Jump to content
Dogomania

Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!


caromina

Recommended Posts

Wczoraj miałam telefon od pewnej pani, która była zainteresowana Jasią. Miała jeszcze dzwonić, jednak nie dzwoniła:( Jasia ma się dobrze, bryka i psoci. Patrząc na ten siwy pycho aż się nie chce wierzyć, że taka zabawowa jest:) Jasia miała robione w środę RTG i będzie łykała tabletki na serduszko, bo niestety trochę za duże jest:(

Link to comment
Share on other sites

trzeba duzo ogloszen by Jasie ktos wreszcie wypatrzył
czy oprócz moich ogłoszeń(post 112) Jasia ma jakies inne? prosze o skopiowanie tych linków i wstawienie na 1 strone by bez przeszukiwania wątku było widac gdzie jest ogłaszana,moze ktos zechce dorobic ogłoszen,jeśli nie to ja jeszcze dorobie.
chyba allegro dla Jasi tez juz sie konczyło,moge wystawic nowe jesli trzeba .

Link to comment
Share on other sites

Psotna Jasia pnie się do góry:)
Jasia rozbrykała się na maxa. Ma na koncie jedną rozszarpaną skarpetkę:P bawi się wszystkim piłeczki, butelki. Zmarzluch z niej straszny i nie jest raczej zadowolona z obecnej pogody. Preferuje szybkie siusiu i do domu pod kocyk:)

Link to comment
Share on other sites

był jeden telefon. kobieta była zainteresowana starszym psiakiem dla dziadka, który mieszka w Niemczech. Miała oddzwonić i do tej pory cisza. Mówiąc szczerze to mnie cieszy, ponieważ nie spodobało mi się za bardzo, że to pies dla dziadka i dodatkowo problemem byłoby kupno leków.

Link to comment
Share on other sites

Jasia dziękuje za podnoszenie jej wątku:)
Mała zmarzluchem jest strasznym. Śpi na fotelu pod kocykiem. Uwielbia się bawić, ciągle przynosi różne zabawki aby jej rzucać. Jak nie ma niczego pod ręką to dowie gdzieś pusta plastikową butelkę i się nad nią pastwi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...