Jump to content
Dogomania

Oddany skrajnie ZAGŁODZONY, dziś ponad 30 kg NADWAGI. Kuba umiera.....ZA TM (*)


Pianka

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Dziękujemy za zaproszenie.Gdyby to była tarczyca,a więc Eutyrox to moglibyśmy pomóc,a tak możmy tylko trzymać kciuki i zaglądać.
E/W

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']24 września przelałam 30 zł.[/QUOTE]
no i o co chodzi? przeciez wpisywałam cie w rozliczenie, jak nie ma czasu sie śledzic watek to wszystko jest na 1 stronie :)
a tamto to tylko lista deklaracji. deklaracje a rozliczenie to co innego



wpłaty
1190 zł- sava
10 zł- AnnaA
60 zł- kmurdz



i przypominam o deklaracjach, bez nich Kuba nigdzie nie pojedzie
w schronisku leczenie i odchudzenie takiego psa jest niemożliwe

Link to comment
Share on other sites

Takie normalne cegiełki moze tylko fundacja.
osoba prywatna moze cos sprzedawać np. pocztówki czy coś.

Tylko, ze jak sie robi to nonstop to jest to uznawane jako działalność gospodarcza.
jak ktos ma ochote niech robi, ja sprzedaje pocztówki od czasu do czasu dla innego psa, nic innego wiecjej nie będę sprzedawać zeby sie nikt nie przyczepił że prowadzę jakąś działalność.

a inna sprawa na jak długo to wystarczy?

on bez pelnych deklaracji nie pojedzie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ech Kubusiu , co z tobą będzie :( Przypomnij się . Kuba znowu musiał zmienić lokum , przybyło psów w izolatce a co za tym idzie przybyło misek z jedzeniem . I tak jest z innymi psami ale z 3- ma . Żeby w schronisku na głowie stawać Kuba i tak będzie miał ciągły dostęp do jedzenia :( .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Takie normalne cegiełki moze tylko fundacja.
osoba prywatna moze cos sprzedawać np. pocztówki czy coś.

Tylko, ze jak sie robi to nonstop to jest to uznawane jako działalność gospodarcza.
jak ktos ma ochote niech robi, ja sprzedaje pocztówki od czasu do czasu dla innego psa, nic innego wiecjej nie będę sprzedawać zeby sie nikt nie przyczepił że prowadzę jakąś działalność.

a inna sprawa na jak długo to wystarczy?

on bez pelnych deklaracji nie pojedzie:shake:[/QUOTE]

No ale można by np. dyplomiki z podziękowaniem. Czy coś.

Link to comment
Share on other sites

Pianka, a może Kubuś mógłby jechać do Przebieczan? Psiaki mają tam super warunki i gdzieś mi się obiło o uszy, że jest wolne miejsce. Na moje oko Kubuś jest mniej więcej wielkości Bakusia, a za niego panie liczą 300zł miesięcznie, więc byłoby taniej. No i bliżej, bo pod Krakowem. Może warto tam zadzwonić? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wstrzymajcie się na razie z wpłatami. W naszym schronisku pewna Pani z niemiec zamówiła mieszańca dogowatego. Bardzo chciała pomóc jakiemuś najbiedniejszemu psiakowi. Między innymi usłyszała o Kubusiu . Bardzo jej się Kubuś spodobał , postanowiła dać mu dom, zrobić badania we własnym zakresie i odchudzić go . Oczywiście będzie z panią kontakt , dom będzie sprawdzony , ( schronisko ma osobę która nam sprawdzi domy ) . Będą zdjęcia i informacje co u Kubusia również , Pani ma co jakiś czas się odzywać , kontakt ze schroniskiem więc będzie .
Kuba będzie mieszkał w domu z ogrodem , i 2 kolegami :) Myślę że to jest dla Kubulka ogromna szansa.
Pani stwierdziła że powtórzy mu badania na tarczyce , bo te w ludzkich laboratoriach są niemiarodajne. Kuba by jechał za 2 tygodnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']to dobre wiesci !!

wiesz moze do jakiego miasta pojedzie ?[/QUOTE]

Nie , ale mogę się dowiedzieć , ja ostatnio tylko z doskoku bywam w schronisku , bo moje maleństwo ( ten model od psów ) ma początek zapalenia płuc :-( . Tak że ja do szczegółów nie mam teraz głowy . :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...