Jump to content
Dogomania

W wakacje wyrzuca się psy jak śmieci - czyli parkingowa sunia ZBIERAMY DEKLARACJE


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

każdemu kto chce pojechać i sprawdzić warunki dam namiary na pw...nie ma problemu.....
sorki ze nie pisze u Ramirki ale mam ciężki czas...bardzo ciężki....nie mam nastroju ani siły bardzo Was przepraszam...muszę się pozbierać delikatnie i wróce do obiegu obiecuje...ale dajcie mi kilka dni.....bo jestem w rozsypce.....

Link to comment
Share on other sites

Na bazarku nasza Daga31081980.......... slicznym zreszta ....:) jest fajna obroza rozmiar 55cm dla naszej Rudej.
Jak myslicie bezdie dobra?.... bo Ruda tlusciutka jest......

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220390-NOWE-Smycze-szelki-obro%C5%BCe-kaga%C5%84ce-legowiska-na-utrzymanie-deklaracji-do-12-01-12[/url]

zobaczcie prosze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']Będzie ode mnie w prezencie:)[/QUOTE]

Daga......:) wiemy skad ten bazarek.....
jak bedzie dobra to odejmiemy wartosc od Twojej deklaracji moze byc?
Danavas......:) zadzwon prosze do P. Henia aby zmierzyl delikatny kark naszej Rudej tluscioszki co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']U Kasi zwolniło się miejsce w bezpłatnym dt (tylko za karmę) i pyta czy Ramirka do niej przyjedzie, bo jak nie to weźmie następną bidę z kolejki...czy mogę liczyć na szybką odpowiedź?[/QUOTE]
cioteczko wstrzymaj się proszę będę łapać Danavas zadzwonię do niej
właśnie czekam na telefon od cioteczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']cioteczko wstrzymaj się proszę będę łapać Danavas zadzwonię do niej
właśnie czekam na telefon od cioteczki[/QUOTE]


dobrze - tylko u Kasi mogłaby być do kwietnia...no ale może do tego czasu znajdzie się ten domek...

mozecie dać Kasi odpowiedź na jej wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217372-Oferuje-Bezp%C5%82atny-Dom-Tymczasowy-kujawsko-pomorskie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kasia mieszka chyba k. Świecia - ale nie pamiętam:oops: do kasi trafila "nasza" Azulka - ponad rok szukała domku:( no i jak trafila do Kasi to raz dwa domek znalazła więc trzymajmy się tego, ze domek znajdzie szybko:)

szukamy transportu w takim razie?[/QUOTE]
no cioteczko....chyba tak:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...