Jump to content
Dogomania

W wakacje wyrzuca się psy jak śmieci - czyli parkingowa sunia ZBIERAMY DEKLARACJE


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli wiek określali w schronisku, to nie ma sie tym co sugerować. Ona jest ogłaszana z taką informacją o wieku?
A kto z was ją widział na żywo, czy rzeczywiście może miec tyle?
Niestety przy ogłoszeniach, to bardzo wazne, 7-letnia sunia z pewnością szanse ma mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

ze schroniska mam dwa dokumenty z informacją o wieku na pierwszym jest 5 lat....i to jest opinia zaraz po przywiezieniu jej do schronu a na drugim że 7...myślę że spokojnie można ogłaszać z tą piąteczką bo przecież jakiś wet to stwierdził ;)

co do przenoszenia to ja podzielam zdanie Aimez.....to by była wycieczka na 2,5 miesiąca....koszt transportu plus karma to wychodzi tyle co koszt pobytu w dotychczasowym dt.... więc finansowo nic nam to nie zmienia, a zamieszanie w jej głowie całkiem spore......
jestem zdania aby ogłaszać ogłaszać ogłaszać, wszędzie gdzie się da....
miałam już jeden telefon.... na pytanie o wiek powiedziałam,że Ramira ma 3 lata bo się zakręciłam ale dla państwa i tak była nieco za stara....po długiej rozmowie Pan stwierdził że on to by nawet i ją chciał bo mu się podoba ale musi słuchać żony bo to żona opiekuje się w ich domu psami.....tak więc pierwszy strzał to pudło ale od czegoś trzeba zacząć...dobrze że nie ma głuchej ciszy.....

Link to comment
Share on other sites

Ramira szaleje z Herbuskiem, ale to już wiecie....jednak laska nie poprzestała na jednym chłopaku, ostatnio bardzo skumplowała się z ONkiem Pana Henia...na spacerach chadzają obok siebie, łapa w łapę.... razem biegają. Dziewczynka jest bardzo posłuszna i żadnych problemów z nią nie ma Pan Henio mówi ze już spokojnie może iść do swojego domu prosto na kanapę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Super.......tylko jak ten domek znalezc......
Danavas....kiedy trzeba wyslac kase? Bylo zaplacone od 8 grudnia do 8 stycznia.... teraz do 8 lutego.....[/QUOTE]

myślę że tak...lepiej od razu całość...a jak mała znajdzie dom w między czasie to Pan Henio odda nadpłatę....
martwi mnie to że są ciotki które nie wpłaciły jeszcze nic z deklaracji na Ramirkę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Tak...:) tak....:)
Sunia jest cudna.......Danavas a zdjecia Rudej beda?[/QUOTE]

cholender...muszę Pana Henia pogonić....w piątek przyjedzie mój Jarek....i jego darmowe minuty to zadzwonię, bo mój telefon już jest przegięty na maksiora ....będę jęczeć o foty i wyciągać nowinki Ramirkowe....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...