Jump to content
Dogomania

Basenji- Pina i Jogi czyli moje mośki


Cienka

Recommended Posts

Wyzdrowiałam :multi:
I tak sobie myślę, że chyba jestem po prostu chora na pracę mam wolne i nagle wspaniale cudownie wyzdrowiałam. Efekt nie mogę chodzić do pracy:evil_lol:
A tak na poważnie to 7 dni minęło i choroba jak niespodziewanie przyszła tak samo niespodziewanie poszła (wczoraj jeszcze dogorywałam) dziś czuje się normalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Cienka']Wyzdrowiałam :multi:
I tak sobie myślę, że chyba jestem po prostu chora na pracę mam wolne i nagle wspaniale cudownie wyzdrowiałam. Efekt nie mogę chodzić do pracy:evil_lol:
[/QUOTE]

Zawsze mówiłam, że praca szkodzi:evil_lol:

Cześć Baski:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']No właśnie chromolić pracę wyjechać gdzieś daleko mieszkać w szałasie i paść owce:cool3:.
Albo jeszcze lepiej niech owiec pilnują baski.[/QUOTE]
Niedługo juz będzie PO pracy, mieszkasz i tak daleko, baski masz. Jedynie owiec brakuje...ale zawsze można je narysować hahahaha.....

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niedługo juz będzie PO pracy, mieszkasz i tak daleko, baski masz. Jedynie owiec brakuje...ale zawsze można je narysować hahahaha.....

Pzdr.

Pzdr.[/QUOTE]

To ma być daleko no proszę Cię dla mnie daleko to Ustrzyki Dolne a nie wiocha granicząca administracyjnie z miastem Gdańsk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Normalnie głupoty gadasz. Przecież budują nawet węzeł zjazdowy łączący siódemkę z obwodnicą trójmiasta już stawiają wiem bo widzę go z okna. Trochę to jeszcze potrwa ale trzeba myśleć pozytywnie [B]kiedyś skończą[/B].[/QUOTE]
Oj, cienka, cienka, sama piszesz głupoty...
Ja generalnie ZAWSZE myślę pozytywnie, ale nie w przypadku drogowców. To są wyjątki w moim pozytywnym myśleniu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, cienka, cienka, sama piszesz głupoty...
Ja generalnie ZAWSZE myślę pozytywnie, ale nie w przypadku drogowców. To są wyjątki w moim pozytywnym myśleniu...

Pzdr.[/QUOTE]

No juz gorzej jak jest teraz nie będzie więc może być tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]A teraz z innej beczki. Pamiętacie jak pisałam, że Jogi stracił apetyt. W skutek czego wygląda jak półtora nieszczęścia. Rozwiązanie znalazło sie same i ma zaledwie 20cm:cool3:. Podczas sprzątania kuchni kopnęłam miski na panele do holu by umyć kafelki w kuchni (przecież schylać się nie będę). I tak sobie stały, patrzę a Jogi dopada się do mich i pożera całą zawartość. Skojarzyłam fakty póki misorki stały w przedsionku na brązowych kafelkach nie było problemu z jedzeniem. Ustawiłam je w kuchni na szarych kaflach, Jogi przestał jeść , stoją na brązowych panelach Jogusiowi wrócił apetyt. [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Jak to czasem własne lenistwo rozwiązuje problemy. Może to przekona niektórych, że posiadanie 2 odkurzaczy w dwupiętrowym domu ma sens:evil_lol:. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mnie by wystarczył 1 zwykły odkurzacz na górze i jeden na dole. Najczęściej wygląda to tak, że idę na górę po coś drapie się po głowie ooo trzeba poodkurzać i myśl gdzie jest odkurzacza a na dole. No to złażę najczęściej już ze schodów znajduje sobie coś innego do posprzątanie i po godzinie jak mi się przypomni ooo miałam poodkurzać na górze to mi już motywacji brakuje by wziąć ten odkurzać i zatargać go na górę. I o to się cała sprawa rozbija. A jak bym miała odkurzacz na górze to bym wyniosła coś do składzika w nieczynnej łazience i będąc już na górze poodkurzała. I teraz do sedna tak jestem leniwa i nie chce mi się targać odkurzacza po schodach:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

A teraz trochę sztuki przez małe sz:diabloti:

Pudełka maja ponad miesiąc nie było czasu zrobić fotek
[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/scrap/box13.jpg[/IMG]

I magnesy jeszcze muszę poeksperymentować z klejami:cool3:

[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/scrap/magnez01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...