Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Ale nie porównujcie wyadoptowania małego psa w typie, do zwykłego kundelka nawet bez problemów - takie psy czekają czasem LATA na dom mimo ogłaszania itd.[/QUOTE]



Masz calkowitą rację , że to nie to samo, bo przecież ludzie o wiele chętniej wezmą psa w typie rasy niż zwykłego kundelka, chociaż gdyby dobrze sieę zastanowili i pomyśleli to kundelki są wspaniałymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

gameta " PsiakiGabi go nie uśpi, bo to nie jej pies, ale trzymać za darmo - zapewniam cię - nie będzie."
skąd wiesz czy będę trzymać Miśka za darmo czy nie będę? Znasz mnie, że stawiasz takie opinie??
Wobec tego co mówisz to już 3 psy powinnam wywalić na bruk, bo za 2 nikt nigdy mi nie płacił, są u mnie bezpłatnie, leczę też za własne pieniądze, trzeci zalega z płatnościami i uwierz nie mam zamiaru ich wywalać,a tym bardziej usypiać!
Jak nie masz zamiaru pomóc Miśkowi to nie zaśmiecaj chociaż wątku!
To tyle ode mnie..

Link to comment
Share on other sites

ostatnio mało jestem na dogo.

gameto dlaczego prawie na każdym wątku na którym cię spotykam masz do powiedzenia zawsze jakieś ale?
dlaczego prawie na każdym wątku na którym się wypowiadasz wieje od ciebie jadem i nienawiścią?

lepiej zniknij stąd i idź rozsiewać swój jad gdzie indziej.
do twojej wiadomości: są różne wypadki losowe że ktoś przestaje płacić deklaracje i nie tobie oceniać innych.

"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

czy ty uważasz się za taką osobę że atakujesz innych?

Link to comment
Share on other sites

Polubku, widzę, że prawda w oczy kole... Zawsze piszę prawdę, nie moja wina, że jest taka niewygodna dla wielu.
Wiesz, jednostce może się coś wydarzyć, ale nagle połowie deklarowiczów? No wybacz... Buster napisała wyraźnie, że wszyscy mają zlewkę pomimo wielokrotnych pw - jak ktoś jest uczciwy i ma problem, to odpowiada na pw i go opisuje. Poza tym moje posty dotyczyły innej kwesti niż ocenianie niepłacących - przeczytaj je raz jeszcze, może dostrzeżesz sedno.

Link to comment
Share on other sites

został sam, i skończy pod igłą, jak już nikt na niego złamanego grosza nie da, a dług w hotelu odpowiednio urośnie. Trzeba było pozwolić go uśpić właścicielce...
Gdzie są ci wszyscy z września 2010, krzyczący, że nie, nie usypiać, barbarzyństwo, morderstwo, skandal!? No gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Misiulu, chwilkę mnie tu nie było :( uzupełniłam post rozliczeniowy, podnoszę moją deklarację na ciebie do 30 zł miesięcznie i idę pobuszować po bazarkach ogłoszeniowych. Gabi poproszę pięknie o nowe fotki łobuza a jakąś zdolną literacko cioteczkę poproszę o tekst do ogłoszeń. Misiek do domku! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...