Jump to content
Dogomania

Likwidacja przytuliska w Sandomierzu - DT, DS na cito! BARDZO PROSIMY O POMOC!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Dzika_Figa']super!!! Na allegro ją ktos wypatrzył?[/QUOTE]
Pan, który ją adoptował jest klientem pani od nas. Dobrze trafiła, facet pełen zapału i chęci żeby pracować z nią. Bo ona wspaniała jest, ale nieokiełznana.
Ehh będzie mi jej kurczę brakować.

Dla suki z 10 szczeniakami, znaleźliśmy miejsce... teraz akcja szykowania miejsca i wyłapywania rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']No super, że dziewczynka trafiła we właśicwe ręce, że są tacy ludzie, którym się chce popracować z psem!
Dobrze, że jest tą rodzinę gdzie ulokować...[/QUOTE]
Ehh.. dobrze.. teraz trzeba będzie tam jeździć je karmić, trzeba wszystkie odrobaczyć, zbadać, zaszczepić potem.. domy znaleźć :mdleje:


aaa wczoraj SM.... przerzuciła nam przez siatkę psa(sukę?) nie chciało się im na kogoś od nas czekać...
Psiak wcisnął się w wielką ciepłą budę na podwórku i wyjść nie chce :(
jutro chwytak pójdzie w ruch :(
podejrzenie jest, że to suka w ciąży.

Link to comment
Share on other sites

Dla suki z 10 szczeniakami, znaleźliśmy miejsce... teraz akcja szykowania miejsca i wyłapywania rodzinki.[/QUOTE]


Super!:multi: Bardzo się cieszę! :multi:Gdzie się zatrzymają? Jakieś fotki mile widziane ... :-) rozpytuje wsród znajomych a oni wsród swoich w poszukiwaniu potencjalnych domków choć dla szczeniorów ale na razie nic :placz: ale szukam dalej ..... Może by było łatwiej gdyby choć na fotkach były do wglądu maluchy i ich dzielna mama oczywiście - jak ta biedna sunia tyle pycholów wykarmiła :shake: Trzeba koniecznie wątek osobny dla nich założyć z fotkami wtedy będzie większa szansa na znalezienie im domków :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Agakon, tak wiem o tym. Pierw jednak jest kilka innych rzeczy do zrobienia, a chętnych ludzi do pomocy, coraz mniej.[/QUOTE]


Jaka forma pomocy jest teraz potrzebna jeśli chodzi o sunie i szczeniaki ? Może mogłabym w czymś pomóc? Czy one już zostały zabrane z Huty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGAKON']Jaka forma pomocy jest teraz potrzebna jeśli chodzi o sunie i szczeniaki ? Może mogłabym w czymś pomóc? Czy one już zostały zabrane z Huty?[/QUOTE]
Trzeba odśnieżyć miejsce, gdzie będą mieszkały, i postawić prowizoryczny kojec, postawić budę. My nie wyrabiamy, bo jest nas za mało.
Nikt nie chce pomagać w zimie.
Mój numer jakby co 660 78 13 87, pomoc fizyczna bardzo potrzebna, potem jeszcze dojdzie jeżdżenie i karmienie.. i takie tam.
Wczoraj ktoś próbował udusić szczeniaki.... zatkali rury :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGAKON']Wczoraj ktoś próbował udusić szczeniaki.... zatkali rury :([/QUOTE]

Coś takiego zrobić wrr :mad: co za potwory :angryy:
Czyli sunia dalej na Hucie :-( ... Faktycznie pracy dużo .. .A gdzie mają byc zabrane? Będą w Sandomierzu?[/QUOTE]
9 szczeniaków i mam już bezpieczne.
Dwa będą łapane w nocy lub nad ranem, dobrze, że nie ma silnych mrozów... nie dało się ich nijak złapać :(
ale zostawić ich nie zostawimy.
W sumie jest 11 szczeniaków :mdleje:
są w Sandomierzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']dziewczyny - napisałam do jeden z czeskich (czy słowackich) firm produkujacych surowicę - koszt ok. 8,50 euro/sztukę - pytają ile chcemy:p[/QUOTE]
Ooo kurde. Bodyglob czy co innego?
Muszę skonsultować z resztą, kiedy Andzia będziecie zamawiać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ooo kurde. Bodyglob czy co innego?
Muszę skonsultować z resztą, kiedy Andzia będziecie zamawiać?[/QUOTE]


Bodyglob;) ja zapytałam tak sobie - nawet nie myślałam, ze mnie zrozumieją o co mi biega:):) no ale skoro odpowiedzieli to myślę, że my byśmy z 10 zamówiły - no to czekam na was:) i im odpiszę - nie znam jeszcze kosztu transportu ...no ale to juz potem będę uzgadniać jak będę wiedziała ile:)

a...ta cena to bez vatu - nie wiem ile oni mają 7 czy 22 na leki - dopytam to też

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']dziewczyny - napisałam do jeden z czeskich (czy słowackich) firm produkujacych surowicę - koszt ok. 8,50 euro/sztukę - pytają ile chcemy:p[/QUOTE]

Ja sié dorzucé plz. Jutro pomyslé ile mogé. Pewnie bédá niezle koszty przesylki.

Myslé ze ze 20 bym wziéla.Aaa, taki 1 to ile ml i na ile kg psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Ja sié dorzucé plz. Jutro pomyslé ile mogé. Pewnie bédá niezle koszty przesylki.

Myslé ze ze 20 bym wziéla.Aaa, taki 1 to ile ml i na ile kg psa?[/QUOTE]


to mam w sumie zapytać o 50 szt?

Bodyglob to jest ampułka 5ml - a to jest opis:

"
[B]content[/B]
Immunoserum contra:
Parvovirus enteritidis canis min. 512 HIT
virus febris contagiosae canis min 80 VNP
Virus parainfluensis canis min. 32 HIT
Virus hepatitidis contagiosae canis min. 64 HIT
[B]target species[/B]
Dogs.
[B]indication[/B]
Therapy and prevention of viral diseases of dogs
( such as distemper, parvovirosis, parainfluenza , infectious laryngotracheitis and hepatitis ).
[B]contra-indications[/B]
None.
[B]dosage[/B]
Puppy less than 7 weeks of age: 1 ml
Dogs to the weight 5 kg: 2,5 ml
Dogs to the weight 10 kg: 5 ml
Dogs up to weight 10 kg: 10 ml
During acute phase of diseases repeated administration of appliance during 24 or 48 hours is recommended. The dose is identical with registered dose.
[B]route of administration[/B]
Intramuscularly, if the dose is more than 5ml , apply the product into two places.
It is possible to apply the product by intravenous method in acute phase of diseases.
[B]remark[/B]
Protective and therapeutic effect gets on within 24 hours and lasts 14-21 days after application.
[B]undiserable effects[/B]
None known.
[B]withdrawal period[/B]
The product is not intended for food producing animals .
[B]size of package[/B]
5 ml.
"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Taaa... ale co z nimi będzie to ja nie wiem.[/QUOTE]

Pytam znajomych, oni swoich ale na razie żadnego potencjalnego domku :-( Ale może teraz jak już ich można obfocić to prędzej ... Oby tylko udało się wyłapać wam całą tą gromadkę - co za uparciuch z tego co się złapać nie dał :cool3: Pieski na zdjęciu wyglądają całkiem całkiem chyba nie są zbytnio zabiedzone i wychudzone Jak ta sunia musiała być im oddana wykarmić tyle pycholków... W jakim ona jest stanie?

Link to comment
Share on other sites

Wczoaj karmiłam psiaki.... idę do chłopaków z podwórka, a zza budy coś się na mnie gapi...
Myślałam, że mam zwidy, ale Toto wyglądnęło na mnie z drugiej strony.
Ehhh... jakiś sku****n przerzucił nam przez siatkę psa.
Jak pożyczę aparat to pstryknę mu foty, uroczy jest dolne zęby mu wystają :grins: ładny, długowłosy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...