Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

[quote name='Buszki']Jeszcze nie,ale Gusio jak był na kryciu,to Buszi uwolnił.Na szczęście już na podwórku :evil_lol:.[/QUOTE]
To było krycie z przygodą w tle też masz wesoło ;)Te nasze baski są niemożliwe :diabloti: nie da sie z nimi nudzic potrafią tak rozśmieszyć jak i zagotować ale nie kochac się nie da :eviltong: Panciu właśnie usiłuje poczytać gazetę ale nie jest w tym zamiarze odosobniony bo baski chca mu pomóc i ukradły kawałek tekstu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Buszki']Też to znam.Czytałam "Detektywa" i już miałam końcówkę,ale po coś musiałam wstać.Jak wróciłam,to było już przeczytane :angryy:.[/QUOTE]
Haha :) Ja mojego często do wanny zabieram.Robię sobie maseczki i czytam i szkodniki przybiegły i wskakiwały na wanne żeby do mnie zajrzeć. Maniuś złapał sie za tonik i tak detektyw utopił się w wannie :mad:.Na szczęście strony choć trochę sfatygowane po suszeniu były czytelne :evil_lol: Ale z wcześniejszej gazety Pancia zdążyły zrobic strzępy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Moje nie były czytelne,moich wcale nie było :mad:.Do dziś nie wiem jak się ta sprawa skończyła,a było to jakieś 4 lata temu :shake:.[/QUOTE]
Hihi musisz szkodników zapytać :)Powiem szczerze ,że odkad mamy baski wszystko jest poutykane po pułkach bo juz pokazały nam swoje rozliczne talenta jeśli sie coś znajdzie w ich zasięgu ;)A Panciu byl taki bałaganiarz ...:evil_lol:I teraz mam skuteczna metodę na następnych- potraktować ich baskiem to sie nauczą kłaść wszystko na miejsce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MMM']u nas jest to samo - nalezy sprzątac kapcie, buty, kocki, płyty, okulary itp a przedewszystkim pluszaki ...[/QUOTE]
My kurtki, buty itp znosimy do garderoby .Mania lubi tam wpadac i dobierać sie do moich torebek.Ogólnie gdzie jest coś zakazane to one są tam pierwsze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Ale chociaż przez chwilkę będą miały zajęcie spowalniające ;).[/QUOTE]

[quote name='lourdnes']I szkolenie jak w przyszłości uwolnić się ze smyczy jak coś ciekawego wyrośnie na horyzoncie ;) Moje na razie nie gryzą smyczy tfu tfu odpukać :evil_lol:[/QUOTE]

Pinie potrzeba 3 sekundy by przegryźć skórzane szelki (nota bene 2 dniowe i dość drogie bo za prawie 50zł). Teraz noszą obrzydliwe brzydkie tanie parciane obroże z tymi zawsze jest więcej roboty by się uwolnić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Pinie potrzeba 3 sekundy by przegryźć skórzane szelki (nota bene 2 dniowe i dość drogie bo za prawie 50zł). Teraz noszą obrzydliwe brzydkie tanie parciane obroże z tymi zawsze jest więcej roboty by się uwolnić.[/QUOTE]
Nieźle :) To jest artystka -talent ma jak jej Pancia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Pinie potrzeba 3 sekundy by przegryźć skórzane szelki (nota bene 2 dniowe i dość drogie bo za prawie 50zł). Teraz noszą obrzydliwe brzydkie tanie parciane obroże z tymi zawsze jest więcej roboty by się uwolnić.[/QUOTE]


Przy takim talencie,pomysł ze spowalniaczem odpada.Ale jest jeszcze inny sposób.Baski słyną z czystości i wystarczy takiego delikwenta pomoczyć,żeby na chwilkę zwolnił.Bo zanim się osuszy...No chyba,że będzie się suszył w biegu :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

No nie do kńca jak wracamy ze spaceru to myjemy im nogi (bo mają w glinie) to one właśnie suszą sobie nogi podobnie jak umilają sobie czas czyli bieganiem po fotelach:angryy:.
To samo dotyczy zimna rozgrzewają się bieganiem i skakaniem w salonie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MMM']moje nowe zimowe kapcie z futerkim już się nadaja do wymiany. Chyba Maks stwierdził, że idzie wiosna i będzie mi za gorąco :eviltong:[/QUOTE]



To zostaw inne na widoku,takie jakieś wiosenne,zobaczymy co na nie powie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Czas leci a my jeszcze bez auta (fizycznie jest ale o tym po południu mam nadzieje, że będę mogło już wszystko opisać co i jak)[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Natomiast wczoraj podjęłam męska decyzję (skoro już raczej w tym roku nie będzie kanapy ani nawet kominka) to i tak dom trzeba uczłowieczyć bo tak żyć dalej się nie da, zwłaszcza jam mam tu teraz pracować. Padła decyzja z mojej strony (małż mógł się co najwyżej zgodzić)wszystko pomaluje na biało. A zacznę od tych naszych szkaradnych mebli z których mośki mają punkt widokowy. Jak postanowiłam tak od wczoraj wiercę dziurę w brzuchu Tomkowi o białą farbę (łamie się chłop):evil_lol:. No i oczywiście trzeba poprzestawiać meble bo już za długo stoją w jednym miejscu (oj mośki stracją punkt opserwacyjny).[/FONT]
[FONT=Tahoma]Na kominek też znalazłam alternatywę teraz musze ją wprowadzić w życie. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Kurde chyba na urodziny poproszę o wiertarkę[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Trzymajcie kciuki by pogoda trochę opuściła i nie dawała mi się tak we znaki, ostatnie 2 tygodnie to praktycznie codziennie po pracy lądowałam w łóżku nieprzytomna z bólu. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...