Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='irysek']ja też chciałabym wyprowadzać, ale nie mam identyfikatora "wolontariusz" :( a podobno potrzebny jest do tego.[/QUOTE]

Identyfikator dostaje się w schronisku po podpisaniu umowy wolontariackiej. Jeśli masz umowę, to pójdź tam i poproś o identyfikator.

Link to comment
Share on other sites

Ja też chętnie pochodzę na spacer z mniejszymi psami.Mogę również w tygodniu.
Trzeba się skrzyknąć i pójść kiedyś grupą.

Zaczną się zimne dni, to małe dziadeczki ze szczeniakarni nie będą juz wypuszczane na trawkę, czyli problem trzymania siusiu też ich będzie dotyczył.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny szukam szczeniaka, suczki ok 2-3 miesięcy. Piesek musi wyrosnąć na malucha. Jest jakiś kandydat w schronisku? Lub znacie jakiegoś szukającego domu?

 

Domek sprawdzony, mieszkanie w bloku.

mestudio jest zawalona szczeniakami, ale to aż pod Warszawą http://www.dogomania.com/forum/topic/133070-dt-mestudio-w%C4%85tek-zbiorczy-tymczas%C3%B3w/page-94#entry15794847

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, to może jeszcze ktoś?... :) Wprowadzę Was w temat, a potem nie musimy już spotykać się grupowo.

Pierwszy raz jest koszmarny, to fakt, ale trzeba się przezwyciężyć, jak chce się pomagać...

Potrzebna obroża i smycz, ja mam różne kagańce. Odpowiedni strój (kaloszki, długie spodnie).

Co do szkolenia - to może najpierw do p. dyr.?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym mogła ok.11.30 , a może uda sie ciut wcześniej. Z powrotem muszę być ok.15. Zależy od mojej pracy.

To pójdę do p.dyrki.

Hmm wcześniej byłoby lepiej, bo wtedy byłby czas żeby może jeszcze jakiegoś psa z boksu ogólnego wyciągnąć, oczywiście jak opiekun będzie miał lepszy dzień... A po 13-tej opiekunowie znikają w kanciapach i jest problem z uproszeniem... A może czwartek/piątek?

Link to comment
Share on other sites

Hmm wcześniej byłoby lepiej, bo wtedy byłby czas żeby może jeszcze jakiegoś psa z boksu ogólnego wyciągnąć, oczywiście jak opiekun będzie miał lepszy dzień... A po 13-tej opiekunowie znikają w kanciapach i jest problem z uproszeniem... A może czwartek/piątek?

niestety,mam taką pracę,że w dni robocze  rzadko mogę wcześniej wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, to środa :) Z tym, że ja pojadę do schroniska wcześniej.

Gdyby się coś zmieniło, to dam znać!

 

A może jeszcze ktoś?... :) Mam takie marzenie, żeby wyprowadzić boks, w którym są Wiarus i Słodziak, tylko że tam są w sumie cztery psy, więc potrzeba czterech wolontariuszy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...