do Agnieszki N
jeden do Mariolki
jeden do Tory&Faro.

mama jedzie do lecznicy na Kosirzy. w poniedziałek odbiera ją na 2 tyg Ewa na DT albo jedzie do Megii1.

a ja ledwo żyję :( i trochę mam dość:(

kupiłam dzisiaj szelki, smycz - dla mamy maluchów= 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

był...
z jednej strony twardy facet, który potrafił mnie ganiać po domu z pasem, bo w wieku 3-4 lat trzasnęłam drzwiami od kuchni oświadczając, że nie zjem obiadu ;)
a z drugiej strony znoszący co chwila nowe (znajdowane na kolei) psy do domu ;) - o co mial z resztą awantury z Babcią, co się o wszystko zawsze martwiła.

heh, niezle połaczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']był...
z jednej strony twardy facet, który potrafił mnie ganiać po domu z pasem, [B]bo w wieku 43 lat trzasnęłam drzwiami od kuchni oświadczając, że nie zjem obiadu [/B];)
a z drugiej strony znoszący co chwila nowe (znajdowane na kolei) psy do domu ;) - o co mial z resztą awantury z Babcią, co się o wszystko zawsze martwiła.

heh, niezle połaczenie ;)[/QUOTE]

Dorosłą kobitę z pasem ganiał?? Figlarz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...