Jump to content
Dogomania

Likwidacja przytuliska w Sandomierzu - DT, DS na cito! BARDZO PROSIMY O POMOC!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najprawdopodobniej do domu w tym tygodniu pójdzie Misio
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TPE8qDBpkQI/AAAAAAAAB7A/Ey6aixudJyw/s720/P1090367.JPG[/IMG]



na wątku maluchów zdjęcia chorych maluchów... my naprawdę nie możemy przyjmować szczeniaków :shake:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198819-Sandomierska-dru%C5%BCyna-pi%C5%82karska-czyli-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-z-ma%C5%82%C4%85-szara%C5%84cz%C4%85!?p=16087718#post16087718[/url]

Link to comment
Share on other sites

Misio dzisiaj jedzie do domu :) zawieziemy go popołudniu.
Po Monę, dzięki ogłoszeniomwykupionym przez Krook, a zrobionym przez Ladyswallow, w niedzielę przyjeżdża rodzina z Warszawy :)
Maluchy czują się lepiej. Dla kolejnego szykuje się dom.
Misię/szczotę wypatrzył ostatnio z ulicy pan, trwają rozmowy i oswajanko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Ale dobre wiadomości:multi:A Misiu idzie do domu tej wolontariuszki?[/QUOTE]
Tak :) Madzia już mu przygotowała wszystko, Miś idzie w pakiecie ze swoimi kocykiem, będzie miał tam bardzo dobrze :)
no i będzie miał osobiste koty :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kroook']No ta ja się też cieszę :) Soema, nie trzeba Wam czasem arthroscanu? Zostało mi po moim biednym Maksiu prawie całe opakowanie 60 tabletek. To na stawy, tak jak arthloflex tylko w tabletkach.[/QUOTE]
Mamy Borysa, wiekowego kaukaza mix, który w tą pogodę różnie wstaje. Ale łapkę na zawołanie wyciąga. :):)
Myślę, że by mu to pomogło, bo kończy się mu jego lek.. Którego nazwę bym musiała jutro sprawdzić :hmmmm:
dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Aaa Misiu pojechał :) znaczy zawiozłam go do nowego domu :)

Dziś też zawiozłam na kastrację Grosika, naszego pociesznego pokemonka :loveu:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TQz0XYNAYbI/AAAAAAAACFU/KM4E3i9upcU/s576/P1090586.JPG[/IMG]

w piątek pójdzie do nowego domu :)

Link to comment
Share on other sites

Grosik w nowym domu :) dziś rodzina z Warszawy przyjechała po Monę :)
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_pjiOAwZiZBw/TRUDmj7Cj7I/AAAAAAAAAH0/N5TICrNW0-8/s512/P1090171.JPG[/IMG]


niestety parwo szaleje... szukamy sponsora albo wsparcia na zakup lampy do odkażania pomieszczeń.. Muszę dowiedzieć się dokładnie jaki to koszt.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na watku maluchów, napiszę i tu... Kolejne maluchy przegrały :( (*)

[INDENT] :-( :-( :-( (*)

brak mi sił i nie tylko mnie.... wirus tak przemutował na tym miocie, że to jest jakiś koszmar :-(
jestem przerażona.... nienawidzę tego miejsca... nienawidzę tych ludzi, którzy nie szczepią psów i rozmnażają jak leci..
Nienawidzę :-(
jestem przerażona.. bo idzie wiosna. Zaczną się przerzucania na teren przytuliska.

Kochani.. ja dziś opadłam z sił, ale proszę pomóżcie podpowiedzcie.. Szukamy lampy bakteriobójczej, to koszt ponad 1000zł, sprowadzamy surowice - z Czech i Słowacji, to kolejne kilka tys. zł. Mamy ciężką sytuację... leczenia, sterylizację, szczepienia pochłonęły już ponad 18tys. zł, gdzie miasto nam daje na jedzenie i leczenie 15tys zł na rok i tyle.... :-( robi się ciężko.
Miasto chce nas .. wystawić, będziemy walczyli o środki na prywatny teren, będziemy szukali terenu, sponsorów, wsparcia wszędzie, gdzie to możliwe.
Kochamy te psiaki, robimy to za darmo z miłości dla psiaków, prowadzimy prztulisko wolontariacko i mamy dość tak podłego poczucia bezsilności.

Chcemy porządnego schroniska, przyjaznego psiakom, kotom i wolontariuszom. Chcemy schroniska w normalnym miejscu, gdzie będzie można wyjść z psem na spokojny spacer, chcemy schroniska ze sterylnymi warunkami, z bieżącą wodą i prądem, tak by w budynku woda nie zamarzła, by możliwe było zapewnieniem tym psiakom bezpieczeństwa.
[B]Proszę pomóżcie nam stworzyć miejsce, które będzie można pokazywać innym na wzór.[/B]
Pomóżcie dojść do firm i osób, które mogą nam pomóc, które coś zasponsorują, wesprą, zejdą z ceny.. nie dla nas, a dla nich...
Bezsilność jest najgorsza, w tym momencie jest mi tak źle... :-( [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']niewiele mogę powiedzieć, ale może daj informację na FB tam jest sporo osób u Was na profilu, może ktoś pomoże[/QUOTE]
Zaraz to zrobię.... muszę się wziąć w garść.. zaraz :(
jeszcze muszę być w Krakowie, wczoraj przyjechałam i mam takiego doła, że się w głowie nie mieści :(

Link to comment
Share on other sites

Matko, nie wiem jak pomóc, bardzo mi przykro:-(.Może ktos mógłby zrobić banerek informujący o naprawdę złej sytuacji u Was, bo tak naprawdę bardzo niewiele osób wchodzi na wątek.
Dajecie tak dużo z siebie i radzicie sobie fenomenalnie przy tych środkach, które otrzymujecie.Tutaj, na dogo jest trochę osób, które może mogłyby pomóc:roll: tylko trzeba by było je ściągnąć na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...