Jump to content
Dogomania

DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!


Kajusza

Recommended Posts

Nie przelałam w końcu od siebie, bo jak zaczęłam płacić i zaczęło mi zżerać po 15 e. za przelew to odpuściłam. Moja mama wpłaciła kasę :-)
Doszła moja kasa na innego zadeklarowanego psa, wiec do Was też pewnie za moment dojdzie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bira']Nie przelałam w końcu od siebie, bo jak zaczęłam płacić i zaczęło mi zżerać po 15 e. za przelew to odpuściłam. Moja mama wpłaciła kasę :-)
Doszła moja kasa na innego zadeklarowanego psa, wiec do Was też pewnie za moment dojdzie :-)[/QUOTE]

Tak, jest dzisiaj wpłata 20 zł - dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

szczerze ... też jestem ciekawa ... p. Dominika miała do mnie zadzwonić, porozmawiać .... jednak od razu spotkała się z Sandą-Ardnas, dzwoniłam do niej, jednak nie odbierała (wizyta pewnie jeszcze trwała) .... wiem, że rozmawiała z fioneczką, juz teraz nie będę do niej dzwoniła ... jutro zadzwonie i porozmawiam jak przebiegła wizyta. Jednak sądząć po fotkach na fb psy była razem na spacerze, jutro ma być kolejne spotkanie - to myśle, że adopcja jest realna, bo inaczej napewno spaceru by nie było ;-) Ale jutro będę wiedziała szczegóły :-)

Link to comment
Share on other sites

póki co ... nie jest źle ;)
dziś Hunter był ciut namolny (jak to podlotek) - Donka ostrzegła go dość wymownie kilka razy ale nie ugryzła, nie próbowała zrobić krzywdy
jutro kolejne spotkanie - tym razem wybieg ... zobaczymy



Ania jutro chciałabym z Tobą porozmawiać, będziesz miała może czas do południa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']....
Ania jutro chciałabym z Tobą porozmawiać, będziesz miała może czas do południa?[/QUOTE]

trudno mi powiedzieć .... jutro kolejne podejście hydraulika do mojej kanalizy .... niby ma być ok. 9 u mnie ale wiesz jak to jest :-( Nie umiem powiedzieć o której będę miała cisze w domu żebyś nie słyszała tylko szczekania wegi :-( Jak będziesz miała chwile to dzwoń ... jak będę mogła gadac to pogadany jak nie to będę oddzwaniała w wolnej chwili

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest sądne spotkanie :-) Jak Donka nie zje Huntera (czyli psa z ktorym miałaby mieszkać) to pójdzie na tymczas na kilka dni, jak przez ten czas również nie będzie żadnych wątpliwości to Donka jedzie do Grecji :-)


Ale póki co zapraszam na kolejny bazarek, dla Donki i Gandzi, serdecznie zapraszam do zakupów, podnoszenia i reklamowania ... dziewczynom każdy grosz jest potrzebny.

[quote name='Kajusza']Zapraszam na[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228596-książki-i-cd-na-Donkę-i-Gandzie-do-29-czerwca?p=19274818#post19274818"] [COLOR=#008000][B]bazarek książkowo-płytowy[/B][/COLOR][/URL], przeznaczony na utrzymanie pitbulki Dony i astki Gandzi :-)

Na bazarku m. in.

[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c91bdefd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/411dcd40.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3182ac12.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6eefef4a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/aeb2428c.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czikusiowa']no proszę, nie ma mnie przez kilka dni a tu takie wieści : )

trzymam więc kciuki żeby się udało[/QUOTE]
dzięki Kasia :-)

[quote name='piescofajnyjest']Donusia, badz grzeczna lepiej;)))[/QUOTE]
dokładnie :-)

Link to comment
Share on other sites

Coraz lepiej dogaduje się z Hunterem (psem ludzi którzy chcą ją adoptować) .... jednak uznaliśmy że dzisiaj Donka nie pojdzie z nimi do Grecji. Oni przyjadą w sierpniu na dłużej i wtedy pójdą na jakieś konsultacje szkolneniowo/behawiorystyczne i wtedy zostanie podjęta ostateczna decyzja.

Jeżeli przez ten czas trafi się jakiś super dom to Donka pójdzie do niego, żeby nie stawiać wszystkiego na jedną kartę ... bo zawsze jest jakieś ryzyko, że jednak Donka nie pojedzie w nimi w sierpniu.

Państwo Ci mają wpłacić jakąś kwotę na hotel Donki, jak dostanę od Eli rozliczenie uzupełnie 1szą stronę.

Link to comment
Share on other sites

tak jak napisała Ania, dzisiaj Państwo wyjadą bez Doneczki ... oj dużo łez będzie bo Państwo bardzo związali się z Donusią, codzienne spacery, zabawy, przytulania
wczoraj psiaki już bawiły się razem na wybiegu bez kagańców jednak jakieś ryzyko jeszcze jest dlatego wspólna decyzja - sierpień

choć cuda się zdarzają jakoś nie daję wiary w to że teraz przed samymi wakacjami ktoś równie sensowny i odpowiedzialny będzie chciał naszą Donusię adoptować, raczej myślę że dziewczynka będzie "czekała" na sierpień ... i że uśmiechnięty ryjek i merdająca doopina powita Ich wszystkich

psiaki dogadują się dość fajnie ale to za duża odległość zeby ryzykować
w międzyczasie Hunter zostanie wykastrowany a Państwo popracują z nim, opanują do perfekcji FE w chwili kiedy wskakuje na grzbiet innego psiaka, bo Doneczka bardzo tego nie lubi i własnie o to były zgrzyty

pomimo iż wcześniej byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej adopcji, teraz wiem że zupełnie niepotrzebnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza'][B][COLOR=#40e0d0]
maj: [/COLOR][/B]= na koncie 231,14zł

[B][COLOR=#00ffff]czerwiec
[/COLOR][/B]40zł Koelka deklaracja stała (maj) wpłyneło 03.06.2012
50zł sundayrose stała (czerwiec) wpłyneło 04.06.2012
50zł pędzelopka stała i jednorazowa (20zł stała za czerwiec, 30zł jednorazowa) wpłyneło 07.06.2012
20zł kreseczka deklaracja stała (czerwiec), wpłyneło 11.06.2012
20zł Tulka (z f. niebieskiego) deklaracja jednorazowa, wpłynęło 11.06.2012
100zł atosia (z f. niebieskiego), deklaracja stała, wpłyneło 11.06.2012
20zł gryzipiórka stała (czerwiec) wpłyneło 15.06.2012
145zł bazarek misz-masz II - wpłynęło 20.06.2012
20zł bira, deklaracja stała (czerwiec) wpłyneło 19.06.2012
20zł Grazia (z f. niebieskiego), deklaracja jednorazowa, wpłynęło 21.06.2012
16zł Milka_ , deklaracja stała (10zł kwiecień i 6zł za maj), wpłyneło 22.06.2012
40zł Kajusza, deklaracja stała (maj, czerwiec), wpłynęło 22.06.2012
40zł Agnieszka z fb, deklaracja stała (maj, czerwiec), wpłyneło 25.06.2012
= na koncie 812,14zł [/QUOTE]

aktualne rozliczenie Donki :-)
mamy z czego opłacić kolejny miesiąc hoteliku :-)

na dzień dzisiejszy brakuje deklaracji od:
Milki - za maj 4zł i czerwcową
Koelki - za czerwiec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...