Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='Javena'][IMG]http://global.images10.fotosik.pl/827/19042621ee4f1f3c.jpg[/IMG]

POŁAKAŁAM SIĘ ZE SMIECHU. ONI SĄ BOSCY. :)[/QUOTE]
Javena, ja na to zdjecie dokładnie tak samo zareagowałam:):) Zwołałam familię do oglądania...nie chcieli wierzyć, ze to nie jest fotomontaż..;) Ale jak zobaczyli inne zdjęcia...uwierzyli w najprawdziwszą prawde:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']podobne do małej Fisiowej?[/QUOTE]
mała Fiska była drobniutka i zaniedbana strasznie , kiedy byliśmy pierwszy raz z nią w lecznicy ktoś myślał że to ratlerek , ktoś inny że jamnik
wyglądała tak

[IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/1figusia/figusia1.jpg[/IMG]

tamte wyglądają podobnie ale i tak lepiej od naszej , mimo parwowirozy którą przeszły

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o numer konta do wpłat na [email][email protected][/email] końca tygodnia wpłacę za styczeń i luty.pozdrawiam cieplutko
Jestem bardzo szczęśliwa patrząc na zdjęcia Samiego.Jak sobie przypominam tego przerażonego,skulonego psiaka,który całą drogę przebył nieruchomo,w jednej pozycji w klatce,a jechałyśmy z Atą bardzo długo(w jedną stronę prawie 8 godzin)to nie chce mi się wierzyć...Cuda się zdarzają i warto wierzyć w psy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Poproszę o numer konta do wpłat na [email][email protected][/email] końca tygodnia wpłacę za styczeń i luty.pozdrawiam cieplutko
Jestem bardzo szczęśliwa patrząc na zdjęcia Samiego.Jak sobie przypominam tego przerażonego,skulonego psiaka,który całą drogę przebył nieruchomo,w jednej pozycji w klatce,a jechałyśmy z Atą bardzo długo(w jedną stronę prawie 8 godzin)to nie chce mi się wierzyć...Cuda się zdarzają i warto wierzyć w psy...[/QUOTE]
wysłane ;)

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi Lilk_a.Moich rodziców piesek-dobek,no i oczywiście mój(wychowywałam się z Nim i brałam z klatki na sielance-giełda dla zwierząt) odszedł w zeszłym roku,dokładnie 29 stycznia.Pamiętam jak po Niego pojechałam jakby było to wczoraj,taki słodki szczeniaczek z wielkim brzucholem i ząbkami jak igiełki.W listopadzie zachorował,niby zapalenie płuc.Był leczony prawie 3 miesiące.Już było lepiej,myśleliśmy,że z tego wyjdzie,ale niestety przyszło pogorszenie.Odszedł też nagle,na dywanie w pokoju...
Teraz pewnie biegają razem za TM...

Link to comment
Share on other sites

i [URL="http://allegro.pl/sami-nie-owczarek-niemiecki-i2163971263.html"][B]allegro dla Samiego[/B][/URL] :) od 14 lutego można wystawiać aukcje adopcyjne :)
wyróżnić ? kosztowało by to 22 zł ale wtedy duża szansa na to że ktoś wogóle zobaczy to ogłoszenie

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

no właśnie nie wiem czy wyróżniać , bo wystawiłam też dla Szarika od Czarodziejki i niestety tamtą allegro zlikwidowało , a była wyróżniona , tak że poczekam , bo podobno zmienili regulamin allegro , ale nikt tak dokładnie nie wie czy wzięli pod uwagę aukcje adopcyjne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...