Jump to content
Dogomania

Likwidacja przytuliska w Sandomierzu - DT, DS na cito! BARDZO PROSIMY O POMOC!


Luzia

Recommended Posts

Nusię znam,bo mam ją na gumtree cały czas;-)
Te od Jogi coś łapki długie mają;-)
Ludzie do mnie piszą często o maleńkie-jak najmniejsze,bliżej jamnika;częściej o sunie.I o docelowo ogromne-jak ON,a najlepiej jeszcze większe;raczej o pieski.
Najciężej znaleźć chętnych na średniaki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O.K.;-)Tak podpytuję,bo ludzie chcą na 100% małego,max.30cm w kłębie:shake:
Wyślę dziś ludziom.

[B]Potrzebny pies lub suka dorosłe lub podrostki z większych/średnich psów do super domu pod Warszawą.Warunek-[I]musi tolerować koty luźno biegające po podwórku i nie bać się koni[/I]-pies byłby non stop z kolesiem pracującym przy koniach;posesja chyba 2ha albo więcej.
Podsyłajcie na pw.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Zuzka - apropo Twojego podpisu, może pokażesz ludziom Verę? Będzie spora, w typie rottka ;)

A tak w ogóle mała Vera jest genialna - od wczoraj nauczyła się siadać, leżeć i dawać łapę![/QUOTE]
:loveu: a takie dzikusy miały być.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam rozliczenie za lampę z dogo i FB wsparcie, umieszczam tu wpłaty - które mają wyraźnie napisane "parvo, maluszki., akcja FB itp"

- 20zł – Monika G
- 40zł – Julia T.
- 100 - MAŁGORZATA K.
- 100 – grzenka
- 100 - Monika W
- 250 - AGATA G-A
- 10 - Marcin K
- 10 - Marcin K
- 50 - Jolanta Ch.
- 100 - Anna B
- 5 - Patrycja S
- 100 - MAŁGORZATA Ł-T
- 50 - Joanna S
- 100 - Katarzyna C
- 50 - Agakon
- 100 - Joanna J
- 39 - Aleksandra M
- 25 – moca35
- 20 - Izabela B
- 102zł - bazarek Ania + Milva i Ulver

[B]1371zł[/B]

lampa kosztowała:
[COLOR=darkred][B]1728zł[/B][/COLOR]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TWPHVs7ZRgI/AAAAAAAAGNM/RupSFuxwQIk/s512/img-222113649-0001.jpg[/IMG]





tak wygląda:


[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TWQ9aX7nt-I/AAAAAAAAGO0/61Oo6jop5sw/s512/P1010372.JPG[/IMG]





doszły też:

160zł – agusiazet na sterylizację
100zł – jkp

Link to comment
Share on other sites

14.30 jestem w przytulisku. Jakieś prośby co do wymiziania konkretnego psa? ;) Czy tradycyjnie każdego "pomęczyć" po trochu?

A właśnie muszę się poskarżyć na Dixie bo wczoraj zrobiła mi dziurę w rękawiczce :mad: O błotnych łapkach odbitych na mojej czarnej kurtce nie wspomnę ( ale to wspólna praca kilku piesów - wskazuje na to różna wielkość odcisków ) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A myślałam że Pixel tylko kocha rękawiczki ;)
ja może będę w piątek.
uściskaj - WSZYSTKIE. Ale się stęskniłam..

Lucyja, próbujemy Kolakowi złapać mocz, ale on nie sika jak ktoś jest w pokoju.... trzeba będzie cewnikować :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek sandomierskiej Miki.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203389-Mika-mia%C5%82-by%C4%87-dom-i-poduchy-jest-rak-z-przerzutami.-Potrzebne-wsparcie-na-operacj%C4%99?p=16419443#post16419443[/url] miała pojechać po nowe życie, a zdiagnozowano u niej raka :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Później jeszcze uzupełnie jej opis, żeby już było jak trzeba w razie gdyby ktoś chciał sunie wesprzeć finansowo.

Wrzucę ją też na naszą klasę potem, tam mniej osób co prawda zagląda no ale może też się znajdzie ktoś kto będzie chciał sunie wesprzeć.[/QUOTE]
Dziękuję.... krucho się z kasą robi :(
[quote name='Luzia']Szkoda :(
A kiedy się wybierasz? Dopiero w następny weekend zapewne?[/QUOTE]
Nie wiem... teraz chciałam jechać, bo sporo do zrobienia i akurat transport miałam samochodem, bo muszę Molly wziąć.
Kurczę...

Link to comment
Share on other sites

Dziś niestety nie udało nam się zabrać Kolaczka na spacerek żeby siku do pojemniczka złapać :(
Asia musiała jechać do lecznicy z jamnisią więc zostałam sama. Będziemy na pewno próbować jutro! Badania musowo trzeba zrobić.
Trzymajcie kciuki.
A to czemu Karina nie przyjeżdżasz? Coś się stało, czy nie wyrabiasz po prostu?

Link to comment
Share on other sites

Robię kurs groomingu i dziś miało być wolne. Akurat koleżanka wracała samochodem i mogła zabrać mnie z rzeczami i Molly, no ale były psiaki i musiałam zostać.
A nie zabiorę się autobusem, więc wszystko musiałam odwołać i poprzekładać.

Jamnisia na szczęście nie była w ciąży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...