Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

Czy ktos widzial tego onka w punkcie w Olkuszu przed 15 marca, a potem w innym schronisku ? A moze wiecie, kto adoptowal tego psa ?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204797-Szukamy-onka-z-umieralni-w-Olkuszu?p=16564312#post16564312[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Miśku. Ślę mizianka i buziaki dla Ciebie !
Wyniknęła nieprzyjemna sprawa, przeczytajcie na tym wątku, zamieszczam link
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki?p=16563264&posted=1#post16563264[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']ku przestrodze [COLOR=red]HOTEL U ARKTYKI

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki/page2[/url]

PODAWAC DALEJ!!!!!
[/COLOR][/QUOTE]

jesooooooo w pale mi się to nie mieści . . . Jak można, jakim podłym, wyzutym z uczuć i zapatrzonym w forse trzeba być by tak postępować ??? Biedne psiaki...

Link to comment
Share on other sites

Budrysek, na dzień dzisiejszy Misiek bardzo się wyciszył:lol: obcych mężczyzn toleruje, chętnie idzie z obcym na spacer:cool3: kobiety obce nie wiem jeszcze:roll: inne psy lubi, pięknie się bawi z psami, pod warunkiem, że nie ma w tym czasie jedzenia w misce, kotów nie cierpi:roll: Ładnie się bawi zabawkami, oddaje bez problemu, wykonuje podstawowe komendy tylko, że nie raz trzeba mu kilka razy powtórzyć i nie ustępować, bo potrafi "głupa strugać":evil_lol: nie boi się już ludzi, przedmiotów typu miotła, grabie itp.
Puszczony luzem niestety miewa momenty, że człowieka ma w nosie i nie reaguje na wołanie.
Pięknie pilnuje podwórka, jest bardzo czujny, nie wiem co by było w sytuacji gdyby obca osoba weszła na podwórko, którego on pilnuje ale podejrzewam, że nie popuściłby.
Chociaż jest sposób, żeby go nawet rozwścieczonego wyprowadzić spokojnie z kojca:cool3: ale to jak narazie tajemnica:eviltong:
Jak jest regularnie wyprowadzany to nie brudzi w kojcu, chociaż nieraz potrafi nasikać "sąsiadowi" do kojca obok:razz: co będzie sobie brudził:cool3:

To jest pies dla doświadczonego człowieka, do domku z podwórkiem, bez dzieci i kotów:roll:
No i niestety chyba lepiej, żeby mieszkał w kojcu, no chyba, że naprawdę doświadczony właściciel by się trafił to jak najbardziej w domu mógłby mieszkać. U nas wchodzi do domu i zachowuje się super,nie zdażyło się żeby w domu jakiś numer nam zrobił, ale też nie miał chyba okazji, bo nie było jedzenia w jego zasięgu, więc nie miał czego bronić.
Potrafi też być uparty i kombinować jak czegoś nie chce, ale konsekwencją i naszym uporem walczymy z tym, jesteśmy bardziej uparci:cool3:

Ogólnie to jest już zupełnie inny pies:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zerknijcie na ten temat - szukają dużego psa z charakterem:

[QUOTE]Szukam Pieska lub Sunie do pilnowania dużej firmy mamy już 3 psy; owczarka 9 lat, suczkę z fundacji 4latka i Shadowa który ma nowe imię Oskar
[B]Chcemy żeby piesek miał ostry instynkt terytorialny, szczekał, odstraszał a nawet może pokazywać ząbki... wogóle sprawiał wrażenie bardzo groźnego nie poszukujemy psa bardzo wylewnego lub takiego który się łasi do każdego[/B][/QUOTE]

[QUOTE]nie szukam psa który będzie łasił się do obcych. ma odstraszać, warczeć, szczekać a nawet pokazywać zęby... [B]może być nawet agresywny nie boimy się trudnych psów...[/B]
[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202937[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wiem dlatego ja też tu jestem. Staram się odnajdywać wątki pszczyniaków. Wydaje mi re że u Gabi jest jeszcze jedno psiak(suczka o ile dobrze sobie przypominam), ale niewiem czy ona ma wątek.
* * * * * *
Gabi czy u Ciebie jest suczka z Pszczyny ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...