Jump to content
Dogomania

W wakacje wyrzuca się psy jak śmieci - czyli parkingowa sunia ZBIERAMY DEKLARACJE


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja będę i nie przestanę ;-) bo to jeszcze nic.
A co jak pól dnia zajmuje Ci żeby się zarejestrować do specjalisty ze schorzenie gdzie jest potrzebna natychmiastowe leczenie a termin do lekarze dostajesz za 3 miesiące i do tego czasu stan może być bardzo zły(leczenie nic nie da) lub gorzej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ja będę i nie przestanę ;-) bo to jeszcze nic.
A co jak pól dnia zajmuje Ci żeby się zarejestrować do specjalisty ze schorzenie gdzie jest potrzebna natychmiastowe leczenie a termin do lekarze dostajesz za 3 miesiące i do tego czasu stan może być bardzo zły(leczenie nic nie da) lub gorzej ...[/QUOTE]
święta prawda kochana..chciałam mamę do poradni z tarczyca zapisać...najbliższy termin na kwiecień.....2013 !!!!! mimo ze jest wskazanie do operacji .....to jest czad...;) a u tego samego lekarza prywatnie za kasiorkę...nawet dziś...

Link to comment
Share on other sites

Nasza kochana sluzba zdrowia.....
mam tez pani doktor psychiatra nie chciala zbadac chlopaka w tamtym tygodniu bo juz wszystkie numerki za styczen wyczerpala. To nic, ze byl 24 stycznia......pani doktor przychodzi do pracy i siedzi bo pacjentow juz nie przyjmuje. A pensji podstawowej ma 8.000 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']jeśli Ramirka nie ma ogłoszeń to podeslijcie tekst i fotki i napiszcieże ode mnie.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowy-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-12.02-Zapraszamy[/url][/QUOTE]
kochana już wykupiłam pakiecik muszę tylko tekścik wysłać i fotki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...