Jump to content
Dogomania

W wakacje wyrzuca się psy jak śmieci - czyli parkingowa sunia ZBIERAMY DEKLARACJE


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danavas']Miałam dziś telefon o Ramirkę...Pani pytała czy mamy jeszcze tego Rodezjana...pytała również czy aby na pewno ten pies coś z Reodezjana ma...powiedziałam...ależ oczywiście proszę Pani ...KOLOR....hehehehe... bardzo miła kobietka...ujęła ją fotografia i historia Ramirki...powiedziała ze przedyskutuje z rodziną i jak podejmą decyzje to będzie chciała podjechać Ramirę obejrzeć...dałam jej namiary na Pana Henia i zobaczymy co z tego wyjdzie....[/QUOTE]


czy to pani z Ełku może? bo taka panią odesłalam i prosiłam, zeby szukała w necie Ramirki:) u nas jest rudy psiak, ale myślala, że jest większy - a on przed kolano - a poniewa pani kocha rudzielce to powiedzialam o Ramirce;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']czy to pani z Ełku może? bo taka panią odesłalam i prosiłam, zeby szukała w necie Ramirki:) u nas jest rudy psiak, ale myślala, że jest większy - a on przed kolano - a poniewa pani kocha rudzielce to powiedzialam o Ramirce;)[/QUOTE]

nie nie...to Pani z Warszawy była....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']a jakiego to cudu doswiadczylas Aga???? pusc farbe....[/QUOTE]

z moim Kubą....już go uśpić chcieli przecież po wypadku...ale się uparłam i go operowali...po malutku wraca do formy... nie tylko żyje i nic go nie boli ale nawet Fabisz powiedział, ze to że on chodzi przy tak połamanym kręgosłupie to jest ósmy cud świata bo medycznie nie jest to do wyjaśnienia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...