Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[quote name='Zosia123']Przepraszam, że nie na temat... Opiekunka mojej mamy dzisiaj mi powiedziała, że wyjeżdża w niedzielę... Szukam na cito jakiegoś sprawdzonego domu opieki społecznej. Albo innych porad![/QUOTE]
Zosiu na dom opieki czeka się minimum 2 lata :(
Poszukaj opiekunki może na stronie: [url]http://www.opiekaseniora.pl/p/wroclaw-fabryczna,wroc%C5%82aw;podawanie-lekow,pomoc-w-utrzymaniu-higieny-piel%C4%99gnacja,przyrzadzanie-posilkow-dbanie-o-diete[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Zosiu na dom opieki czeka się minimum 2 lata :(
Poszukaj opiekunki może na stronie: [URL]http://www.opiekaseniora.pl/p/wroclaw-fabryczna,wrocław;podawanie-lekow,pomoc-w-utrzymaniu-higieny-pielęgnacja,przyrzadzanie-posilkow-dbanie-o-diete[/URL][/QUOTE]
Oczywiście szukam prywatnego, nie mam wyjścia :( Dzięki za link do stronki!

Edit: Już znalazłam opiekunkę, pani mieszka niedaleko nas :) Dziękuję za pomoc! :)

Edited by Zosia123
Link to comment
Share on other sites

Szukam dobrego weterynarza dermatologa we Wrocławiu. Mój pies ma alergie widoczną na brzuchu i jestem przekonana, że nie jest spowodowana pokarmem tylko czynnikami środowiskowymi. Bardzo proszę o polecenie mi weterynarza, który ma doświadczenie w alergiach skórnych i który nie przepisze sterydów, jak to większość robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Szukam dobrego weterynarza dermatologa we Wrocławiu. Mój pies ma alergie widoczną na brzuchu i jestem przekonana, że nie jest spowodowana pokarmem tylko czynnikami środowiskowymi. Bardzo proszę o polecenie mi weterynarza, który ma doświadczenie w alergiach skórnych i który nie przepisze sterydów, jak to większość robi.[/QUOTE]

Ja bym poleciła na Klinikach: dr hab. Jarosław Popiel, prof. nadzw. tel. 71 320 5382
Leczył naszego Lolka ze schroniska i Daisy, nie stosował sterydów,
moim zdaniem dobry dermatolog

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Ja bym poleciła na Klinikach: dr hab. Jarosław Popiel, prof. nadzw. tel. 71 320 5382
Leczył naszego Lolka ze schroniska i Daisy, nie stosował sterydów,
moim zdaniem dobry dermatolog[/QUOTE]

Jest jeszcz jego była asystentka Agnieszka, nie tak obłożona jak dr Popiel. Szybciej się można zarejestrować do niej no i trochę świeżej krwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Ja bym poleciła na Klinikach: dr hab. Jarosław Popiel, prof. nadzw. tel. 71 320 5382
Leczył naszego Lolka ze schroniska i Daisy, nie stosował sterydów,
moim zdaniem dobry dermatolog[/QUOTE]

[quote name='LILUtosi']Jest jeszcz jego była asystentka Agnieszka, nie tak obłożona jak dr Popiel. Szybciej się można zarejestrować do niej no i trochę świeżej krwi.[/QUOTE]

[quote name='ulvhedinn']Agnieszka Cekiera? Owszem, bardzo fajna, dokładna i dociekliwa. Osobiście wolę ją o wiele bardziej od Popiela ;)[/QUOTE]

[quote name='Fundacja Dwa Plus Cztery']mam pod ręką nr do Pani Agnieszka Ciekiera, o której mowa powyżej, wiec podaję: 71/3205371[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za pomoc :calus: Ona również przyjmuje na klinikach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Dwa Plus Cztery']no właśnie nie mogę, albo odumiałam się, wstawić linka:oops:

trzeba szukać: Psy w potrzebie - Akcje - Domy tymczasowe[/QUOTE]
To chyba o ten link chodzi? :smile:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256192-Poszukiwane-domy-tymczasowe-na-terenie-Dolnego-Sl%C4%85ska[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']... no i zobaczyłam, że zamiast 2 kociaków są 3. [B]rudy[/B], tri i pręgusek. pręgusek taki najbardziej proludzki i mam dylemat czy go brać czy nie. nie wiem czy będę jeszcze gdzieś jechać, masakra. w kropce jestem. ważne, że tą mamę ich w schronie ciachną i będzie spokój raz na zawsze.

[/QUOTE]
Koleżanka (od lat bardzo dobry psi i koci domek) pytała mnie parę dni temu o jakiegoś małego rudego kotka, gdybym wiedziała, że jest do wzięcia, to żebym dała znać. (Wraca z wczasów 21.08, więc za tydzień byłaby gotowa). Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

nie na temat, ale mam pilną sprawę - mam talon na sterylkę kotki, ale nie mam jej gdzie dać na te parę dni po zabiegu. kotka wraca na swoje włości koło kontenerów, więc nie chodzi tu o żaden tymczas. jedynie przetrzymanie jej kilka dni, żeby doszła do siebie. dowiozę ją, w klatce, z kuwetą i jedzeniem.

proszę o pomoc jakieś dobre duszyczki z Wrocławia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina (owczarkowaty podrostek) z Częstochowy do Wrocławia.[/QUOTE]

Nie mam jeszcze kompletu deklaracji dla Aresa, ale cały czas liczę na to, że mu się uda i że będzie miał szansę na godniejsze życie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254167-ARES-pilnie-do-adopcji%21[/url]

Dlatego szukam powoli także transportu z Wrocławia do Częstochowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']nie na temat, ale mam pilną sprawę - mam talon na sterylkę kotki, ale nie mam jej gdzie dać na te parę dni po zabiegu. kotka wraca na swoje włości koło kontenerów, więc nie chodzi tu o żaden tymczas. jedynie przetrzymanie jej kilka dni, żeby doszła do siebie. dowiozę ją, w klatce, z kuwetą i jedzeniem.

proszę o pomoc jakieś dobre duszyczki z Wrocławia![/QUOTE]
Jeśli to aktualne, to od wtorku kicia może przechować się u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mruczka']Jeśli to aktualne, to od wtorku kicia może przechować się u mnie.[/QUOTE]

Ja szukam tymczasu na około miesiąc dla persa. Pani jedzie do sanatorium a umowa przy adopcji była taka że będzie go mogła oddać do mnie na czas wyjazdu. Ale teraz jest tyle psów że ten kot będzie u mnie strasznie nieszczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']nie na temat, ale mam pilną sprawę - mam talon na sterylkę kotki, ale nie mam jej gdzie dać na te parę dni po zabiegu. kotka wraca na swoje włości koło kontenerów, więc nie chodzi tu o żaden tymczas. jedynie przetrzymanie jej kilka dni, żeby doszła do siebie. dowiozę ją, w klatce, z kuwetą i jedzeniem.

proszę o pomoc jakieś dobre duszyczki z Wrocławia![/QUOTE]
dzięki piękne. niestety po tym jak wycofała się tymczasowa przechowalnia, a ja szukałam innej kotka zniknęła. nie widuję jej już. może zaszyła się, żeby urodzić kolejne maluchy w tym roku. ręce mi opadają :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ja szukam tymczasu na około miesiąc dla persa. Pani jedzie do sanatorium a umowa przy adopcji była taka że będzie go mogła oddać do mnie na czas wyjazdu. Ale teraz jest tyle psów że ten kot będzie u mnie strasznie nieszczęśliwy.[/QUOTE]

Czy ktoś mógłby pomóc ? 30 sierpnia muszę kota zabrać. Kot jest kuwetujący, czyściutki, zdrowy, wypięlęgnowany!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...