Jump to content
Dogomania

Kapsel & Jenny


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Alu, pampersik i poczekać spokojnie na działanie antybiotyku....nic na siłę. Ja to swoją błagałam zeby robiła w domu a ona stała i stała w przedpokoju...więc wychodziłyśmy...[/QUOTE]

Dzisiaj troszkę lepiej, juz nie stoi tak uparcie ... tylko ma takie smutne oczy, że patrzeć nie mogę :-(:-(:-(

[quote name='wisień']Hektor trzyma kciuki za Kapselka![/QUOTE]

[quote name='_Goldenek2']Alusiu. zdrówka dla Kapselka życzę.[/QUOTE]

[quote name='hecia13']Trzymamy wszystkie kciuki i łapki!!!![/QUOTE]

Kapselek dziękuje za trzymanie kciuków i łapeczek. We wtorek kolejna wizyta.:roll:

Link to comment
Share on other sites

My również sią dołaczamy:) I życzymy mu jak najmniej bólu i jak najszybszego powrotu do zdrowia!!! A Tobie ALu cirpliwości, wytrzymałości i spokoju ! Zobaczysz będzie dobrze:) Ze mną trzymają jeszcze 3 menów i dwa suczydła:)

Link to comment
Share on other sites

I mi się tu nie czepiaj ;) oczków Gero, bo one chyba mówiły, że mu pomagam!? i że dzięki mnie mu jakoś lepiej...
[U]Więc Kapsel też Ci dziękuje, że mu pomagasz szybko wrócić do formy[/U]
Mizianko dla Kapsla:loveu: i pisz szybko, jak tam jutrzejsza wizyta u weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']będzie dobrze :kciuki:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='jostel5']Zdrowiej,Kapsel!:)[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Maruda666']Cała moja kocia ekipa wraz ze mną mocne kciuki za Kapselka trzymamy:kciuki:
Bidulek :shake:, to musi bardzo boleć taki wypadnięty dysk:-([/QUOTE]

:loveu:
[quote name='Nutusia']Kapslik, trzymaj się, chłopie! Wiosna idzie - musi być lepiej![/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Yana']Alu, mocno zaciskam kciuki za Kapselka, żeby szybko do zdrowia wrócił ![/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Roksia']My również sią dołaczamy:) I życzymy mu jak najmniej bólu i jak najszybszego powrotu do zdrowia!!! A Tobie ALu cirpliwości, wytrzymałości i spokoju ! Zobaczysz będzie dobrze:) Ze mną trzymają jeszcze 3 menów i dwa suczydła:)[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Jagoda1']My też trzymamy mocno, mocno....[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='marta0731']I mi się tu nie czepiaj ;) oczków Gero, bo one chyba mówiły, że mu pomagam!? i że dzięki mnie mu jakoś lepiej...
[U]Więc Kapsel też Ci dziękuje, że mu pomagasz szybko wrócić do formy[/U]
Mizianko dla Kapsla:loveu: i pisz szybko, jak tam jutrzejsza wizyta u weta[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Kaaasia']Kciuki zaciśnięte za zdróweczko Kapselka[/QUOTE]

:loveu:


[B]Kapselek dziękuje wszystkim swoim Kochanym Cioteczkom,[/B] :modla::modla::modla: że tak martwią się o niego. Otóż składam raport co do stanu zdrowia Kapselkowego. Otóż:

Dysk praktycznie wrócił na swoje miejsce, ale przez to że Kapselek jest niegrzeczny i wskakuje na sofy i łazi po schodkach, bawi się zabawką (tak było przedwczoraj, nagle się bardzo ożywił) zwyrodnienie kręgosłupa mu się odezwało w górnym odcinku kręgosłupa. Tam gdzie ma tzw "największe czopy" opuchło mu to i go boli, więc znów zaczynamy prawie że od początku. Dostał zastrzyk i tabletki na trzy dni mydocalm i meloxidyl i przemeblowaliśmy chałupę. Wszyskie jakie miałam chodniczki, dywaniczki, przenieśliśmy na dół, odgrodzilismy schody, mój mąż zrobił sobie i Kapslowi spanie na podłodze, ale...... ze mnie tez nie było obok, to tak dyszał w nocy ze stresu, że od dziś śpimy z TZ razem na podłodze. Już materace uszykowane w samochodzie i będziemy walczyć o powrót Kapselka do stanu używalności.

Zapytałam się wetki prosto z mostu, czy Kapsel umiera....:oops::oops::oops: a ona mi na to, że jak ktoś z taaaakimi radosnymi oczami może umierać??? :mdrmed::mdrmed::mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Bardzo mile wspominam spanie z Karenią na podłodze.;)

Trzymam kciuki za Kapselka:loveu:[/QUOTE]
Juz kiedys tez z nim spałam, więc nie będzie źle, materace grube więc nic mi sie nie odciśnie, a i Kapsel jakby sie skulnął, to tez nie poobija się mocno :razz:

[quote name='Nutusia']Że wetka nie umarła (ze śmiechu) jak to Twoje pytanie usłyszała, to ja SIĘ DZIWIĘ!!!! :)[/QUOTE]

taaaaaa mi do śmiechu nie było..... tak na poważnie, to naprawdę chciałam wiedzieć, nie chciałam być w nieświadomości, tak jak z Jenusią było i pozostać w szoku że tak nagle umarła, w ciągu trzech dni, gdzie w ostatnim dniu usłyszałam, że jest lepiej, a za dwie godziny jej nie było :shake::-(:-(:-(

[quote name='_Goldenek2']Wiesz Alinko .... jesteś cool ;)[/QUOTE]

Wiem Goldenku :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jest lepiej, powiedziałabym, że jest coraz gorzej :-(:-(:-( Tylne nóżki ma coraz bardziej słabsze, traci coraz częściej równowagę, obija się o meble, dyszy w nocy :shake: aż nie mogę uwierzyć, że tak to szybko poszło. Jutro kolejna wizyta ..... leży i tak patrzy i patrzy :-(:-(:-( .....................

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym pomóc temu bidusiowi.. ale nie wiem czy dam radę, pomóżcie chociaż podnosić
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/225352-Bokserek-Baster-chory-na-mocznicę-prosi-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/225352-Bokserek-Baster-chory-na-mocznicę-prosi-o-pomoc[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...