Jump to content
Dogomania

Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj, to niedobrze :( Proszę, zamykajcie go gdy brama jest otwarta, bo on lubi chodzić w węder. A na wsi, wiadomo, może go jakiś duży psiak dopaść, albo gdzieś wejdzie i przepadnie.
A jak tam jego szwy? Zagoiły się? Rozpuściły? Czy tęskni jeszcze czy jest wesoły? Bawi się? Nie grymasi z jedzonkiem? Czym w ogóle go karmicie? :)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img63.imageshack.us/img63/2944/p1110602.jpg[/url]

Jak on taki wędrowniczek to będziemy teraz zamykać. Szwy się jeszcze do końca nie rozpuściły, jak pojedziemy na szczepienie to weterynarz sprawdzi. Jest już wesoły, szczególnie lubi bawić się z małym, aż dziw bierze że spokojnie znosi te "pieszczoty". Z jedzeniem też nie grymasi, je wszystko co mu dam, jakieś resztki z obiadu, kości, nawet zupę czy owsiankę po Bartusiu, jedynie sucha karma dla psów w ogóle mu nie wchodzi :)

Link to comment
Share on other sites

o widzisz, gnojek jeden, u nas wsuwał karmę aż miło, i to wszelkiego sortu :)
Miodzisty musiał być kiedyś z dzieckiem też, bo rzeczywiście Bartusia od razu polubił. Cieszę się, że nie tęskni :)
No to teraz czekać aż dojdziecie do wniosku, że mając dom z podwórzem grzechem jest nie mieć kolejnego psiaka he he :)

a zdjęcia po prostu piękne!! Najlepiej mi się podoba Miodzio na zielonym tle z łapką do góry (chyba ostatnie)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG][URL="http://img706.imageshack.us/i/p1110598w.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8844/p1110598w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][IMG]http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak dopiero teraz widać że Miodzio jest szczęśliwy i czuje się jak pan podwórka. Jak tylko zobaczy małego to od razu łapą przewraca go i liże po twarzy i rączkach:) Naprawdę niezły duet z nich. Kotka jeszcze nie mamy, chociaż by się przydał bo mysz zatrzęsienie:-o, narazie nie mamy czasu bo zmieniamy dach, więc remont trwa na całego, ale na pewno już niedługo jakiegoś sobie weźmiemy.

Link to comment
Share on other sites

nasz Zygfryd rządzi, choć niepokoi nas, że przestał przywlekać żaby. Jest to spowodowane faktem, że łazi cały gruby, bo codzień dostaje po kilka ryb od zapalonego teścia rybaka, które nawieźliśmy w wawy. Chyba muszę go trochę przegłodzić, bo się robi ospały, leniwy, w ogóle nie biega, tylko leży jak omlet gruby na słońcu :(

Współczuję remontu - pamiętam ten koszmarek - no ale z drugiej strony będziecie już mieli :) Miodzisław pewnie nadzoruje z Bartusiem :)

Link to comment
Share on other sites

tak Miodzio i Bartuś "nadzorują":lol: wyglądają teraz jak dzieci wojny, Miodzio wytarzał się dziś w węglu a Bartuś mu pomagał :lol:. Dziś nauczyłam Miodka aportować, a może już to umiał a ja sobie tylko pochlebiam. W ogóle to straszny pieszczoch jest, bo przymila się do każdego, aż jestem zazdrosna. Z jedzeniem też już zrobił się bardziej wybredny, chyba na początku postanowił najeść się na zapas na czarną godzinę i dlatego jadł wszystko co mu dałam, teraz preferuje mięsko cwaniak.

Link to comment
Share on other sites

he he, tylko że niestety, różowa karma dla myszek jest nieskuteczna w naszym wypadku :) Kiedyś usiłowaliśmy wytępić je i przerzuciliśmy się na łapki. Wiem, ze to brutalne rozwiązanie, ale mieliśmy dość widoku otumanionych dogorywających grubych myszy. Poza tym kiedyś mój ojciec namiętnie podkładał różyk i niestety psia miłość mego życia Jakubek-Szufelek przez to zmarł, bo był małym głuptaskiem i dotąd się dokopywał do trutki aż się dokopał. To było bardzo dawno, ale od tego czasu jakoś mam uraz.

Nie wydaje mi się, by Miodowy umiał aportować, więc możesz sobie spokojnie schlebiać - to Twoja zasługa, to już oficjalne :) :)
U Was Miodowy odżył, bo u nas bez przerwy musiał z kimś walczyć o uwagę, nie był sam. U Was to pewnie się pławi w rozkoszy a jego psie serducho mu pewnie pęka z zachwytu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Z Miodkowego życia skrót cd. :Miodzio teraz "pomaga" przy remoncie, tzn. wynosi z garażu jakieś złączki plastikowe i rozszarpuje je na strzępy na dworze:), na szczęście dla Miodzia był nadmiar. Bramy już nie zamykamy, bo nie ma to sensu gdyż sprytny Miodzio i tak znajdzie wyjście:) Na szczęście nigdzie się nie wybiera, tylko kręci się koło domu i jak go zawołam to zawsze przyjdzie. Za to jest bardzo towarzyski i gościnny, bo koledzy przychodzą do niego pod brame, zaczynam się zastanawiać czy to nie jest może Miodzia:) albo po tej kastracji ma jakieś inne upodobania:lol:. Sierść już zaczyna mu odrastać więc wygląda już coraz ładniej.

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj sobie wlasnie o Was myslalam! Wiesz co, chcieliscie kotka, u nas weterynarze znalezli biedaka ze zmiazdzona lapka. Teraz juz jest amputowana, wszystko pieknie wygojone, kociak jest gotowy do adopcji, sprawny w 100 procentach, wszystko z nim okay poza brakiem tylniej lapki. Chcielibyscie go moze? Jest ladny bialy, mlody i przyjazny :) Tylko chyba musialby byc w domu, bo Miodzisty nie lubi kotow i mogloby sie to zle skonczyc..
A fotuchy jakies Miodusa dostaniemy :) ??
Pozdrówki dla Was wszystkich!!

Link to comment
Share on other sites

oj tak jak mówiłaś kotów to ci u nas dostatek, gdzie nie pójdziemy tam ktoś nam oferuje jakiegoś kicia ale my chcemy poczekać do wiosny bo na razie myszy wytępione, także mam nadzieję że znajdziecie inny domek dla kotka. Może jutro porobię trochę świeżych zdjęć Miodzia to wstawię oczywiście.Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam z Miodziem na pieńku, poważnie mnie wkurzył, pogryzł wózek mojemu dziecku a konkretnie zapięcia od pasów, niestety już nie do użytku.:angryy: Mam strasznego nerwa na niego, chociaż to trochę nasza wina bo zostawiliśmy wózek przy jego legowisku. Mimo wszystko dostał wczoraj nową budę, elegancka, ocieplona styropianem żeby mu to rude dupsko nie zmarzło;) Miejmy nadzieję ze się poprawi szkodnik jeden!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...