Jump to content
Dogomania

Misiu-idealny na psa stróżującego.Potrzebne deklaracje na hotel!I pomoc w ogłaszaniu!


Klaudus__

Recommended Posts

W związku z krytyczną sytuacja Misiurka - tą finansową oczywiście - zabrałam się za rozgłaszanie kawalera ponownie . . . Błagam o pomoc ... Cioteczki przeliczcie post rozliczeniowy - może ja się gdzieś pogubiłam, może mój kalkulator szwankuje . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buster']W związku z krytyczną sytuacja Misiurka - tą finansową oczywiście - [B]zabrałam się za rozgłaszanie kawalera ponownie[/B] . . . Błagam o pomoc ... Cioteczki przeliczcie post rozliczeniowy - może ja się gdzieś pogubiłam, może mój kalkulator szwankuje . . .[/QUOTE]

A ja mam pytanie - czy Miś jest na tyle przewidywalny, że weźmiecie odpowiedzialność za jego adopcję? Czy z ręką na sercu możecie zapewnić przyszłego własciciela, że Misio nie wpadnie w szał i nie stanie się tragedia?

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, nowy właściciel musi być świadomy tego jaki jest Misiek. Nikt nie da zapewnienia, że Misiek się nie wkurzy, bo nawet psy, które dotąd były spokojne w nowych domach nieraz próbują rządzić itp. Nowy właściciel musi się z tym liczyć. Misiek jest bardzo fajny już, nawet jak się "wkurzy" to nie jest to już taki szał jak kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Ciotki, nowy właściciel musi być świadomy tego jaki jest Misiek. Nikt nie da zapewnienia, że Misiek się nie wkurzy, bo nawet psy, które dotąd były spokojne w nowych domach nieraz próbują rządzić itp. Nowy właściciel musi się z tym liczyć. Misiek jest bardzo fajny już, nawet jak się "wkurzy" to nie jest to już taki szał jak kiedyś.[/QUOTE]

Gabi!
Ja myślę podobnie jak Gameta - on u Ciebie się wyciszył,"ułożył" - dzięki Twojej pracy z nim;)
Pamiętam jak długo miał "uraz do bab":evil_lol:
Poczuł się u Ciebie jak w nowym domu - jeśli zmieni otoczenie,może być taki jak u Ciebie na początku:-(
Potrzebny naprawdę dom mający takie umiejętności jak Ty i chęć na taki "przypadek" jak Misio!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Gabi!
Ja myślę podobnie jak Gameta - on u Ciebie się wyciszył,"ułożył" - dzięki Twojej pracy z nim;)
Pamiętam jak długo miał "uraz do bab":evil_lol:
Poczuł się u Ciebie jak w nowym domu - jeśli zmieni otoczenie,może być taki jak u Ciebie na początku:-(
Potrzebny naprawdę dom mający takie umiejętności jak Ty i chęć na taki "przypadek" jak Misio![/QUOTE]

Dokładnie... Liczyłam, że po przeniesieniu hotelu jego zachowanie się poprawi. Zniknie czynnik prowokujący agresję - właściciele - więc pies będzie zachowywał się normalnie, jasne, że nie będzie łatwym przytulakiem, ale jednak... To, jak się zachowuje teraz, nie jest normalne. Jak dla mnie, to jest pies z dożywociem w hotelu, bo oddanie go komuś obcemu może doprowadzić do tragedii... Osobiście nie wzięłabym na siebie takiej odpowiedzialności :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że Misiek może iść do nowego domy ale tylko doświadczonego i bez dzieci. Prawda jest przykra ale Misiek najlepiej by się czuł w roli stróża, On nie chce do domu na kanapę, On jest szczęśliwy jak może biegać i pilnować. Ciężko będzie znaleźć osobę, która ma doświadczenie z takimi psami i chce Go adoptować ale myślę, że nie można się poddawać. Ja bym pisała w ogłoszeniach, że idealnie nadaje się do pilnowania. Może nie jest to szczyt naszych marzeń, wiadomo, że wolimy psy wyadoptowywać do domku, na kanapę, ale w Jego przypadku to jedyne wyjście.



Ciotki i wujkowie :smile:
Jak możecie to udostępnijcie na FB wydarzenie naszego basseta Marley'a :smile: zbieramy na leczenie i kastrację [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=199348570094504[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Misiek zdał życiowy egzamin na 5+ :multi:
Był dzisiaj u nas znajomy, którego Misiek nigdy wcześniej nie widział, więc sprawdziliśmy jak by to było gdyby obca osoba chciała z nim pospacerować, pobawić sie itp. tak pod kątem nowego właściciela :) no i było super :) tzn, jak był w kojcu to darł się strasznie ale jak wzięliśmy go z kojca to już się uspokoił i grzecznie poszedł bez nas na spacer, bawił się, przynosił piłeczkę :) a my staliśmy i z daleka obserwowaliśmy i oczom nie wierzyliśmy:crazyeye: Misiek zachowywał się [B]zupełnie normalnie[/B], tak samo jak przy nas, nawet dał się obcemu zamknąć do kojca :multi:
Na tej podstawie można stwierdzić, że Misiek nie jest "wariat":evil_lol: i nadaje się do adopcji, oczywiście dla odpowiedzialnych, doświadczonych ludzi.
Nawet nie wiecie jak nas to ucieszyło :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Dzisiaj Misiek zdał życiowy egzamin na 5+ :multi:
Był dzisiaj u nas znajomy, którego Misiek nigdy wcześniej nie widział, więc sprawdziliśmy jak by to było gdyby obca osoba chciała z nim pospacerować, pobawić sie itp. tak pod kątem nowego właściciela :) no i było super :) tzn, jak był w kojcu to darł się strasznie ale jak wzięliśmy go z kojca to już się uspokoił i grzecznie poszedł bez nas na spacer, bawił się, przynosił piłeczkę :) a my staliśmy i z daleka obserwowaliśmy i oczom nie wierzyliśmy:crazyeye: Misiek zachowywał się [B]zupełnie normalnie[/B], tak samo jak przy nas, nawet dał się obcemu zamknąć do kojca :multi:
Na tej podstawie można stwierdzić, że Misiek nie jest "wariat":evil_lol: i nadaje się do adopcji, oczywiście dla odpowiedzialnych, doświadczonych ludzi.
Nawet nie wiecie jak nas to ucieszyło :lol:[/QUOTE]

To super!;)
To może teraz taka sama próba,ale z nieznajomą panią?:razz:
W końcu on miał "uczulenie" na baby:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy :)
W następny weekend moja siostra postara się przyjechać to zobaczymy jak Misiu zareaguje, a dzisiaj była u nas znajoma, która co prawda na widok Misia robi się blada jak ściana, ale w kojcu Misiek na Nią się rzucał, a jak Darek go wziął na smycz to po prostu ignorował Ją, Darek chodził z Miśkiem w pewnej odległości, a Misiu nawet nie spojrzał w Jej stronę, czyli już też jakiś mały sukces :) za tydzień zobaczymy czy będzie miał ochotę na spacer z moją siostrą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...