Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Swietnie! Totalnie w moim stylu i przecierki widzę? Też mam meble z BRW. Dopóki miałam źle ustawione meble to też je tachałam z kąta w kąt, ale teraz stoją w miarę dobrze i jest ok. Mam bardzo mały pokój więc nie zbyt mogę wymyślać.

Link to comment
Share on other sites

A to trzeba zapytać pracodawcę. Jak na razie to piątek był pracowity bo po tym malowaniu wszędzie syf w domu i to gdzie się tylko nie spojrzało. A, że tego dnia przyjeżdżał mój brat to trzeba to było ogarnąć czym prędzej. Sobota to już pod znakiem przygotowań bo wieczorem była impreza z okazji oblewania nowego auta (my to sobie zawsze znajdziemy jakąś okazję na co miesięczną imprezę grunt by się raz w miesiącu spotkać i w miłym towarzystwie spędzić czas). A rozrzut wiekowy ogromny najmłodsze to oczywiści małe ziółko a najstarszy to nasz kolega który ma córkę w moimi wieku i już jest dziadkiem:cool3:. I ja się pytam gdzie ten konflikt pokoleń ja go nie widzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']A to trzeba zapytać pracodawcę. Jak na razie to piątek był pracowity bo po tym malowaniu wszędzie syf w domu i to gdzie się tylko nie spojrzało... [/QUOTE]

Ja tam jestem zadowolony, robota wre..., Mośki cicho się zachowują i grzeczne są, normalnie cud miód i orzeszki.

[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/studio/001.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/studio/002.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/studio/003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze wciśnie się na kolana i nawet jak się ją zwali to wraca z szybkością bumerangu:diabloti:

A propos Mosków od kiedy jestem w domu one są nad wyraz grzeczne (ja się nimi jakoś więcej nie zajmuje). I teraz wiadomo kto w stadzie rządzi:evil_lol:. Tomkowi właziły na głowę przez cały dzień tylko dzwonił do mnie, że je zaraz utopi bo ma ich dość

Link to comment
Share on other sites

Ale jak sobie Tomek wziął Jogiego na rozmowę to chłopak ze strachu zesikał się pod siebie. To znaczy rozmowę spojrzał mu prosto w oczy i zaczął mówić co mu się nie podoba i Jogi w tym momencie psssiiiiii. Mogła to być też celowa zagrywka ze strony Jogiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Ale jak sobie Tomek wziął Jogiego na rozmowę to chłopak ze strachu zesikał się pod siebie. To znaczy rozmowę spojrzał mu prosto w oczy i zaczął mówić co mu się nie podoba i Jogi w tym momencie psssiiiiii. Mogła to być też celowa zagrywka ze strony Jogiego[/QUOTE]
Dziwna reakcja psa ale Baski w ogóle są inne. Mania u mnie pasjami ogryza ramę od łóżka więc ją odganiam albo rzucam jakąś zabawkę dla odwrócenia uwagi ale raz mnie wkurzyła bo latała do tej ramy jak jojo i za czwartym razem dostała klapsa... i co z robiła? opuściła ogon, spojrzała na mnie i gryzła ramę dalej. Później jak krzyczałam na nią już z daleka widząc jak koruje łóżko to wiedząc ,ze źle robi opuszczała tylko ogonek...i gryzła dalej :angryy:.Teraz ją zabieram do łóżka i tarmoszę aż się zmęczy jak się tak wybawi to ucieka gryźć kostkę w posłanku lub Mańka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...