Jump to content
Dogomania

Oddany skrajnie ZAGŁODZONY, dziś ponad 30 kg NADWAGI. Kuba umiera.....ZA TM (*)


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]Kuba jest w stanie krytycznym, dzis już nie wstał [/B][/COLOR]:-(
Istnieje jeszcze jedna opcja pomocy, która jest sprowadzenie leku o nazwie [COLOR=Red][B]INTERFERON[/B][B]. Lek ten kosztuje 500 zł[/B][/COLOR]. Nie da pewnosci co do wyzdrowienia, ale daje 50% szans. Jeśli tego leku nie dostanie jutro odejdzie...
Mam nadzieje, ze nikt nie jest zły, że bez konsultacji, bo to wasze pieniądze ale decyzja musiała być podejmowana natychmiast. Zamówiliśmy lek, jutro będzie, Kuba dostanie pierwszą dawke.
Trzymajcie kciuki:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Znam ten lek. Wiem, że jest bardzo skuteczny.
Tylko nie wiem czy w stanach tak krytycznych :(
Przepraszam za czarnowidztwo.
Jestem całym sercem z Kubusiem, ale taka jest prawda.
W dalszym ciągu mocno trzymam kciuki i czekam na informacje o stanie Kubulka.[/QUOTE]

Tak masz racje i nie masz za co przepraszać , to po prostu jedyna rzecz jakiej można jeszcze spróbować . Załatwialiśmy go ,,na wariata,, tzn. najszybciej jak się da bez żadnej gwarancji że zadziała w tym akurat przypadku i na krechę . Jeszcze dziś powinien dotrzeć , i jeśli jeszcze będzie weterynarz ( dziś ma do 21 kastrować ) odrazu będzie podany .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][COLOR=Red][B]Kuba jest w stanie krytycznym, dzis już nie wstał [/B][/COLOR]:-(
Istnieje jeszcze jedna opcja pomocy, która jest sprowadzenie leku o nazwie [COLOR=Red][B]INTERFERON[/B][B]. Lek ten kosztuje 500 zł[/B][/COLOR]. Nie da pewnosci co do wyzdrowienia, ale daje 50% szans. Jeśli tego leku nie dostanie jutro odejdzie...
Mam nadzieje, ze nikt nie jest zły, że bez konsultacji, bo to wasze pieniądze ale decyzja musiała być podejmowana natychmiast. Zamówiliśmy lek, jutro będzie, Kuba dostanie pierwszą dawke.
Trzymajcie kciuki:-([/QUOTE]

Dobra decyzja, na pewno nikt tu się by jej nie sprzeciwil.
Trzymaj sie Kubeczku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Dziewczyny, dobrze, że zadziałałyście szybko z tym lekiem.
Miejmy nadzieję, że lek zadziała i Kubunia wyzdrowieje.

Czy wiadomo jaka jest przyczyna takiego stanu zdrowia Kubuni ?

Trzymam kciuki.[/QUOTE]

Przyczyną jest jakiś zmutowany wirus nosówki, zmutowany dlatego że atakuje psy szczepione na nią . Według weterynmarza co kilka lat wirus mutuje na zasadzie np. świńskiej grypy . Od pięciu lat nie mieliśmy w schronisku nawet jednego psa podejrzanego o nosówę , teraz już 2 są za TM. :( Zakupiliśmy testy na nosówkę , Kubuś ma mieć zrobione , zobaczymy co wyjdzie , weterynarz mówi że jeśli to jakiś zmutowany szczep , to w testach może nie wyjść że to nosówka. Kubuś jest 4 psem chorym na nią . :( Jedynym lekiem który może tu coś pomóc jest wlaśnie interferon. Wiemy już że antybiotyki nie dzialają nawet te najśilniejsze . Leczenie 1 psa polskim interferonem to koszt 500 zł . Zagraniczne są tańsze To lek ludzki stosowany u chorych na AIDS , wirusowe zapalenie wątroby i raka , silnie antywirusowy. Jesteśmy załamani :( , bo nie stać schroniska na zakup interferonu dla wszystkich chorych psów . Już sam komplet testów kosztował 400 zł .

Link to comment
Share on other sites

Jadę do schroniska wieczorem napisze co z Kubusiem , w schronisku wszystkie psy , które mają choć kilka dni więcej od poprzedniego szczepienia na nosówkę są doszczepiane. Czy to pomoże ? nie wiadomo, ale robi się wszystko żeby nie było kolejnych chorych psów . :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Kaa, dziękuję za informację.
Miejmy nadzieję, że Kubunia przetrzyma atak choroby.
Wszyscy jesteśmy myślami z Kubunią.
Jeśli trzeba będzie forsy na jego leczenie, to piszcie - będziemy zbierać kasę.[/QUOTE]

Kaa, moze wpisac to na watku Rudy Sl? Zaczac zbierac pieniadze? Bo przeciez to moze dotknać wszystkich psiaków w schronie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']
Jeśli trzeba będzie forsy na jego leczenie, to piszcie - będziemy zbierać kasę.[/QUOTE]
dziękujemy, Kubuś ma jeszcze pieniążki i to dość troche.
Niestety gorzej jest z innymi psami, które tych pieniedzy nie mają:-(

Na razie jeszcze nie robiłam przelewu za lek, bo czekamy na info ile dokładnie mam przelać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...