Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

Znam fajne ćwiczenia na kręgosłup i nie tylko-jak się jest systematycznym to o bólu pleców można zapomnieć.Robiłam te ćwiczenia regularnie miesiąc i energii miałam tyle co rozbrykany niesforny dzieciak.Teraz miałam przerwę ok 2 mies i bóle mi wróciły (chociaż są połowę mniejsze)i energia spadła więc wracam do cyklu ładowania moich życiowych akumulatorów.Zielona potwierdziła ,że ćwiczenia działają więc jakbyś była zainteresowana daj znać

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tylko kuriozum sytuacji jest takie, że już nie pamiętam kiedy mnie bolał kregosłup. Cierpię gdyż chodzić nie mogę, padło mi na nogi, najgorsze są przewroty pogodowe (ostatnie dwa tygodnie przynajmniej u nsa były bardzo zmienne pogodowo deszcz, słońce, wiatr, mrozy itp) wtedy pokonanie paru schodów jest mega wyczynem sportowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Klejnoty jednak najlepsze.Od razu widać kto tam leży ;).[/QUOTE]
Ale ona jakieś takie pogniecione/przygniecione...

[quote name='Cienka']Tylko kuriozum sytuacji jest takie, że już nie pamiętam kiedy mnie bolał kregosłup. Cierpię gdyż chodzić nie mogę, padło mi na nogi, najgorsze są przewroty pogodowe (ostatnie dwa tygodnie przynajmniej u nsa były bardzo zmienne pogodowo deszcz, słońce, wiatr, mrozy itp) wtedy pokonanie paru schodów jest mega wyczynem sportowym.[/QUOTE]
Niedobrze...
A o tych ćwiczeniach zielonej to ja tez słyszałam. Nawet zielona mi obiecała przysłać je mailem. Musze się przypomnieć:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale ona jakieś takie pogniecione/przygniecione...


Niedobrze...
A o tych ćwiczeniach zielonej to ja tez słyszałam. Nawet zielona mi obiecała przysłać je mailem. Musze się przypomnieć:)

pzdr.[/QUOTE]
Ma je ode mnie:evil_lol:To ćwiczenia Tybetańskich Mnichów na przywrócenie krążenia czakr.Efekt jest już odczuwalny po 3 dniach.Ja zaczynajac 2 tydz ćwiczeń prawie nie mogłam spac taka miałam energie a jestem niskociśnieniowcem i zawsze chodziłam nieprzytomna na rzęsach i zasypiałam z kurami regularnie od szkoły średniej.Co tu dużo pisać poprawiaja wiele innych rzeczy myslę ,że nogi Cienkiej tez bo pewnie chodzi o zaburzenia krążenia stad bóle i taki ogólny niedowład- czakra podstawy szwankuje.To są ćwiczenia na wszystkie 7 czakr więc i na to pomogą.Bardzo polecam bo naprawdę działa.Cały organizm sie też oczyszcza z toksyn więc co poniektórzy maja rozwolnienie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam miałam wczoraj pokazać nasze nowe auto, ale mieliśmy gości więc nieładnie było siedzieć na DM.
A oto nasze autko Golf combi 4 special edition, 1.9 TDI, 110 koni.
Stoi u nas od zeszłej soboty (a właściwie u sąsiadów bo mają ogrodzenie i bramę) gdyż by zaoszczędzić nie przyjechał na tymczasówkach z Niemiec tylko na normalnych blachach. W niedziele blachy wróciły do Niemiec celem wyrejestrowania a we wtorek już bez naklejek wróciły do nas. Nie wiem jak [B]tomecki[/B] to zrobił ale od wtorku do piątku załatwił wszystko (cło, podatek, rejestracje i ubezpieczenie). Tak więc od wczoraj auto stoi pod naszym domkiem i można wrócić do normalności:evil_lol:.
Wcześniej nie chciałam pokazywać auta gdyż stało bez blach i nie chcieliśmy zapeszyć, by wielka radość nie okazała się wielkim nieszczęściem w postaci kradzieży.

A teraz patrzcie i podziwiajcie :cool3:

[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4026/autoka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bilans strat znacie (przesunięte wakacje, brak perspektyw tegorocznych na kominek, kanapę czy krzesła).
Co do naszego starego auta to też nadal jesteśmy w jego posiadaniu ale auto wozi się po Olsztynie. Nie za każdym razem odpala i barciak myśli kombinuje co mu dolega. Puki nie wymyśli nie chce sprzedawać, gdyż nikt z nas nie szuka kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']to kiedy opijamy ??[/QUOTE]

No musimy koniecznie myśle, że jak wyśle 15 tomeckiego na targi do Łodzi to mam chatę wolną włącznie z weekendem. Wcześniej może być problem gdyż ja maluje mój dom na biało a tomecki szykuje się do targów.

[quote name='lourdnes']No to fanfary :) wreszcie jest czterokółek -to teraz czekam na odwiedzinki;)[/QUOTE]

Na koniec wakacji jesteśmy na pewno bo wał trzeba zrobić i widzimy się w Dobrym Mieście.

Link to comment
Share on other sites

golf tak wypadło nie mieliśmy jakiegoś parcia na konkretny model. Z fabią był taki problem, że całej książki serwisowej nie było i w ogóle dziwne historie(byliśmy bardziej jak pewni że ma cofany przebieg). A ten golf to miał przed nami jednego właściciela jest cała książka i realny przebieg na liczniku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ma je ode mnie:evil_lol:To ćwiczenia Tybetańskich Mnichów na przywrócenie krążenia czakr.Efekt jest już odczuwalny po 3 dniach.Ja zaczynajac 2 tydz ćwiczeń prawie nie mogłam spac taka miałam energie a jestem niskociśnieniowcem i zawsze chodziłam nieprzytomna na rzęsach i zasypiałam z kurami regularnie od szkoły średniej.Co tu dużo pisać poprawiaja wiele innych rzeczy myslę ,że nogi Cienkiej tez bo pewnie chodzi o zaburzenia krążenia stad bóle i taki ogólny niedowład- czakra podstawy szwankuje.To są ćwiczenia na wszystkie 7 czakr więc i na to pomogą.Bardzo polecam bo naprawdę działa.Cały organizm sie też oczyszcza z toksyn więc co poniektórzy maja rozwolnienie :eviltong:[/QUOTE]


A ja bym mogła prosić o te ćwiczenia ?



[quote name='Cienka']
A teraz patrzcie i podziwiajcie :cool3:

[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/4026/autoka.jpg[/IMG][/QUOTE]



No,no.Autko jak ta lala :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']A ja bym mogła prosić o te ćwiczenia ?
Buszki podaj @ to wyślę Ci te ćwiczonka.Naprawdę świetna sprawa tylko trzeba być wytrwałym i systematycznym a efekty będą szybko widoczne tak w samopoczuciu jak i wyglądzie :)I nie będziesz chorowała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Ma je ode mnie:evil_lol:To ćwiczenia Tybetańskich Mnichów na przywrócenie krążenia czakr.Efekt jest już odczuwalny po 3 dniach.Ja zaczynajac 2 tydz ćwiczeń prawie nie mogłam spac taka miałam energie a jestem niskociśnieniowcem i zawsze chodziłam nieprzytomna na rzęsach i zasypiałam z kurami regularnie od szkoły średniej.Co tu dużo pisać poprawiaja wiele innych rzeczy myslę ,że nogi Cienkiej tez bo pewnie chodzi o zaburzenia krążenia stad bóle i taki ogólny niedowład- czakra podstawy szwankuje.To są ćwiczenia na wszystkie 7 czakr więc i na to pomogą.Bardzo polecam bo naprawdę działa.Cały organizm sie też oczyszcza z toksyn więc co poniektórzy maja rozwolnienie :eviltong:[/QUOTE]
To ja też poproszę :)

Autko fajne :)
I robimy baskowy najazd na Dobre Miasto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes'][quote name='Buszki']A ja bym mogła prosić o te ćwiczenia ?
Buszki podaj @ to wyślę Ci te ćwiczonka.Naprawdę świetna sprawa tylko trzeba być wytrwałym i systematycznym a efekty będą szybko widoczne tak w samopoczuciu jak i wyglądzie :)I nie będziesz chorowała ;)[/QUOTE]

Ja nie dla siebie,dla małża.Mi by tej wytrwałości brakło :diabloti:.
@ na PW ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki'][quote name='lourdnes']

Ja nie dla siebie,dla małża.Mi by tej wytrwałości brakło :diabloti:.
@ na PW ;).[/QUOTE]
Nie wykręcać się tylko cwiczyć:eviltong:-zajmuja mało czasu a są warte zachodu :evil_lol:-@ wysłany

[quote name='Asiaczek']To ja tez poproszę o te ćwiczenia, bo od zielonej jakoś dłuuugo ida;)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pzdr.[/QUOTE]
Z Zielona normalne kiedys głowy zapomni- zawsze jej tak dokuczam ;) @ wysłany


Czekam na wasze wnioski :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...