Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

Przelałam dzisiaj 40zł za wrzesień i październik. I błagam już kwiczę finansowo wspieram finansowo nie tylko Miśka, niech ten Misiek spada do domku! :)
Misiek nie gniewaj się ale pora dać szansę innym psiurkom, zasiedziałeś się chłopie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna, ale wg wpisów na FB skarbnik ma prywatne problemy : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000334381539[/url]

Czy dane do przelewu są aktualne, czy może są lub będą jakieś zmiany?
Do czasu wyjaśnienia wstrzymuję się z wpłatą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Nie jestem pewna, ale wg wpisów na FB skarbnik ma prywatne problemy : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000334381539[/url]

Czy dane do przelewu są aktualne, czy może są lub będą jakieś zmiany?
Do czasu wyjaśnienia wstrzymuję się z wpłatą[/QUOTE]

Może na Gabi konto, bo ja też wstrzymałam....

Każdy ma prawo do prywatności, ale trzeba powiadomić że chwilowo nie może pełnić obowiązku....kazdy zrozumie .A opiekunka watku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Nie jestem pewna, ale wg wpisów na FB skarbnik ma prywatne problemy : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000334381539[/url]

Czy dane do przelewu są aktualne, czy może są lub będą jakieś zmiany?
Do czasu wyjaśnienia wstrzymuję się z wpłatą[/QUOTE]

zajrzałam pod ten link i nic nie ma - na tablicy ani słowa, żadnego wpisu :niewiem:
Nie jestem z nią znajomymi, o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Nie jestem pewna, ale wg wpisów na FB skarbnik ma prywatne problemy : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100000334381539[/url]

Czy dane do przelewu są aktualne, czy może są lub będą jakieś zmiany?
Do czasu wyjaśnienia wstrzymuję się z wpłatą[/QUOTE]

zajrzałam na rozliczenie i widzę, że zostało uaktualnione

Link to comment
Share on other sites

[I] Text Cioteczki świat krótki i treściwy.

Pies Misiu szuka domu!
Misiu ma niecałe półtora roku. Jego życie nie było łatwe. Trafił jako szczeniak na ludzi, którzy nie potrafili właściwie się nim zająć. Miał braki w wychowaniu. Groziło mu uśpienie...
Wtedy zdarzył się cud- trafił na ludzi o dobrych sercach którzy postanowili mu pomóc. Pies trafił do miejsca gdzie się zajęto jego wychowaniem. Poświęcono mu dużo czasu. Obecnie pies nadaje się do adopcji i szuka domu.
To pies dla doświadczonego człowieka, konsekwentnego, odpowiedzialnego opiekuna. Misiu nadaje się do domku z podwórkiem, bez dzieci i kotów. Idealnie nadaje się do pilnowania.
Misiu nie jest psem, który będzie wylewny, przybiegnie do każdego merdając ogonkiem.
Jednak jak każdy pies- potrzebuje miłości i troski opiekuna.
Jeśli czujesz, że Misiu to pies dla Ciebie, zadzwoń!

Ja ogłaszałam Go z tamtym textem,ale mogę porobić teraz kilka nowych z tym.
Oczywiście pakiecik ogłoszeń jak najbardziej można zakupić. [/I]

Link to comment
Share on other sites

O to mi chodziło, bo nie ma sensu pisać że rzucał się na kraty bo to bardzo odstrasza a pewnie już do historii należy.Wiele spraw może wyjaśnić już w trakcie rozmowy...a pisanie dosłownie o wszystkim redukuje się oferentów niemal do zera...moim zdaniem
Tylko bedzie ciężko dom z ogrodem i bez kota....bo taki dom by był zjedzony przez myszy. Kot dorosły nie przyzwyczajony do psów powinien sobie poradzić....jako odwrót bedzie miał drzewa czy płot...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...