Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Buszki']Sliczne te pudełeczka zrobiłaś.Masz dziewczyno talent,nie da się ukryć.[/QUOTE]

A dziękuje jak fajowo usłyszeć coś miłego pod swoim adresem:loveu:

[quote name='Izabela124.']Pudełeczka pierwsza klasa :)[/QUOTE]

No raczej druga klasa są jeszcze troszkę niedopracowane ale po prostu ciężko ozdabia sie je papierem więc to ostatnie oklejane papierem teraz już będą malowane:lol:. Bo te papierowe nie spełniają moich oczekiwań wyglądowych.

[quote name='deer_1987']Cienka niezle zeby kolor podlogi byl wazny :razz:[/QUOTE]

No też się zdziwiłam a człowiek sie nakombinował jak głupi by psa przekonać do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']ja mam z kolei suke ktora nie tknie suchego :razz:[/QUOTE]

A z Piną jest tak pierwszy dzień chętnie zje coś gotowanego, drugi ok a na trzeci robi fiii i już nie chce jeść:angryy:. Joguś jest na tyle kochany, że lubi wszystko byle na brązowej podłodze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ciekawe jak zareagowałby na inne kolory ;)
A może będziecie mu zmieniać podkład pod miskę w zależności od tego co w misce?[/QUOTE]

[FONT=Tahoma]Nie będę eksperymentować bo Joguś musi przytyć teraz wygląda jak by byl głodzony. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witamy po raz pierwszy :) U Izy-bobikowej zauważyłam wpis o hand-madowych rzeczach i tak z ciekawości zajrzałam, bo sama trochę tworzę :)
I widzę, że kamyczki już się znalazły, a o płytkach wiem z Asiaczkowej galerii :) [URL]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/scrap/magnez01.jpg[/URL]
Mnie ostatnio poniosło- zużyłam wszystkie kamyczki, i teraz mam problem bo właśnie tych małych nie mogę już nigdzie dostać :( Dużych zresztą też.
A co do kleju to ja używam do naklejenia papieru do kamyczka kleju wodnego do decoupage, a do magnesu kropelki albo kleju do tipsów i świetnie trzyma :)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Witamy po raz pierwszy :) U Izy-bobikowej zauważyłam wpis o hand-madowych rzeczach i tak z ciekawości zajrzałam, bo sama trochę tworzę :)
I widzę, że kamyczki już się znalazły, a o płytkach wiem z Asiaczkowej galerii :) [URL]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/scrap/magnez01.jpg[/URL]
Mnie ostatnio poniosło- zużyłam wszystkie kamyczki, i teraz mam problem bo właśnie tych małych nie mogę już nigdzie dostać :( Dużych zresztą też.
A co do kleju to ja używam do naklejenia papieru do kamyczka kleju wodnego do decoupage, a do magnesu kropelki albo kleju do tipsów i świetnie trzyma :)
Pozdrawiam![/QUOTE]

[FONT=Tahoma]A witam serdecznie,[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ja znalazłam większe tylko cena mi się mało podoba więc jak na razie się nie zdecydowałam.[/FONT]
[FONT=Tahoma][URL="http://www.artshobby.pl/katalog/c10.htm"][COLOR=#800080]http://www.artshobby.pl/katalog/c10.htm[/COLOR][/URL][/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]A maluchy w jakimś sklepie z pierdołami nazwy nie mogę sobie przypomnieć jak wrócę do domu to sprawdzę czy mam jeszcze torebkę od nich to Ci napisze. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Też zaczęłam od tego kleju do decoupage ale efekt mnie nie zadowala mam wrażenie, że on nie trzyma zbyt dobrze i czekam kiedy papier odklei się od szkła. Kupiłam magica i zobaczymy jak wyjdzie. Czytałam gdzieś, że dziewczyna używa sylikonu szklarskiego bo ładnie uzupełnia luki w szkle i dobrze klei. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Mam jeszcze pytanie jakich magnesów używasz bo ja mam w domu mnóstwo foli magnetycznej ale z niej nie do końca jestem zadowolona. A podklejam ją do kamyka klejem do biżuterii (zostało mi z czasów boomu kolczykowego)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja na klej do deoupage nie narzekam, już długi czas się to wszystko trzyma. A może za mało nakładasz? Magnesy odrywam z tych obrazków z magnesami co są dodawane do jogurtów itp. Te małe się trzymają, ale te duże już nie i tak myśle na co te duże ponaklejać. Mam taką taśmę dwustronną piankową, a część to na pinezki do tablicy korkowej przyklejam. A te kamyczki w linku to skąd oni ceny wzięli, ja kupiłam swoje za 6zł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ja na klej do deoupage nie narzekam, już długi czas się to wszystko trzyma. A może za mało nakładasz? Magnesy odrywam z tych obrazków z magnesami co są dodawane do jogurtów itp. Te małe się trzymają, ale te duże już nie i tak myśle na co te duże ponaklejać. Mam taką taśmę dwustronną piankową, a część to na pinezki do tablicy korkowej przyklejam. A te kamyczki w linku to skąd oni ceny wzięli, ja kupiłam swoje za 6zł ;)[/QUOTE]

To sklep z artykułami dla witrażystów fakt cena i mnie odstraszyła.
Już wiem gdzie kupiłam te małe kamyki w Nanu Nana niedawno otworzyli w galerii bałtyckiej ale ty masz z Ełku spory kawałek do Gdańska. Zdążyłam przeszperać neta jeszcze nie maja dużo sklepów w Polsce.
A propos jeszcze magnesów to wyczytałam, że najlepsze do szklanych są magnesy neodymowe bo podobno trzymają jak diabli nawet do 8 kartek.

Link to comment
Share on other sites

Różowe pudełko jak na razie najtrudniejsze wyzwanie z 2 powodów po pierwsze, że różowe (nie znoszę różowego prawie dostaje spazmów na ten kolor) a po drugie bo dla małej dziewczynki a dzieci to wymagający odbiorcy. Jak widać dałam rade :multi: choć było ciężko. Zobaczymy czy się spodoba
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3719/pud01.jpg[/IMG]

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6752/pud02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']To sklep z artykułami dla witrażystów fakt cena i mnie odstraszyła.
Już wiem gdzie kupiłam te małe kamyki w Nanu Nana niedawno otworzyli w galerii bałtyckiej ale ty masz z Ełku spory kawałek do Gdańska. Zdążyłam przeszperać neta jeszcze nie maja dużo sklepów w Polsce.
A propos jeszcze magnesów to wyczytałam, że najlepsze do szklanych są magnesy neodymowe bo podobno trzymają jak diabli nawet do 8 kartek.[/QUOTE]
Narazie zamówiłam w kwiaciarni i jak nie zapomną i w hurtowni będą to mi wezmą, ale wątpie :)
A z tymi magnesami to ciekawe, trzeba obaczyć jak to wygląda.

Pudełeczko super! W ogóle lubię takie elementy 3D, scrapki itp. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...