Jump to content
Dogomania

Kraków szczeniaki jamniczki! Zielona ['], Czerwona ma dom, a Tola zostaje u nas!


kiwi

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narazie mi nic nie potrzebne w sumie, ksera je dzisiaj zabiera, one bardzo grzeczne prawie caly czas spia, widaje mi sie ze nie maja jeszcze 6 tygodni...
trzeba je jeszcze odrobaczyc, zaszczepic i wysylac do nowergo domu
zastanawiam sie czy nei zrobic tak jak MonikaP z boksia..
czy nie wziac zaliczki na poczet sterylki - jak sterylka zostanie wykonana to oddamy pieniazki
w koncu to same dziewczynki...

Link to comment
Share on other sites

ulubione zajecie białaski:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4075749_demon_922.jpg[/IMG]

szkielecik
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4075751_demon_920.jpg[/IMG]

tak maluchy spia ;)
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy12/1210/174380/previews/4075750_demon_924.jpg[/IMG]

one caly czas spia, pogonia 5 minut, pojedza i znow spia ;)

Link to comment
Share on other sites

dam im druga porcje one maja nozki jak zabie udka
łaziukuja łazikuja i cos marudza, jesc nie chca, pic nie chca jak wsadze do koszyka to wychodza i robia fikołki ;)
i ciagle robia kupy, ale za to jakie ładne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']zastanawiam sie czy nei zrobic tak jak MonikaP z boksia..
czy nie wziac zaliczki na poczet sterylki - jak sterylka zostanie wykonana to oddamy pieniazki
w koncu to same dziewczynki...[/quote]

Tak zrób Kiwi.

Link to comment
Share on other sites

To daj na tyle blisko, by pojechac sprawdzić gfdy bedą mieć odpowiedni wiek, albo by to któraś z dogomaniaczek zrobiła która ma podobne zdanie jak my...
[B]Podaję wpłaty które dziś przyszły: [/B]
[B]Marek Piotr Rubnikowicz 100[/B]
[B]Beata M. (pewnie Bea1:lol: ) 50[/B]
[B]tanitka 100[/B]
[B]Irma 100 [/B]
:lol: Bardzo dziekują jamnisie. :loveu: :loveu: :loveu: Kiwi jak Ci kaskę przekazać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']To daj na tyle blisko, by pojechac sprawdzić gfdy bedą mieć odpowiedni wiek, albo by to któraś z dogomaniaczek zrobiła która ma podobne zdanie jak my...
[B]Podaję wpłaty które dziś przyszły: [/B]
[B]Marek Piotr Rubnikowicz 100[/B]
[B]M Beata (pewnie Bea1:lol: ) 50[/B]
[B]Tanitka 100[/B]
[B]Irma 100 [/B]
:lol: Bardzo dziekują jamnisie. :loveu: :loveu: :loveu: Kiwi jak Ci kaskę przekazać?[/quote]
o rany ale duzo!!!
Kochani, dziekujemy!
ja juz pieniedzy nie potrzebuje Ksera teraz bedzie miala wydatki na maluchy, odrobaczenie,szczepienia, witaminy, i miejmy nadzieje ze sie nie przyplata nic wiecej

Link to comment
Share on other sites

Kiwi, ale przecież smycze i obroże kupowałas tylko juz nie wiem któremu jamnikowi czy tym czy Dzidzi po zmarłej, a wczoraj nic nie płaciłas u weta? a leki, a karma? no przyznaj się, ile wydałaś...a resztę oczywiście ksera weźmie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

wydalam tylko 10 zlotych na piersi z kurczaka i 5 zlotych na obrozke dla dzidzi bo tereska ktora ja wiozla miala jakas smyczke, ale to niewelkie kwoty
wczoraj dr Grzegorz nic nie kazal placic, powiedziel ze to jak przyjde jutro to sie rozliczymy wiec nie wiem ile mam zaplacic, ale pewnie tez niewiele, jeszcze je wezme dzisiaj do niego, zeby poogladal i nie wiem czy nie trzeba powtorzyc dawki leku,ktory dostaly wczoraj, zapytam tez ile witamin im dawac, i musze isc po wynik obdukcji
szczerze mowiac chcialabym cos juz zaplacic bo bylam u niego 4 razy w ciagu 2 dni, dawal psom leki, i dwie odbukcje sporzadzil i glupio tak za darmo...

to bedew iedziec pozniej czy cos wydalam, lece po serek biały dla maluchow :)

Link to comment
Share on other sites

musze poznac tych ludzi zanim im damy jamniki....
wsuwaly serek homo az im sie uszy trzesly
teraz sa cale utytlane w serku :lol:
zielona wyglada juz najlepiej, czerwona probuje ja dogonic i tak duzo je ze mam wrazenie ze jej brzuszek peknie
biala nadal najchudsza ale juz ogolnie lepiej, je najmniej ale ona juz ma szanse zostac malutka, łobuzica wyskakuje z koszyka, robi fikołki i musze ja usypiac na kolanach bo inazcej budzi reszte towarzystwa ;)
siedzi mi teraz na kolanach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...