Jump to content
Dogomania

W wakacje wyrzuca się psy jak śmieci - czyli parkingowa sunia ZBIERAMY DEKLARACJE


Aimez_moi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']było, było pisane - widać przegapiłaś;) z tym, ze jest właśnie tak jak pisze Kasi - dopiero jak do ds pojedzie 3-lapka colaczka...To może zrobmy tak, że niech jedzie tam, gdzie ma jechać...a jak się zwolni dt to wtedy będziemy kombinować jak ją tam dostarczyć:)[/QUOTE]
dokładnie tak zrobimy:)
Aimez...8-go grudnia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Z tego co wiem to pojutrze Ramcia bedzie odebrana ze schroniska.....:):)[/QUOTE]

dokładnie:) Pani jest świetna....zadzwoniła tak jak obiecała...w czwartek zabieramy laskę do dt:) będzie w Kluczborku u Lilki:)
u Pana Henia też miałaby super...ale Kluczbork znacznie bliżej i zmniejszy sie koszt paliwa...a jak już wcześniej napisano...działamy rozsądnie ;)

Link to comment
Share on other sites

ciotki kochane ...błagam...potrzebuje pomocy u Remika...jesli nie będzie miał na hotel to trafi do schronu...a przecież jego trzeba operować bo bardzo cierpi.....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218412-Robaki-pchły-i-ludzka-głupota...trzy-psiaki-które-miały-umrzeć-z-głodu[/url]....

Link to comment
Share on other sites

No ok.....to teraz finanse.....
Danavas napisz prosze ile pieniedzy trzeba przelac za przejazdy suni ...... i podaj konto na jakie mam je wyslac....
sprawa hoteliku ... ile za miesiac i kiedy trzeba wyslac pieniazki i gdzie......
jak ogarniesz jutro Ramirke ti popatrz co Jej jeszcze trzeba.....

Link to comment
Share on other sites

sprawa wygląda tak...że.....DOBIJCIE MNIE!!!!!!
co za popaprany zafajdany tydzień...a proszę zauważyć ze dopiero co się zaczął!!!!
wszystko super dograne, przemyślane i dziś po 20 tej dowiedziałam się że jednak Ramirki nie możemy wieźć do Lilki bo wrócił jej dziś piesek z adopcji...zwyczajnie ludzie go oddali i już.... tak więc Ramira jedzie do Pana Henia....liczba kilosów do przejechania znacznie wzrosła....
ja mam coś ponad 100zł u siebie...to jest kasa po wymianie dolców od piescofajnyjest więc pewnie jakieś dodatkowe 300zł będzie potrzebne...dokładny koszt poznamy jak już zrobimy całą trasę.... za dt można będzie przelać później....
trzymajcie kciuki bo pogoda średnia na takie wojaże....Zioberek87 będzie u mnie o 5tej i śmigamy: tzn ona śmiga a ja w kimę;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...