Jump to content
Dogomania

Likwidacja przytuliska w Sandomierzu - DT, DS na cito! BARDZO PROSIMY O POMOC!


Luzia

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Mogę przelać 100 zł na tą lampę bakteriobójczą! Niewiele, ale może i inni coś dorzucą!!![/QUOTE]
Aga.... nie wiem jak Ci dziękować! Właśnie spisuję listę mailingową.. założymy wydarzenie na FB..
Bardzo dziękuję.. się popłaczę chyba :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='grzenka']Ja też przeleję 100 zł na ten cel co Agusia, podaj konto na pw.[/QUOTE]

[quote name='chita']Soema nie becz, musisz dzialac a nikt nie robi tego lepiej:razz:
przelewy kierowac z dopiskiem na lampe? zara ide offowac:razz:[/QUOTE]
Tak, bardzo dziękuję! Konto jest w pierwszym poście.
To inwestycja na długie lata, nawet jak już będziemy mieli schronisko to się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Tak mam, i baner zresztą też, tylko nie wiem dlaczego baner nie jest podlinkowany:shake:[/QUOTE]
Wejdź w edycję sygnatury kliknij na baner, u góry jest taki globus z kopniętą "8".. tam się wstawia link do wątku i jest podlinkowany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wejdź w edycję sygnatury kliknij na baner, u góry jest taki globus z kopniętą "8".. tam się wstawia link do wątku i jest podlinkowany[/QUOTE]
Dzieki, ale niestety wstawia mi się wtedy sam link do wątku a banerek nadal nie odsyła do niego.Ciężka sprawa;)

Link to comment
Share on other sites

Tak Kochane jesteśmy OPP i możemy zbierać 1% w tym roku. Bardzo, bardzo Wam dziękuję! I naprawdę zapraszamy teraz czy kiedyś do nas.
Nie chcemy kolejnej mordowni w świętokrzyskim. A jedno schronisko (jeśli pozostanie w Dyminach) to za mało. Ten teren, który mamy jest nie do przyjęcia.. władza.. lubi nas zwodzić.

Link to comment
Share on other sites

Mogę Ci podpowiedzieć jak szukać 1%. Otóż warto odwiedzić biura rachunkowe, pogadać tam z ludźmi i poprosić o wpisywanie 1 % na Was. Wiem z doświadczenia, że wielu osobom jest obojętne na co idzie ten 1% i jeżeli rozliczający PIT-y się zapytają tych osób czy mogą je przeznaczyć na zwierzaki, to może Wam coś się dostanie. Warto prosić o to też każdą znajomą księgową, bo rozliczają wiele PIT-ów. Co do szukania sponsorów - niestety trzeba chodzić z pismem przewodnim w ręku do każdego zakładu pracy. Trochę się da tak uzbierać, trzeba na to czasu sporo poświęcić. Może też pomóc strona internetowa ze sponsorami, tak jak ma schroniska w Mielcu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam świadomość ile to pracy.. będziemy uderzać wszędzie. Mam kilka pomysłów, ale już się po ostatnich wydarzeniach nauczyłam, że różni ludzie i fundacje czytają forum i potrafią wcześniej uderzyć do danej firmy.. A mam 100% pewność, że gdybym nie napisała o tej firmie na dogo, to by nikt się o niej nie dowiedział.
Dziękuję za arthroscan!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kroook']Nie ma za co :) Oby się przydał. Mój psiak dostawał to wszystko co było w woreczku na problemy z chodzeniem, zwyrodnieniowe i neurologiczne.[/QUOTE]
Ostatnio bawiłam się z naszym mixiem kaukaza - Borysem. Nawet troszkę biegał... rozbawił się, wepchał na mnie, złapałam go za łapę, bo się zaczepił i mnie capnął w ramię bo zabolało go. Ale to ostrzegawcze było. Później się zawstydził bardzo.. ale w końcu podszedł i dał mi łapę :)
taka pogoda to dla nich coś strasznego.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GuniaP']A może kalendarzyki z 1% ? Poszukajcie jakiejs drukarni, oni takie kalendarzyki mogą wydrukować przy okazji, na marginesie mniejszych publikacji, bo i tak to idzie na straty.[/QUOTE]
Drukują się wizytówki z 1%... pracujemy nad broszurą o nas i podziękowaniami. Chcemy nawiązać współpracę z lokalnymi mediami na stałe, ciężko idzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...