Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Właśnie się zorientowałam, że wożę w samochodzie ciemne dżinsy. Pewnie miałam przekazać komuś z bazarku i nie zrobiłam tego... Oczywiście nie mam pojęcia, czyje to spodnie...  :lookarou:

Moje, moje moje:D:D:D Ciągle zapominam ci o nich napisac:) Nawet brzośka się kiedyś pytała czy dobre:)  To jak mogłybysmy sie spotkać?

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wczoraj wieczorem na Gaju zaginęła ostatnio adoptowana Sandy...
Błagam pomóźżcie ją znaleźć  oto wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/308020969406586/?ref_notif_type=plan_mall_activity&source=1

Sama mam we Wrocku niewielu znajomych i ciężko mi się z tym przebić - zapraszajcie swoich... Noce coraz zimniejsze, a ta kruszynka waży 4kg...

Link to comment
Share on other sites

Moje, moje moje:D:D:D Ciągle zapominam ci o nich napisac:) Nawet brzośka się kiedyś pytała czy dobre:)  To jak mogłybysmy sie spotkać?

No takie małe to mogłam się domyślić ;)

Co robisz w sob. wieczorem? Po 18-tej będę jechać z Nankiera do Ulv, mogę ew. też do Ciebie podjechać.

Link to comment
Share on other sites

POMOCY WROCŁAW !!!!
Zaginął piesek szary średniej wielkości...
Bardzo płochliwy...
Całkowicie niegroźny...
Z czarną smyczą...
Ostatnio widziany w okolicach Brucknera i Toruńskiej...
Bardzo proszę o pomoc Wrocławian w odszukaniu tego pieska...
Zwiał ze spaceru w Parku Tołpy około 13..

tel 695 907 701

nie wiem jak dodać zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

 

POMOCY WROCŁAW !!!!
Zaginął piesek szary średniej wielkości...
Bardzo płochliwy...
Całkowicie niegroźny...
Z czarną smyczą...
Ostatnio widziany w okolicach Brucknera i Toruńskiej...
Bardzo proszę o pomoc Wrocławian w odszukaniu tego pieska...
Zwiał ze spaceru w Parku Tołpy około 13..

tel 695 907 701

nie wiem jak dodać zdjęcia

 

 

 

PB053497_600x450.jpg

 

PB053467_600x450.jpg

 

PB053465_600x450.jpg

 

PB053455_600x450.jpg

Link to comment
Share on other sites

Serce mi pęka. Tak to jest jak się nie zabezpiecza psa jak należy czyli szelki, obroża i dwie smycze.

Będę się rozglądać, bo to moje okolice.Tylko jak go złapać?

Pewnie niełatwo... ale ma smycz, więc albo przydepnąć (jak da radę...), albo spróbować zagonić w krzaki i mieć nadzieję, że smycz się gdzieś zaczepi...

Jeszcze mi się tak przypomniało, że Eldad Hagar (pewnie znacie - https://www.youtube.com/user/eldad75) łapie dzikusy na cheesburgera - pachnie intensywnie i jest to swojego rodzaju 'rarytas' ;)

Link to comment
Share on other sites

W sobotę od rana pochodzę po okolicy (mieszkałam przy Mostach Warszawskich, znam tam każdą skrytkę, w ogóle Psie Pole też, tam też parę lat spędziłam. Obejrzę okolice Mewiej, to ciche uliczki, może tam się ukrywa, ogródki działkowe przy Toruńskiej i boczne uliczki Brucknera, popytam, porozwieszam ulotki (wykorzystam fotkę stąd, wydrukuję dziś w pracy).

 

Dziś cały dzień w pracy, więc wieczorem, po 20:00 też podjadę (jak dam radę, bo mieszkam 20 km od Psiego Pola, za Wrocławiem), ale po ciemku nie liczę na nic. Ale liczy się czas, więc warto jak najszybciej działać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...