Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='psiakiGabi']Przypominamy po raz kolejny o opłacie za hotelik..[/QUOTE]

Gabi, a my przypominamy o wyjaśnieniu sprawy Dony i o odbieranie telefonów:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-nadal-bezdomna-........./page26[/URL]

[quote name='Kajusza']Gabi nadal nie odbiera. Gabi nie miała prawa wydać samodzielnie psa, którego właścielem była formalnie Sundeyrose (wyadoptowała ze schronu i umieściła psa w hoteliku).

NIestety sytuacja Dony jest nieciekawa, własnie miała telefon od człowieka który jest 3!!!!!!!!!! opiekunem psa od momentu opuszczenia hoteliku. Obecnie jest u Pana, który ją zabrał od swojej mamy, która ma duże problemy i nie była właściwym opiekunem dla psa.

Pies był u tej kobiety od około miesiąca, wcześniej był u jakiś jej znajomych (czyli u osób, którym Gabi psa wydała). Dona nie może zostać u tego Pana, gdyż wczoraj poważnie zaatakowała ich labradora, i teraz wszyscy sie jej boją. Pan zanim dwa psy puścił luzem, to skontaktował się z z Gabi aby ustalić co to jest za pies, jaka jest jego historia i został poinformowany, że Dona jest bardzo uległa, że to ją psy atakowały i przeganiały w hoteliku, stąd ma ślad na głowie!!!!! i że może psy swobodnie puścić razem na terenia posesji. NIestety Dona zaatakowała labka, dosyć poważnie i teraz nikt nie chce do niej podejść ze strachu. Pan obawia sie o dzieci - co jest zrozumiałe. Pan niechce źle dla suki, nie wywiezie jej do lasu, itp. Zobowiązał się, że może Donkę zawieść czy to do hoteliku do Żar, czy też do schroniska do Gorzowa. Do jutra mam czas - wskazać gdzie psa ma odwieść.

NIewiem co mam robić, jestem załamana, wg mnie pies powinien pojechać do Gabi na miesiąc za darmo, a my będziemy szukac deklaracji na hotelik z właściwą opieką ..... bo trzeba ustalić co jest z Donką, czy nadal jest tym samym spokojnym i nieagresywnym psem, czy może po tym co przeszła jej osobowość poprostu jest zrujnowana :-( Mam nadzieje, że nie :-([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Potrafi ktoś zrobić jakiś fajny banerek dla Misia?
Bo ja nie potrafię niestety...[/I][/QUOTE]

Trzeba wybrać fotki np dwie napisać tekst na banerek a Kochane dziewczyny zrobią

tu składamy zamówienia [url]http://www.dogomania.pl/threads/210920-Banerki-allegro-zrobi%C4%99-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Trzeba wybrać fotki np dwie napisać tekst na banerek a Kochane dziewczyny zrobią

tu składamy zamówienia [url]http://www.dogomania.pl/threads/210920-Banerki-allegro-zrobi%C4%99-[/url]![/QUOTE]

[I]Dziękuję - zapomniałam,że fochu robi banerki - zaraz Ją poproszę, mam nadzieję,że będzie miała chwilkę czasu :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...